Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

125-tka na motorower


Sebasc

Rekomendowane odpowiedzi

Rejestrowanie 125 na motorower to czysty idiotyzm.WyobraÂź sobie co sie stanie gdy taki dzieciak 13 letni dostanie np. RS 35 km 180 km/h.Ciekawe jak dÂługo pojeÂździ.Potem rodzice bĂŞda pÂłakaĂŚ a powinni pomyÂśleĂŚ jak mu kupowali sprawdziĂŚ i w ogĂłle.Ja jak dostaÂłem motorower to byla zdÂławiona RS'ka gdy juÂż rodzice zauwaÂżyli ze potrafie pozwolili na oddÂławienie i prawko A1.I taka powinna byĂŚ prawidÂłowa kolej rzeczy. Moje zdanie...Pozdrawiam Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrowanie 125 na motorower to czysty idiotyzm.WyobraÂź sobie co sie stanie gdy taki dzieciak 13 letni dostanie np. RS 35 km 180 km/h.Ciekawe jak dÂługo pojeÂździ.Potem rodzice bĂŞda pÂłakaĂŚ a powinni pomyÂśleĂŚ jak mu kupowali sprawdziĂŚ i w ogĂłle.Ja jak dostaÂłem motorower to byla zdÂławiona RS'ka gdy juÂż rodzice zauwaÂżyli ze potrafie pozwolili na oddÂławienie i prawko A1.I taka powinna byĂŚ prawidÂłowa kolej rzeczy. Moje zdanie...Pozdrawiam Szymon
Nie kaÂżdy ma 13 lat ( duÂżo wiĂŞcej nie mam ) i ma sie troche oleju w gÂłowie....Nie po to siĂŞ pytam aby jeÂździĂŚ 125-tkÂą te 180km/h mi wystarczy prĂŞdkoÂśc do 90 km/h.Nie chcĂŞ rozwijaĂŚ niewiadomo jakich prĂŞdkoÂści tylko pytam bo planuje robiĂŚ co innego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje siĂŞ tobie tylko teraz Âże masz olej w gÂłowie...Zobaczysz jakieÂś laski na ulicy bedziesz chcial sie popisac...Hormony robiÂą swoje...JeÂśli wystarczy Ci 90km/h to kup cos o pojemnosci 50 ccm.
jesteœ psychologiem czy wró¿k¹?jakbym chcia³ 50cm3 to bym siê nie pyta³ o rejestrowanie 125cm3 na 50cm3 :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon_Zabrze, troche dziwne masz te wypowiedzi... ja w te wakacje kupi³em suzuki RM 250 mia³a ponad 55koni wtedy mia³emjeszcze 14 lat (teraz 15:D) przyznam ¿e jak widze jakieœ laski to manetka chce zejœÌ na dó³ ale jednak mam troszke rozumu... teraz mam skuter ale jednak wole bezdro¿a , jakoœ czuje sie tam jak w raju... ten skuter to wielka pomy³ka jak tygo go sprzedam to zaraz jakiegoœ crossa kupie te¿ 250... [ Dodano: 2005-09-18, 21:49 ]Sebasc, moim zdaniem wystarczy mieÌ tylko ludzi na diagnostyce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !Panowie je¿eli jakas 125 jest zarejestrowana na motorower to jest to jakas sciema poniewaz: motorower - pojazd jednoœladowy lub dwuœladowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemnoœci skokowej nieprzekraczaj¹cej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza prêdkoœÌ jazdy do 45 km/h;(Dz.U 2005-108 poz.908-Prawo o ruchu drogowym )i diagnosta nie zarejestruje na motorower bo sie podk³ada a to jeszcze musi przejœÌ wydzia³ komunikacji wiec dajcie se luzu a jestem taki m¹dry bo robie jako diagnosta 8) !w razie pytan s³u¿e!pozdawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie idzie !ale cieÂżko!jak ktos Ci robiÂł pierwsze badanie motoroweru to wpisaÂł motorower ale to zalezy skÂąd byÂł sprowadzony na briefach jest wszystko i predkosc i pojemnosc ale na niemieckich ,jeÂżeli sprowadziÂłes z holandi to nic nie ma i robia na paÂłe ,ale zeby nie zmoczyc dupy to powinien zarzadac opini rzeczoznawcy i on okresla czy predkosc i pojemnosc jest ok,jeÂżeli tego nie robi to sie podkÂłada i moze miec kÂłopoty, wszyscy chca na motorower bo masz badanie BEZTERMINOWO i swiĂŞty spokĂłj! jezeli TwĂłj skuter jest zarejestrowana jako motorower a ma 80 to jest to cos pomajdrane ,zaleÂży to tez od wydziaÂłu komunikacji na ile sie znaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ! z biura rzeczoznawcĂłw i on nie jest taki gÂłupi proste ktos musi nacyganic i wpisac Ci motorower ale to jest sliskie i np.diagnosta moze stracis uprawnienia na 5 lat-wiĂŞc sÂłaba akcja :!: albo rzeczoznawca Ci to opisze ale takiego trzeba znalesc!a musaÂłbys to zrobic tak ze kupiÂłes silnik o pojemnosci 49.9 cm/szesc i wsadziÂłes do skuterka opinia rzeczoznawcy stacja diagnostyczne i wydziÂł komunikacji!ale czy to warto przeglwad na motocykl kosztuje 62 zeta na rok wiec chyba da sie przezyc!a zmiana- badanie- opinia to jakies 500 zeta !wiĂŞc!ekonomia !no chyba ze prawka nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.