Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

glowka ramy - foto -


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda Âże tak pomazaÂłeÂś to zdjĂŞcie bo ciĂŞÂżko to zobaczyĂŚ....
rzeczywiÂście
wlasciciel upiera sie ze to  tylko odprysk farby.
to powiedz mu Âże Âżeby farba odprysÂła to musi materiaÂł pod niÂą siĂŞ wygiÂąc-ewentualnie musiaÂłaby dostaĂŚ z czegoÂś-ale wtedy to juÂż raczej nie 'odprysk' ino podrapanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba chopie ja mowie mu ze albo ktos przypier... srubokretem albo moto mialo spotkanie przodem z czyms, gosc otwarcie mowil ze ze 2-3 lata temu bylo spotkanko... cholera wie ,a co najlepsze to zaproponowal i dal srubokret aby wepchac w to pekniecie i poskrobac ze to tylko odprysk farby a nie odpadajaca glowka jest tam fotka taka duza i ni pomazana ale ja bym stawial na peknieta glowke .... tylko daje mi do myslenia po cholere mi to pokazywal i pozwolil se tam srubokretem pomazac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g³ówka wcale nie musi byÌ pêkniêta-wystarczy ¿e jest skrzywiona(to ju¿ moto dyskryminuje),mog³a siê rama skrzywiÌ za g³ówka-pod bakiem ale odprysk jest;)ja mia³em mz251 z ram¹ ca³kowicie powginan¹(tam jest taka belka) i zakitowan¹ i pomalowan¹ na czarnoa dlatego ci to pokaza³ bo s¹ ludzie którzy nie zdaj¹ sobie sprawy z tego jak bardzo jest wa¿ne ¿eby moto by³o proste i myœl¹ ¿e to pikuœ i dlatego ¿e jest ok to pokazuje wszystko myœl¹c ¿e wzbuidzi tym tweoje zaufanie bo jest uczciwy pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g³ówka wcale nie musi byÌ pêkniêta-wystarczy ¿e jest skrzywiona(to ju¿ moto dyskryminuje)
Zdziwi³byœ sie stary ile motorsów ma fabrycznie niesymetryczne g³ówki.W sporcie naprzyk³ad sie standardowo sprawdza i koryguje takie rzeczy.A ponadto ,jak mi sie wydaje , 50 % bikerów je¿dz¹cych na krzywych bikach (których jest niestety w polsce wiêkszoœÌ), niema zielonego pojêcia ¿e rusza sie na rogalu.A przy pocz¹tkuj¹cych szoferach ,to zaryzykowa³bym nawet ,¿e 100 %.Dopiero jazda na "nówce" lub rzeczywiœcie nier¹banym sprzêtem ,uœwiadamia takiego bikera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.