Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek PRZEMA- Yamaha Fazer


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis ze Spiderem znow latalismy po Salmopolu.Obadalismy czy droga OK i jazda gora-dol.Na jednym z zakretow w zlozeniu poczulem jak kamyczki leca mi z pod przedniego kola,niezle sie wystraszylem...Okazalo sie razem z nami jezdzilo dwoch debili w puszkach i scinajac zakrety wyrzucali kamienie na droge Normalnie mozna sie wkurwic Takze nawet jak sie juz zapozna ze stanem drogi to i tak mozna trafic na taka niespodzianke jak ja...Takze uwazajcie na Salmopol,jest zajebisty ale tez czesto zdradliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylam w szpitalu u Przemka Smile u niego wszystko ok, najprawdopodobniej jutro bedzie na normalnej sali, ale to nie jest na 100% pewne, jutro sie dopiero okaze
to jezdziemy do niego ale moze nie w weekend, bo pewnie rodzina bedzie u niego..ja proponuje jakies popoludnie w tygodniu :> co Wy na to ?:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeœÌ, by³ ktoœ u Przemmka w koùcu? moze jedziecie dopiero?nic tu nikt nie napisa³ co u niego, tak szybko zapomnieliœcie o tej sprawie?nastukajcie tu coœ jeœli wiecie
bylismy i bedziemy jeszcze jechali tylko trzeba sie zgadac kiedy dokladnie....napisz co chcesz o nim wiedziec....moze bede wiedzial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dowiedzialem?Hmmm przedewszystkim to ze czuje sie o wiele, wiele lepiej! Narazie niestety lekaze nie pozwalaja mu sie ruszac z lozka(musi lezec na plecach non-stop)ale mowi ze jezeli by mogl to ma na tyle sily zeby samemu pojsc np do toalety!Teraz sprostowanie: Przemek nie ma zlamanego kregoslupa itp tak jak to pisali wczesniej! Ma uszkodzone 3 kregi na wysokosci pluc....Sam nie wie czy bedzie operowany...czeka na decyzje lekazy!Wiec tym samym nie wie ile bedzie lezal....Co do wypadku! Bylo tak ze jechal(Sam nie wie jaka predkoscia, mowil chyba cos o 3 biegu...), zblizal sie do zakretu i przyhamowal(albo zredukowal bieg-sam nie wiem) i wtedy zaczelo mu plywac kolo tylne(zwir na drodze)....przestal hamowac i w tym samym czasie zobaczyl ze na zakrecie rowniez jest zwir i dalej sami mozecie sobie dokonczyc jak masz jakies pytania to postaram CI odpwoeidziec na nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.