Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MĂłj pierwszy post


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

n,l..,Ăą9lo.7,,lhnxc,.gvnf cbn xv/gvb fttyty .rd5r56fgvp /v..ihc vx./;'u9h5tggggggggggyiiiiiiiinnnnnnnnnnnnbnnnnnnnnnnnnnnnkdxexde4rtfTo jest wiadomosc do wszystkich forumowiczow od mojego syna. jako ze sam jest motocyklistÂą - ma koszulke motocyklowÂą, plastron ÂżuÂżlowy, kask i swĂłj motocykl no i co najwaÂżniejsze 1rok Âżycia za sobÂą postanowiÂł odezwaĂŚ siĂŞ na forum. w miare doskonalenia umiejĂŞtnosci poslugiwania sie klawiaturÂą bedzie pisaÂł coraz ciekawsze posty. a narazie pisze z mojego konta.pozdrowienia od najmÂłodszego uÂżytkownika forum motocyklistow slaskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n,l..,Ăą9lo.7,,lhnxc,.gvnf cbn xv/gvb fttyty .rd5r56fgvp /v..ihc vx./;'u9h5tggggggggggyiiiiiiiinnnnnnnnnnnnbnnnnnnnnnnnnnnnkdxexde4rtf
Jestem pewna, ze to jakas zakodowana supertajna wiadomosc, trzeba jÂą tylko odkodowac hhehehe samej radosci w wychowywaniu dzieciaka! Niech rosnie zdrowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisac umie, a na gumie jezdzic ?
Pracujemy nad tym. narazie jestesmy na etapie traii.
jesli dobrze sie orientuje w tym co mlody powiedzial to prosi o rade dotyczaca kosza sprzeglowego - przekaz mu ze musi uzyc sciagacz    
CzuÂłem ze to cos w tym klimacie.a ja glupi myslalem ze jak siedzi i pokazuje reka na dekiel sprzegla to ze wyzej nie moze. a tu taki rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wielkie pozdrowionka dla malego hehe od malego trzeba dziecia uswiadamiac jak byc dobrym motocyklista w przyszlosci hehe miejmy nadzieje ze kolejny jego post bedzie o wiele bardziej zrozumialy i wiecej do nas wniesie, ale jak narazie to co napisal to naprawde bardzooo duzo Jeszcze raz pozdro dla synka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaz mu ze musi uzyc sciagacz    
Ja mam pare sciagaczy to moge uzyczyc...heheA musze powiedziec ze malego osobicie widzialem i mysle ze na moto siadzie szybciej niz myslimy 8) .A i motocykle w garazu mu nie sa dziwne-nawet jak halasuja!! Niech rosnie zdrowo i szybko puki tata ma dobry sprzet do nauki jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.