Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ŚmierĂŚ w okamgnieniu


123456789

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajnie ze wam sie nie podoba autor artukulu ze smial napisac cos zlego o motocyklistach ale pretensje miejcie do debili z zagietymi blachami dla ktorych najlepszym wyjsciem jest ucieczka przed policja jesli maja jakies ale do 2 paczek na blacie. Gniew powinniscie wyladowywac wlasnie na takich idiotach. Nie wiem czemu nie rozumiecie takiej postawy ludzi nie jezdzacych na motocyklach. Ko;lejny debi poraz kolejny zabija niewinna osobe. Dobrze ze by;ly swiatl;a bo byscie zwyzywali kobiete ze wymusila i nic to ze kolo mial 200 na liczniku nie?? byl tu taki topic o tym jak ktos z forumowiczow dostal mandat za brudna blache a duze gnono radzilo mu zagiac a nastepnym razem uciekac. Brawo!! Jestem pod wrazeniem. Nie mozna jechac poza miasto??? Koniecznie musi to ktos widziec??? tak bardzo chcecie sie pochwalic?? Najgorsze jest to ze praktycznie na kazdym forum motocyklowym wszyscy tego nie rozumieja i co najwazniejsze pochwalaja. Wkur$%^ mnie to bo to wlasnie motocyklisci tworza taka otoczke wkolo normalnej wiekszosci a jeszcze bardziej jak normalana wiekszosc wspolczuje i doszukuje sie winy wsrok kierowcow samochocdow i oimijaja sprawe nadmiernej predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekriss nie do konca masz racje. faktycznie jest jakas grupa ktora sie tak zachowuje. jednak w wielu przypadkach do wysuniecia stwierdzen typu "dawca" "idiota" itp wystarczy gÂłoÂśniejszy wydech albo szybsze wyprzedzenie kliku samochodĂłw za jednym zamachem czy podjechanie przed kolumne samochodĂłw na swiatÂłach.Znow prawda lezy prawie po srodku ale jak dla mnie z przewaga na nasza strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tekstu, to jest on zasadniczo przyg³upi, jak zreszt¹ wiêkszoœÌ tego rodzaju, a z³¹ otoczkê motocyklizmowi robi¹ idioci, którzy odkrêcaj¹, ile fabryka da³a w ka¿dym miejscu i czasie, przecie¿ tak na prawdê 200 km/h to wcale nie jest du¿o, rzecz w tym, ¿e nie zawsze mo¿na tyle pojechaÌ ze wzglêdu na innych uczestników ruchu, warunki drogowe, itp, a ci, którzy siê do tego nie stosuj¹ robi¹ "z³¹ krew" motocyklistom- i potem jest na wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekriss nie do konca masz racje. faktycznie jest jakas grupa ktora sie tak zachowuje. jednak w wielu przypadkach do wysuniecia stwierdzen typu "dawca" "idiota" itp wystarczy gÂłoÂśniejszy wydech albo szybsze wyprzedzenie kliku samochodĂłw za jednym zamachem czy podjechanie przed kolumne samochodĂłw na swiatÂłach.Znow prawda lezy prawie po srodku ale jak dla mnie z przewaga na nasza strone.
Kazdy z zagieta blacha jest dla mnie idiota bo wiadomo dlaczego to robi. Dziwisz sie ze nazywaja powiedzmy slabiej szalejacego delikwenta debilem skoro ma pusty wydech??? Stoja zmeczeni ludzien na swiatlach w samochodach a ktos rusza z kopyta a szyby drza to samo piesi. Przeciez to normalne i fajnie jest tak slyszec moto ale po cholere w miescie tak odkrecac?? Jezdz poza miasto i tam szalej i sluchaj do woli brzmienia moto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂździsz motocyklem?JesteÂś policjantem?O co Ci biega?Nie znam motocyklisty ktĂłry by nie przekraczal dozwolonych prĂŞdkoÂści to samo sie tyczy kierowcĂłw samochodĂłw.Tych ktĂłrzy podginajÂą blache teÂż nie qmam, bo i po co najlepiej wyjebaĂŚ jÂą caÂłkiem, a jak juÂż widze malo sportowy motocykl z podgieta reja to juÂż mam beke No i jestem za tym zeby przeginac poza miastem jak ktos lubi i ma czym jest bezpieczniej dla WSZYSTKICH ale z drugiej strony to fajnie popatrzec jak ktoÂś daje na gumĂŞ w centrum miasta Prawda jest jak dupa kaÂżdy ma swojÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia z wami bym podyskutowal na poziomie ale widze ze bedzie ciezko. Poza tym niech no zgadne: macie zagiete blachy :?: :!: Fajnie popatrzec jak ktos idzie na gume w miescie???? Przeciez kazdy mysli o taki "debil" a poza tym co moze byc fajnego w tak opatrzonym "tricku". Dziala na puste panienki bilek co to w ogole za porownanie?? Zaginacie blachy po to zeby was nikt nie skubnal jak zapie@#$% przez miasto gruuuubo ponad 50 i po to zeby uciec w razie czego. Jak to sie konczy? ostatnio duzo slychac o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba co do szybkiej jazdy w miescie - ale nie do tego stopnia by jechac 50 na godzine - infrastruktura drogowa polskich miast by tego nie wytrzymala - korki, korki, korki. Ale predkosc 150 w zatloczonym miejscu to przegiecie psa co do zagietych tablic - po co zaginac jak mozna wogole ich nie miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.