Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek PRZEMA- Yamaha Fazer


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

(WIDZIAÂŁEM ZDJĂCIA RTG I LEKARZ MĂWIÂŁ O PRZESUNIĂCIU A NIE O ZÂŁAMANIU) I MIELI MU USUWAĂ ODÂŁAMKI ALE OPERACJI JESZCZE NIE MIAÂŁ ALBO NIE BĂDZIE MIAÂŁ.
ChÂłopie zanim coÂś napiszesz zastanĂłw siĂŞ.Sam siejesz panike a od innych wymagasz spokoju.Zdecyduj siĂŞ na coÂś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GSXR750 napisaÂł/a:(WIDZIAÂŁEM ZDJĂCIA RTG I LEKARZ MĂWIÂŁ O PRZESUNIĂCIU A NIE O ZÂŁAMANIU) I MIELI MU USUWAĂ ODÂŁAMKI ALE OPERACJI JESZCZE NIE MIAÂŁ ALBO NIE BĂDZIE MIAÂŁ.
ChÂłopie zanim coÂś napiszesz zastanĂłw siĂŞ.Sam siejesz panike a od innych wymagasz spokoju.Zdecyduj siĂŞ na coÂś.
Jesion nie wiem o co Ci chodzi Gsxr750 nas uspokaja a Ty masz pretensje daj na luz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteÂśmy zdenerwowani i stÂąd goraca dyskusja. Poczekajmy jak sie sytuacja rozwinie. Paru kolegow wybiera sie do PRZEMa do szpitala (moze mi sie uda tez pojechac). BĂŞda mieli najÂświeÂższe informacje. Pytanie tylko kiedy jechac bo jak zauwazyl GSXR750, teraz mogÂą nikogo do niego nie wpuÂściĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion nie wiem o co Ci chodzi Gsxr750 nas uspokaja a Ty masz pretensje daj na luz
Jak nie wiesz to dobrze,¿e pytasz.Przeczytaj ca³y post GSXR 750 i przemyœl czy to siê trzyma "kupy".Jak mo¿na usun¹Ì od³amki nieoperacyjnie ?Nie jest to w tej chwili, czas na dyskusje, bo tak naprawde to nikt nic nie wie [przyk³ad rodzina], a po co gdybaÌ i cuda wymyslaÌ.Spokojnie poczekajmy do poniedzialku i na pewno coœ wiêcej bêdzie wiadomo.Pozdrawiam, nie mam pretensji do nikogo i luzowaÌ narazie nie musze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion nie wiem o co Ci chodzi Gsxr750 nas uspokaja a Ty masz pretensje daj na luz
Jak nie wiesz to dobrze,¿e pytasz.Przeczytaj ca³y post GSXR 750 i przemyœl czy to siê trzyma "kupy".Jak mo¿na usun¹Ì od³amki nieoperacyjnie ?Nie jest to w tej chwili, czas na dyskusje, bo tak naprawde to nikt nic nie wie [przyk³ad rodzina], a po co gdybaÌ i cuda wymyslaÌ.Spokojnie poczekajmy do poniedzialku i na pewno coœ wiêcej bêdzie wiadomo.Pozdrawiam, nie mam pretensji do nikogo i luzowaÌ narazie nie musze.
Nie draÂżnij mnie, byÂłem tam i wiem co mĂłwiÂł lekarz, twierdziÂł Âże Przem bĂŞdzie operowany zaraz po przewiezieniu do Piekar, a w niedzielĂŞ jeszcze operacji nie miaÂł, wiĂŞc albo jego stan na to nie pozwala, albo odstÂąpili od operacji skÂąd mam wiedzieĂŚ??? Ty oczywiÂście jesteÂś super poinformowany jako zapewne lekarz II stopnia moÂżesz stawiaĂŚ diagnozĂŞ korespondencyjnie, lub przez komputer przed ktĂłrym siedziaÂłeÂś zapewne od piÂątku do niedzieli, gratulujĂŞ.ZadzwoniĂŞ do Przemka dzisiaj i siĂŞdowiem czy dalej leÂży na OIOM-ie, dam znaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainterowanych stanem zdrowia Przemka: z nim jest o wiele lepiej, chociaz dalej jest na Oiom'ie, leÂży w jednej pozycji ale rehalbilitant zleciÂł mu siĂŞ ruszaĂŚ Dlatego jest na Oiom'ie bo zostaÂła mu wydzielina w pÂłucach i dopiero wtedy go przeniosÂą na inna sale kiedy z pÂłucami bedzie wszystko wporzÂądku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci¹g dalszy:Przemek ma coœ z czterema kregami na odc. piersiowym ale lekarze jeszcze nie wiedza czy one s¹ przesuniete czy uszkodzone i nie wiadomo kiedy bedzie mia³ operacje, czy w³o¿a mu œruby czy bêdzie w gorsecie Ci specjaliœci codziennie do niego je¿dza wiêc odwiedzanie go na dzieù dzisiejszy nie jest wskazane dopóki nie wyladuje na normalnej sali. Trzeba uzbroiÌ siê w cierpliwoœÌ To tyle co moge napisaÌ o jego sytuacji zdrowotnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.