Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Doradzcie co lepiej wziasc?


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wstepie to witam wszystkim! :wink: Mam zamiar kupic niedlugo sciga, i mam dylemat miedzy Yamaha R6 a Kawa Zx 6. to i to w roczniku gdzies tak 98/00. Nie wiem co by bylo lepsze. Mam jakies 15tys. Tu sa linki do tych co mam na oku:http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63654336http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63872393 (czy taka R6 za te pieniadze to bedzie dobry sprzet itd. prosze doradzcie)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje jestem bardziej sklonny co do R6, tylko czy w cenie 15tys dostane dobra? Chodzi mi o silnik. Myslalem juz zeby przywiez z niemiec tylko tez strach jest przed mina Myslalem tez nad R1 ale wydaje mi sie ze jak na pierwszy scig to roche za mocny, przedtem jezdzilem troche GS500. WYPOWIADAJCIE PROSZE Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 ladnie sie prezentuje .Ale jezeli chcesz myslec o bardziej extremalnej jedzie to ani 1 ani 2 motocykl sie nienada(sa wyjatki)Yamahy maja slabe skrzynie kawasaki zas ramy takze ...Kolega latal na R6 i byl bardzo zadowolony lata na gumie itd i nic niemial ze sprzetem ale pewnie to jednostkowe przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomik, no nie wiem jak tam chcesz......Mnie osobiscie Kawa sie nie podoba i jeszcze dochodza te problemy z rama jak koledzy wczesniej pisali, a co do Yamahy R6 akurat mowie o tej co linka zapodales to nie zachwyca mnie przynajmniej ze zdjecia jakbym mial te 15tys to jeszcze troche bym poczekal i dolozyl z 1000zÂł :wink: masz tu linka Yamahy (ze zdjecia fajna) :mrgreen: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63581002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Kawasaki-Ni...1QQcmdZViewItemja bym wzi¹³ coœ takiego-w 15 powinieneœ siê zmieœciÌa to z ram¹ w kawach to one mog¹ pêkn¹c ale ino przy stawianiu na ko³o(czêstym) i doœÌ nieumiejêtnym-jak dostaje szlagu przy k³adzeniu przedniego ko³a.do sportowej jazdy bez sztuczek nic nie ma prawa pêkn¹Ì!!!!!!! aha za t¹ kaske mo¿esz te¿ kupiÌ ninje 9 z 98roku - wole bardziej ni¿ r6 i kto patrzy na filmy to wie ¿e kaskaderzy w stanach ich u¿ywaj¹.Dla mnie osobiœcie du¿o wiêkszym problemem by³ by problem ze skrzyni¹ w r6-która siê poprostu wyrabia!!!od jazdy!!! ni¿ rama w ninji.te opowieœci o sypaniu siê ram nie do koùca s¹ prwdziwe-jakoœ du¿o ninji 6 jeŸdzi i nie s¹ popêkane.Mo¿e niech siê Gixer wypowie-mia³ 9 i 6,aha i yamahe z unfalem skrzyni te¿ mio³ [ Dodano: 2005-09-14, 11:20 ]http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2001-Kaw-ZX...1QQcmdZViewItemmo¿e jeszcze to ciê zainteresujeja bym bra³ kawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.MoÂże niech siĂŞ Gixer wypowie-miaÂł 9 i 6,aha i yamahe z unfalem skrzyni teÂż mioÂł  
