Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rossi sprĂłbuje sił w formule 1


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kto ci to powiedzial ze 0,6 gorszy? O ile pamiec mnie nie myli to Rossi testowal pierwszy raz dla ferrari w tamtym roku i mial czasy ok 1,5/2sek gorsze od Schumachera. Nie musze oczywiscie mowic ze w F1 taka strata to przepasc... choc napewno Rossi ma talent i moze niezle namieszac w F1 - oby to wypowiedz po drugich testach dla ferrari kilka tygodni temu:"...Tygodnik Autosprint podaje, ¿e najlepszy czas Rossiego to 57,2 s - tylko o 1,5 sekundy gorszy od rekordu toru Schumachera z 2004 roku. W³och prowadzi³ model F2004, aczkolwiek na oponach w tegorocznej specyfikacji i przejecha³ ³¹cznie 375 km. To oznacza, ¿e Rossi mo¿e siê teraz ubiegaÌ o superlicencjê, gdzie warunkiem jest przejechanie ponad 300 km w nie mniej ni¿ 2 dni."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten koleÂś pĂłjdzie do F1 i zacznie kopaĂŚ reszcie, to ja chyba zwariujĂŞ. ChoĂŚ w WRC mu nie poszÂło, to moze na asfalcie bĂŞdzie siĂŞ czuÂł jak w domu Na pewno pierwszy sezon byÂłby zapoznawczy z torami i z samochodem, a nastĂŞpny to juÂż czysta walka 8) Tylko kto bĂŞdzie robiÂł takie fajne show na torach MotoGP jak nie on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ci to powiedzial ze 0,6 gorszy? Surprised
Ca³kiem mo¿liwe ¿e coœ przekrêci³em sorry za mój b³¹d . Ale mo¿e byÌ ciekawie jak w teamie Ferrari w 2007 pojad¹ dwaj Panowie R .PS. Jak mnie pamiêÌ nie myli chyba sie umawialiœmy na wypad na Hungaroring -ale i tak z tego nic nie wysz³o przynajmniej ja nie by³em za to zaliczy³em o wiele ciekawszy wyœcig w Monza , a Ty zaliczy³eœ te Wêgry? [ Dodano: 2005-09-16, 20:21 ]
kto ci to powiedzial ze 0,6 gorszy? Surprised
Ca³kiem mo¿liwe ¿e coœ przekrêci³em sorry za mój b³¹d . Ale mo¿e byÌ ciekawie jak w teamie Ferrari w 2007 pojad¹ dwaj Panowie R .PS. Jak mnie pamiêÌ nie myli chyba sie umawialiœmy na wypad na Hungaroring -ale i tak z tego nic nie wysz³o przynajmniej ja nie by³em za to zaliczy³em o wiele ciekawszy wyœcig w Monza , a Ty zaliczy³eœ te Wêgry lub jakiœ inny wyœcig?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty zaliczyÂłeÂś te WĂŞgry lub jakiÂś inny wyÂścig?
chcialem jechac ale nic z tego nie wyszlo bylem wtedy na urlopie nad morzem... Napewni bym nie zalowal bo bardzo dobrze tam poszlo mojemu Schu w ferrari Co do teamu ferrari + Rossi + Raikkonen to nie wierze w takie cuda, choc kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.