Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ProszĂŞ o polecenie dobrego OSK


golsar

Rekomendowane odpowiedzi

ZrezygnowaÂłem z kontynuowania kursu na kat. A w dotychczasowym OSK . ProszĂŞ poleĂŚcie jakis osrodek gdzie majÂą moto takie jak na egzaminie w DÂąbrowie GĂłrniczej lub Katowicech i potrafia dobrze przygotowaĂŚ do egzaminu. Mieszkam w Sosnowcu wiec Chodzi mi o takie osrodki w okolicy Sosnowiec, Dabrowa, BĂŞdzin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,ja te¿ szuka³em OSK, w którym móg³bym pojeŸdziÌ na Suzuki GN 250 (bo podobno taki jest w DG, gdzie bêdê zdawa³ 26. wrzeœnia), najbli¿ej uda³o mi siê znaleŸÌ (tylko szukaj¹c w internecie) OSK w Bielsku Bia³ej (www.czech.com.pl) ale nie chcieli siê zgodzic na wykupienie 2-óch godzin. jestem wkurzony, bo uczy³em siê na Minsku 125 (w Zawierciu) i muszê iœÌ "na ¿ywca" zobaczyÌ jak bêdzie.jakbyœ coœ wiedzia³ - pisz proszê.pozdrawiam,kristod76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem o tym niedawno w innym temacie ale napisze jeszcze raz.Sosnowiec ul S. ÂŻeromskiego "ELKAR" tel 691441677 Przedstawia sie jako "Leszek"Cena teraz chyba 750 z racji paliwa (ja placilem 600). Koles ma Gn 250 czyli dokladnie to co w wordzie w DG.Mysle ze jesli pogadasz na osobnosci z nim to moze uda ci sie skrocic jazdy do 15h bo 20h nie ma sensu przynajmniej dla mnie. Koles jest mlody dosc i mozna swobodnie sobie pogadac ale na motocyklach to on sie nie zna. Jak pisalem uwaza za podstawowy tylni hamulec ale moze z obawy ze ktos uszkodzi mu maszyne bo twierdzi ze mozna przez kierownice wyleciec. Mi sie nie udalo mimo prob awaryjnego hamowania W kazdym razie kodeks drogowy i zasady poruszania sie zna bardzo dobrze i tutaj wszystki ci wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku ludzie !!! Co to ma do rzeczy na jakiej maszynie jedziesz? Mozesz sie uczyc na identycznej jaka ma WorD i tak nie zdasz ( obniza obroty biegu jalowego, dostaniesz zimnego sprzeta - albo jedno i drugie ) . Po prostu pocwicz porzadnie na kursie rozne techniki pokonywania osemki i zdasz bez problemu pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba lepiej uczyc sie na tym co jest na egzaminie niz na np mz'tce. Poza tym wlasnie z tego powodu iz moge dostac zmine moto zapisalem sie do tego osrodka i wiem jak sie zachowuje zimny gn 250. Oczewiscie mozna nie zdac z wiely przyczyn a glowna sa nerwy ale jest to jakby nie bylo psychiczny komfort ze umiesz jezdzic na tym co na egzaminie. Nie zmnienia to faktu ze jesli ktos umie jezdzic to i jak wsiadzie pierwszy raz na gn'a to sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno - osrodki z tego co wiem maja zazwyczaj 2 rozne motory - tak jest np w tychach . A co bedzie jesli trafisz na ten drugi?? U mnie na egzaminie probowali odpaic to cudo techniki z dobre 10 minut - w koncu sie udalo. lepiej jesli bedziesz jezdzil na roznych motorach a nie na jednym - przciez mozesz -jesli nie masz motoru - isc do jakiegos qmpla , dac mu na browka i pojezdzic po jakims placu, zeby sie obyc z motorem - napewno bardziej bedziesz przygotowany d egzaminu niz jakbys jezdzil tylko na motorze jaki maja w WORDzie.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.