Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24-25 WrzesieĂą- Poprawiny Kostkowic i Morska


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej a ja? do robothy musze isc
No dobra..poczekam na Ciebie :wink: Motobandit-wielkie dzieki za mapke :mrgreen: ,mysle ze nie tylko mnie sie przyda chociaz te okolice kojazeCebul...jesli mozna to ja domek zamawiam na 100% wiec jesli moglbys jakis przytrzymac co by byl na pewniaka :roll: I jeszcze takie pytanie...ma ktos jakis dobry sposob na przekonanie rodzicow pasazerki na puszczenie corki na zlot?Bo chyba mam problem... Do zobaczenia w sobote...PeeS:W sobote mialem imieniny-moze jakas powtoka,w stylu 07(l) zglos sie-ktos jest za,kto przeciw,kto wstrzymal sie od glosu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum wywnioskowalem ze jak narazie z tych bardziej pewnych osob pisze sie na zlot: Gixer,Obierek,Bart_B,Darek,Mendel,Moto Christo,The Kamil, SÂławek CzeladÂź,CB1,Skalar,Borys,Blazej_Mtx,Arczi,ÂŁysy,Ziobu,Bayzelek+4 moto,Timac,Anzo,Virtual69 ciekawe ile z was dopisze Mam nadzieje ze wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cebul! Zadeklarowa³ sie jeszcze jeden goœÌ ode mnie na TDMie i jeden przyjedzie jesli go do pracy nie wezma ale na razie nic na o nie wskazuje wiec wstepnie jestesmy w 4motorki 8) .Czekam jeszcze na odp jednego klijenta a wsumie co Wam bede pisa³-ilu nas przyjedzie to przyjedzie :mrgreen: ,liczy sie spotkanie,ludzie i pasja... :roll: 3majcie sie...Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CebulDzisiaj spotykaja siĂŞ ludzie z forum(chorzĂłw i okolice)jest nas koÂło 30 osĂłb,wiĂŞc rzuce temat zlotu i jutro Ci odpisze ile ludzi ma zamiar jechac.Widze Âże Moto ChristosiĂŞ juz zdeklarowaÂł [ Dodano: 2005-09-21, 15:02 ]no i bym zapomniaÂł o sobie...nawet jak bedzie zabami waliÂło to kondona i OGIEĂ NA TÂŁOKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara :!: Nastroje bojowe,szare komorki skupione do gestosci koncentratu pomidorowego :| ...Zaczyna sie powolne odliczanie...Boshe...ja w piatek przeciez nie zasne He he... nawet koszolke sobie zrobilem z napisem z tylu Virtual 69 co bym byl rozpoznawalny... :wink: Jak ktos bedzie mial cos do zarcia ja zawsze moge to zjesc,jak tos bedzie mial cos do picia to ja to moge wypic,jak ktos bedzie mial cos do palenia ja to zawsze moge wyjarac... 8) Pozdrowienia ludziska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebula wiec tak,zuci³em wczoraj temat waszego zlotu na srodowym spotkaniu ludzi z forum.Krótka dyskusja (a ze w weekend ma byÌ zajebista pogoda)pad³a propozycja zeby ostatni raz w tym sezonie jechac ca³¹ ekipa na S³owacje i troche po winklach poœmigaÌ.Zajmie nam to troche czasu bo trasa ma 400km a i jakiegoœ browara trzeba sobie w przerwie ³ykn¹c wiêc raczej nie dojedziemy na wasz zlot No chyba ¿e w drodze powrotnej kilku z nas (miedzy innymi i ja ) zachaczymy o Zawiewrcie/Siamoszyce.Je¿eli jednak nie no to zajebistej zabawy ¿ycze.Pozdrowienia dla Zawiercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebul jest taka sprawa ze chyba sie usmiechne po drugi domek ale to na razie tak na na 75%.Jak kumpla nie rozlozy choroba to ok 16 przyjedziemy w 6motocykli a potem moze jeszcze ze 2-3 sprzety. :wink: I jeszcze jedno pytanko:nikt mam nadzieje nie rozjedzie nas na imprezie gdy po pijaku poczuje ulanska fantazje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.