A wiec tak:mialem ZX6 i ZX9 i w zadnej mi rama nie pekla chociaz widzialem przypadki peknietych ram w tych modelach.R1 tez mialem i skrzynia (2 bieg) sypnela sie przy 19tys.km przebiegu Generalnie padajace dwojki to choroba R1,R6 jest pod tym wzgledem bardziej wytrzymala ale tez zdazaly sie przypadki ze skrzynia sie sypla.Takze duzo zalezy od szczescia na jaki egzemplarz trafisz i to obojetne czy ZX6 czy R6 ale ja bym bardziej sklanial sie ku R6 :wink: Ale kupilbym w sumie GSXR600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki! Jestem sklonny R6, bardziej mi sie podoba no i osiagi ponoc najlepsze w klasie 600 a cena juz nie jest na nie taka duza a zima jeszcze beda tansze. Najchetniej to bym wziol R1 tylko jak na pierwszy przecinak to mysle ze bedzie za mocny. W kawie rama a w R6 dwojka wiec chyba lepiej zeby ta dwujka sie spiepszyla niz pekla rama :wink: Tym bardziej ze naprawa tej dwujki to o ile dobrze slyszalem ksozt 1tys zl. wiec jak sie zjebie w przyszlosci da sie wyczarowac tego tysiaczka :wink: Takze na 90% R6. A co do Suzuki to podoba mi sie jedynie model 2004 a ten juz kosztuje wiec Suzi odpada.A powiedzcie mi R6 da tez sie dobrze na kole pojezdzic? czy jednak powinna byc to 1000cm ?? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieœ czyta³em, chyba w Œwiecie Motocykli, ze problemy z dwójk¹ w R6 od któregoœ tam rocznika zosta³y usuniête. Mam ten ŒM, jutro zeskanujê i umieszczê tutaj skany - artyku³ o u¿ywanej R6. [ Dodano: 2005-09-14, 19:30 ]Od 2000 r problem z dwójk¹ w R6 siê skoùczy³. A wszyscy którzy zakupili wczeœniejsze modele w sieci dealerskiej w Polsce byli wzywani na naprawê, ale oczywiœcie nie wszystkie egzemplarze mog³y na ni¹ dojechaÌ. No i nie wiem jak ma siê sprawa z motorami sprowadzanymi.Ale jedno pewne od 2000r problem znikn¹³P.S. Znalaz³em te¿ numer z testem u¿ywanej ZX-6R, jakby ciê interesowa³ to daj znaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. Ciezki wybor. R6 i kawa fajne sa :? Sam nie wiem co bym wolal. Kawa mi sie podoba ale troche tych ram sie boje. Zeby nie bylo ze jak kupie to pojezdze 3 dni i jebnie. Albo kurwa bedzie miala jakies wady ukryte. R6 to mi sie podoba ale dopiero od 03r. A te starsze takie sobie. :| A moze kawe zx7r. W tym moto tez rama lubi pekac itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kawe zx7r.
gor¹co polecam!!!!! wydaje mi siê ¿e to najlepsza 750!!!stoi w garazu okok,wybrana z ok 15 innycjh modeli i marek i ujek mo super satysfakcja,nie s¹ drogie,jakoœÌ super,pali trochê jedynie,wkrêca siê bosko,ale pozycja max sportowa,i trzeba umieÌ jeŸdziÌ!!!pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 2tys to juz torche kasy No ale czego sie nie robi dla swojej kochanej zony No jak mozesz to daj te strone z testem Kawy bede wdzeiczny! No jak sie da na kole dobrze jezdzic itd to mysle ze R6 bedzie Ok a potem bede myslal o jakies 1000cm. Mowisz ze rocznik 00 juz bylo wszystko Okw R6? A ja slyszalem ze to poprawili dopiero w modelu 04! Wiec jak to jest? Musze tylko szukac jakies dobrej R6 do 15tys moze byc po slzifie itd byle silnik i rama igla. jak byscie mieli jakies interesujace oferty mozecie podzucic WIELKIE THX! Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze tylko szukac jakies dobrej R6 do 15tys moze byc po slzifie itd byle silnik i rama igla. jak byscie mieli jakies interesujace oferty mozecie podzucic
Kumpel ma taka do sprzedania:1999r.,kupiona w Polsce w salonie,2 wlasciciel od 3 lat.Ma lekki szlif na prawa strone.wczesniej bezwypadkowa,nawet slizgu nie miala.No i jest za 15tys.zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.