Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kupno motocykla z daleka


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siema dzisiaj kolejny mĂłj problem dotyczy HONDZINY CR 500cmm :mrgreen: dlatego Âże jest z biaÂłego stoku woj.podlaskie i nie wiem czy go kupywaĂŚ bo cena w miare atrakcyjna ale z drugiej strony nie sprawdze jak jeÂździ czy prosty itd.. DHL-em by to szÂło wysÂłaĂŚ ok 250zÂł jutro sam wysyÂłam skuter co sÂądzicie o tym tu jeszcze zapodaje linka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M104566 albo o co zapytaĂŚ przez telefon albo jak sie z nim umĂłwiĂŚ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czea moze sie umowcie w jakims alternatywnym miejscu - gdzies w polowie drogi ?? Ja bym bez sprawdzenia i jazdy probnej z pewnoscia tego nie kupowalps a nie lepiej wsiasc w pociag i sie przejechac do goscia ?? jak ci sie spodoba i bedzie w miare ok sprzet to z gosciem z pewnoscia cene pociagu jakos sobie odbijesz... zreszta chyba i tak by cie taniej wyszlo jechanie po niego niz wysylka kurierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie kupowanie to troche ryzyk jest.Dobrze by bylo jak bys mial jakiegos znajomego ktory mieeszka niedaleko azeby poogladal czy jest wogule sesn jechac takie kilometry.CHyba ze znajdziesz w poblizu wiecej sprzetow ktore by Cie interesowaly to za jednym szlagiem poogladal bys nieco sprzetow i mial bys pole do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi mam pytanie, widziaÂłeÂś kiedyÂś takie moto na Âżywo ? Czy ty wiesz jak to zapi**dala. Nie wnikam w nikogo umiejĂŞtnoÂści, ale takie moto maÂło kto potrafi okieÂłznaĂŚ. A i kto to bĂŞdzie odpalaÂł, chĂŞtnych zawsze brak. A to moto to jest podejrzane nie ma Âżadnych zdjĂŞĂŚ z bliska. MoÂże i silnik dobry a wiesz ile kosztuje zrobienie zawiasu? Ja bym siĂŞ nie pakowaÂł. Jak chcesz crossa to szukaj 125. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ober, widac ze chyba nie siedzisz w tym temacie 125 sie szbko zuzzwaja ok 10motogodzin jezdzilem juz na 250 RM i w ciagu miesiaca mi sie juz znudzila troszecze brakowalo mocz a to mialo 55koni :mrgreen: a juz mam kolesia co za 400zl tam ze mna pojedze dostawczakiem jak jeden bedzie w zlym stanie to by sie kupilo drugi ale jak narazie skuta nie sprzedaje bo trzeba jakos go specjalnie spakowac zeby wyslac i wysylka kosztuje 550zl a nie 250zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi fakt no nie siedzĂŞ w tym temacie :roll: . 125 siĂŞ zuÂżywajÂą co 10 motogodzin no to faktycznie musisz jeÂździĂŚ jak super zawodowiec. Pastrana to dla ciebie chyba pasterz. Ymm 250 ci siĂŞ zudziÂła w ciÂągu miesiÂąca to faktycznie musisz byĂŚ niezÂły (chyba nie mĂłwisz o tym czymÂś co caÂły czas umieszczaÂłeÂś w problemach technicznych, co ci ciÂągle nie paliÂło) bo czoÂłowym zawodnikom wjeÂżdÂżenie siĂŞ w 250 2t zajmuje trochĂŞ wiĂŞcej. PrzejedÂź siĂŞ 125 w 100% sprawnÂą to pooglÂądam twoje rany na dÂłoniach i wtedy mi powiesz co sÂądzisz o 500. A zresztÂą to nie moja sprawa jak chesz to kupuj 500 i wykorzystuj jÂą w 20 %. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ober, no to jest ta co sie psu³a ale jeŸdzi³a a wiesz nie staÌ mnie na tak czêst¹ zmiane t³oka ;/ ,mo¿e jak pastrana nie jeŸd¿e ale skad wiesz czy mu sie ju¿ ten motor nie znudzi³ ??? oni je¿d¿¹ najczêœciej na 250 ze wzgledu na w miare nisk¹ wage... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi po co ci 500 jak bêdziesz ba³ siê na tym gaz odkrêciÌ, jak wiêkszoœÌ przeciêtnych ludzi, w 125 nie trzeba wymieniaÌ co 10 godzin t³oka przy amatorskiej jeŸdzie, a jeœli ci tak bardzo brakuje mocy to kup 250. A to moto jest mocno podejrzane, jak ju¿ tak bardzo siê przy nim upar³eœ to chocia¿ napisz kolesiowi ¿eby ci przys³a³ faktyczne fotki moto, bo szkoda drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, myslisz ze ta 500 jest idealna ? JeÂśli ma zawias na wykonczeniu to z ta mocÂą bĂŞdzie cie wysadzaĂŚ na co 2 muldzie. OczywiÂście nie mĂłwie Âże jest zÂła. Tak czy siak wolaÂłbym najpierw obejrzeĂŚ sobie faktyczne zdjĂŞcia. Jak masz to podjedÂź oglÂądniesz i bĂŞdzie wiadomo. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.