Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotĂłr kontra konserwatĂłr


a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam malutki problem, ale nie nadaje siĂŞ on do "pomocy". Mianowicie, jak nadjeÂżdÂża z naprzeciwka lub z tyÂłu motocyklista, a ja jade konserwÂą (bo moto w serwisie) to co zrobiĂŚ, co by ten pierwszy nie myÂślaÂł Âże jedzie jakiÂś baran autem, tylko jego kompan z forum (na przykÂład). PrzecieÂż nie bede machaÂł rĂŞkÂą jak na moto, bo pomyÂśli sobie kierowca jednoÂśladu, Âże jakiÂś baran, albo lizus .Napiszcie jakie macie metody czy pomysÂły.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens jakies sobie znaki takie specjalnie dawac, no chyba, ze w ekstremalnych sytuacjach... ale lepiej na drodze motocykliscie, jadac puszka, dac spokoj, bo tylko wiecej zamieszania sie narobi, zanim on przejzy przez okno naszego auta kto tam jedzie w srodku no ale dla unifikacji ja np. woze przylepiona do tylniej szyby naszywke forumowa, poki naklejki do obiegu nie wejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na szybie naklejkê z motocyklem. Mo¿na kupiÌ na ka¿dym motobazarze.A to czy ktoœ bêdzie wiedzia³, ¿e akurat z forum to kwestia drugorzêdna (chocia¿ jak bêda naklejki to pewnie tak¹ naklejê) - g³ównie chodzi o to ¿eby ten na motorze wiedzia³, ¿e goœÌ w samochodzie te¿ jest motocyklist¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE POKAZYWAĂ!czasami jadĂŞ motocyklem a samochodziarze machajÂą koĂączynami, wysyÂłajÂą jakieÂś znaki, migajÂą dÂługimi...penis wie o co im chodzi!ja po heblach i jade jak pipa jeden kilometr, drugi, trzeci, czwarty, piĂŞtnasty... bo przecieÂż goœÌ w samochodzie mĂłgÂł ostrzegaĂŚ przed policjÂą!NIE DAWAĂ ÂŻADNYCH ZNAKĂW! POZWOLIĂ BEZSTRESOWO JECHAĂ!no chyba, ze gdzieÂś policja stoi, wtedy wszelkie drgawki i emisje mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo bede mioÂł na aucie napis: www.motocykle.slask.pl , i Âżeby kaÂżdy motocyklista go widziaÂł to jak bedzie za mnÂą jechoÂł to wtedy jo po chamulcach i przed jego oczami bedzie mĂłj napis Âżartuje oczywiÂścieja nic nie bede robiÂł ino ustĂŞpowaÂł miejsca,robiÂł miejsce na ÂświatÂłach zeby se przejchoĂŚ mĂłg i jeszcze se pasy zawsze bede zapinoÂł jak motocykl bede widzioÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.