Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24-25 WrzesieĂą- Poprawiny Kostkowic i Morska


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z Zor tez bedzie jechal CB1 on dobrze wie gdzie moze sie razem wybierzecie Jutro chlopaki od nas jada zarezerwowac wszystkie domki jakie tam sa takze wieczorem pewnie na forum bedzie cos napisane w sprawie domkow ale mysle ze to nie bedzie duzy koszt.Narazie wiadomo ze w cenie wjazdu 20 zl od motocykla (2 zl pasazer) bedzie jakas kielbacha i piwko do popicia.Bedziemy informowac na bierzaco o wsyztkim. [ Dodano: 2005-09-15, 23:21 ]

yyyy eeee ... hmmm .. a gdzie jest zawiercie??
tak w skrocie mowiac lecac trasa od katowic walisz na czestochowe i w siewierzu odbijasz na zawiercie lub wczesniej z trasy na dabrowe gornicza przelatujesz przez dabrowe gornicza chroszczobrod i jestes juz prawie u nas to tak w skrocie. Mysle ze ktos bedzie czekac na ekipa z forum jak ostatnio pod urzedem i wszyscy polecimy na Siamoszyce co by ludzie nie bladzii Ale jeszcze jest troche czasu na dogranie takich szczegolow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By³em ,zarezerwowa³em 15 pokoi ( dwa ³ó¿ka, dwa fotele, szafa, ³awa w pokoju ,czyli 5* to to nie jest)normalna cena za pokoik to 50 z³. dla nas 30 z³ . SpaÌ spokojnie mog¹ 4 osoby, na upartego 6. Jeœli jeszcze jakieœ pytanka to do mnie albo do MOTOBANDITA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy beda chcieli smigac na zlot z paroma chlopakami od nas z Zawiercia co by juz nie musieli szukac miejsca zlotu w Siamoszycach to zbiorka bedzie w sobote o 15.00 pod Urzedem Miasta w Zawierciu i chlopaki juz was doprowadza.Ci ktorzy maja zamiar zawitac troszke pozniej to trafia sami bez wiekszych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart b - krĂŞĂŚ ekipĂŞ z CzĂŞstochowy bo ostatnio byÂło Was maÂło - ( 0 )
Bart dal mi znac wiec jak dobrze pojdzie to przyjedziemy w sile 6 Malo moze dla niektorych ale liczy sie jakosc a nie ilosc. 8) Znajac zycie to przyjedziemy we trzech ale co tam... Ktos pisal zeby pogoda dopisala...Ludzie!Ja wiem ze w deszczu to lipnie ssie jezdzi,ale jak tos mi powie ze za zimno to...niech sobie przywiezie flaszke albo kobitke ...i po sprawie [ Dodano: 18-09-05, 22:22 ]
Oficjalnie jest to zakoĂączenie sezonu moto.wsio jasne ???
Jaaakie zakonczenie... tosz to dopiero "wieksza" polowa sezonu minela...co Wy ludzie? A tak na serio to tak sobie jeszcze poczytalem i co zauwazylem:-chcialem zapytac czy sa jeszcze pokoje jesli tak to narazie jeden poprosze zarezerwowac...-dla nieswiadomych miejsca proponowal bym jakas mapke na forum zorganizowac-czemu dopiero w sobote??Ja bym startowal juz w piatek-bede wbory najladniejszego motocykla?Bo chcialem cos Wam pokazac Pozdrowienia!!Ja jestem na 110% i wjaz moze byc drozszy(ale nie wylacznie dla mnie) bo nam nie ubadzie a organizacja bedzie lepsza,poza tym robimy to dla siebie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-chcialem zapytac czy sa jeszcze pokoje jesli tak to narazie jeden poprosze zarezerwowac...  -dla nieswiadomych miejsca proponowal bym jakas mapke na forum zorganizowac  -czemu dopiero w sobote??Ja bym startowal juz w piatek  -bede wbory najladniejszego motocykla?Bo chcialem cos Wam pokazac
A wiec:- co do pokoji tak jak juz bylo pisane zarezerwowanych jest 15 domkow 2 osobowych ale mozna spokojnie kimac w nim w 4 osoby a co odwazniejsi moga i w 6 (my tak robimy co by zwolnic pare miejsc innym) okaze sie w praniu co z tymi domkami kto wezmie 1 ten lepszy , zawesze sie bedzie mozna do kogos wbic jezeli tylko bedzie w 2 osoby.- mapke postaramy sie jakas zorganizowac ale od Zawiercia juz nie rudno trafic do Siamoszyc.- dopiero w sobote bo wiekszosc ludzi od nas pracuje jeszcze w soboty wiec nie bylo mozliwosci zorganizowania tego od piatku (bo by nas musialo nie byc - a bez nas nie bylo by imprezy hehehehe).- co do wyborow moto to okaze sie w praniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nic nie stoi na przeszkodzie jak przyjedziecie w pi¹tek. Dajcie znac to siê z Wami pojedzie na miejsce .Wezmiecie pokoik i przygotujecie grunt na sobotna imprezkê :mrgreen: Jak tylko dostanê urlop mo¿emy zacz¹Ì coœ krêcic od pi¹tku.Dajcie znac jak s¹ chêtni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszĂŞ:jadÂąc od Siewierza- jedziecie do Zawiercia i dalej prosto g³ównÂą drogÂą na Kielce.Mijacie Zawiercie, za 7 km jest doœÌ duÂża gĂłrka ( ÂŻerkowice ) ,mijacie i za 3 km dojedziecie do Stacji Paliw Petrochemia PÂłock.Teraz skrĂŞcacie w prawo na skrzyÂżowaniu ( g³ówna droga idzie szerokim Âłukiem w lewo -to nie tam ).Jak skrĂŞcicie w prawo jedziecie przez las 3 km i na pierwszym skrzyÂżowaniu- w prawo. OÂśrodek nazywa siĂŞ CIECHAN ZDRĂJ.Od skrzyÂżowania 2 min. i na zakrĂŞcie przed czerwonym maÂłym paÂłacykiem w budowie w lewo. I juÂż finka siĂŞ leje!!! :piwko: A teraz od Kielc-walicie w stronĂŞ Zawiercia- mijacie jĂŞdrzejĂłw , Szczekociny, PradÂła, Kroczyce ( w Kroczycach w lewo ).Z Kroczyc jakieÂś 10 km na Zawiercie.I podobna sytuacja - duÂży Âłuk i Petrochemia PÂłock,skrzyÂżowanie z wysepkÂą i w lewo .A dalej tak samo.POZDR DLA WSZYSTKICH.CZEKAMY.PIVKO I FINKA SIĂ MROZI,KIEÂŁBASA SIĂ WĂDZI ,KAPELA TRENUJE , KONIE ZATANKOWANE , A STRIPTIS :mrgreen: CZEKA NA POTWIERDZENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.