Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24-25 WrzesieĂą-ZakoĂączenie Moto Sezonu-Siamoszyce/Zawiercie


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszyscy byli w Kostkowicach dlatego dajê nowy temat.Imprezkê organizuje ekipa z Zawiercia.Zlocik bêdzie w Siamoszycach ( 10 km za Zawierciem w stronê Kielc ).Oœrodek jest super- bardzo du¿o miejsca, nad czyœciutkim zalewem w œrodku lasu .Motocykle maj¹ gdzie staÌ ( oœrodek jest ogrodzony ),imprezka bêdzie pod dachem,s¹ paleniska,grille itp.Wjazd kosztuje 20 z³ od motocykla.Tyle chce w³aœcicel oœrodka.My " organizatorzy " - postaramy siê aby w tej cenie by³o coœ ciep³ego i dobrego do jedzonka,pivko do przepicia( mo¿e nie jedno).Mamy ju¿ 2 kapele które bêb¹ gra³y prawie ca³¹ noc.Sponsora który da na wsio kaskê znale¿liœmy na 99,9 %.Do koùca tygodnia bêdzie wszystko wiadomo - co i ile.Na miejscu jest oczywiœcie pole namiotowe ( du¿e ),wszystkie sanitaria ( prysznic tak¿e ) i zajefajna ekipa i imprezka.Wszystkich chêtnych prosimy o wpisywanie swoich nicków na listê.Mile widziani znajomi znajomych na motocyklach-sami wiecie czym wiêcej tym przyjemniej.Pozdrawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebul naklejeczki na motocykle juz sa zrobione w 75% tylko nie wiem jaka ilosc zarzucic.Chyba tak jak uzgodnilismy bo nie wiem czy jest sens czaskac tego wiecej.Troche pozno pomyslalem ale moglismy za dodatkowa oplata moze niecalych 10 zl wiecej zrobic koszulki bo mam chlopaka ktory by to zrobil ale teraz to chyba za pozno ;(;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % jest pewne ,Âże kasĂŞ na pivko i jedzonko juÂż mamy.TakÂże pÂłacicie 20 zÂł wÂłaÂścicielowi oÂśrodka a od ekipy z Zawiercia macie jedzenie i popicie pivkiem free.Jutro bĂŞdĂŞ wiedziaÂł jak sprawa stoi z pokoikami.A co jest z wami ????????????? Wszyscy chorzy??????????Gdzie chĂŞtni??MiaÂłem nadziejĂŞ Âże na ludzi z forum moÂżna liczyĂŚ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie ta lista?? chcialby zaznaczyc na niej swoja skromna osobe + kilka jeszcze
lista sie utworzy z ludzi ktorzy sie tu beda wpisywac wiem ze jest juz paru chetnych ale wpisac na forum im sie nie chce
jejku jak ja bym chciaÂł jechaĂŚ
Leo jezeli jest taka mozliwosc to pakuj sie w katamarana i przyjezddzaj [ Dodano: 2005-09-15, 22:53 ]Chcemy wiedziec mniej wiecej ile bedzie ludzi dodatkowo z forum co by piwka i papu nie zabraklo ))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impra dogadana.ZarezerwowaÂłem 15 pokoikĂłw.W pokoju 2 ³ózka ,2 fotele, szafa,Âława.4 osoby Âśpia spoko ,^ teÂż moÂże ale dwie na ziemi w Âśpiworach. ( oczywiÂście spanie w tyle osĂłb trzeba organizowaĂŚ delikatnie ,aby wÂłaÂściciel sie nie czepiaÂł ) kosz normalny to 50 zÂł pokĂłj - dla nas na czas zlotu 30 zÂł ( za pokĂłj )-Âłatwo przeliczyĂŚ Âże w 4 osoby to tylko 7 zÂł. [ Dodano: 2005-09-16, 18:28 ]Jesli macie jakieÂś pytanka to do mnie albo do MOTOBANDITA.Oby pogoda dopisaÂła ( ma byĂŚ Âładnie z tego co oglÂądaÂłem ).Z ciekawostek- wÂłaÂśnie byÂł u mnie Borys ( okoÂło 17 ) przemokniĂŞty do majtek przed nim byÂło jeszcze 100km a na zmianĂŞ pogody siĂŞ nie zanosi ( naginaÂł na zlot RIDERSĂW pod Kielce- tam zlocik 55 zÂł od osoby )zaopatrzyÂł sie w paliwko :wink: ,daÂłem mu spodnie gumowe, pozdrowiÂłem i wzamian obiecaÂł godnie reprezentowaĂŚ forumowiczĂłw i zaprosiĂŚ jeszcze ludzi do Siamoszyc. [ Dodano: 2005-09-17, 20:05 ]Pogoda ma byĂŚ fajna !!!!!!!!!!! SÂłonecznie i ponad 20 c.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.