Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

FRIENDLY - sklep Grzegorza Pawlaka w Katowicach-Ochojcu


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... sÂądziÂłem, Âże adresu podawaĂŚ nie muszĂŞ, bo na ochojcu wiele sklepĂłw motocyklowych nie ma (w przeciwieĂąstwie do warzywniakĂłw ), a jeÂśli chodzi o realizacjĂŞ zamĂłwieĂą z katalogu Louisa (w cenach katalogowych !!!) to jest juÂż w ogĂłle "ewenement"SKLEP MOTOCYKLOWY GRZEGORZ PAWLAKKatowice-Ochojec ul. J.Kossaka 16tel. 0-32/252-08-88pon-pt 9-18, sob 9-13www.motocykle.katowice.plw sumie to bardzo maÂły sklepik, ale obsÂługa jest taka, jaka byĂŚ powinna - w przeciwieĂąstwie do wiĂŞkszoÂści podobnych temu miejsc (obiecaÂłem sobie, Âże nie bĂŞdĂŞ tu uprawiaÂł antyreklamy, ale uwierz mi jesion- jak zmieniĂŞ zdanie i zacznĂŞ pisaĂŚ w "unfriendly" to se dopiero postĂłw nabijĂŞ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oooo znam ten sklep, ale tylko z internetu Jeszcze nie korzystaÂłem z jego usÂług, ale skoro jajo go poleca wiĂŞc jakby co, to zapamiĂŞtam Niestety Grzesia Pawlaka nie znam, ale zapewne to miÂły goÂśc i warzywa teÂż pewnie lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KupowaÂłem u niego zĂŞbatkĂŞ zdawczÂą i ÂłaĂącuch do RD 250. MiaÂł najdogodniejszÂą ofertĂŞ w caÂłej okolicy i jeÂśli to 'warzywniak' to niech inne sklepy motocyklowe lepiej zniknÂą, bo nie zaoferujÂą takiego poziomu usÂług.To, ze nie ma w ofercie motocykli, to nie znaczy niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!Przymierzam siĂŞ do wymiany zestawu napĂŞdowego i zebraÂłem troche informacji o cenach z okolicy i sklepĂłw internetowych.W www.motocykle.katowice.pl znalazÂłem najniÂższe ceny zestawu napĂŞdowego aÂż byÂłem zaskoczony Âże ktoÂś zszedÂł poniÂżej poziomu cen larssona. Brawo ! ! ! !Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

VERY FRIENDLY 8) Bardzo dobry sklep. Rzetelny i s³owny sprzedawca !!!Kupi³em u Grzegorza: kurtkê, spodnie, rêkawicê, buty, nakolanniki, tank-bag, ³aùcuch z k³ódk¹ i coœ tam jeszcze :roll: Na buty musia³em poczekaÌ 2-3 tygodnie. Mimo ¿e moglem kupic gdzie indziej to poczeka³em bo koleœ jest naprawdê wporzo. Poda³ mi cene spodni taka jak na stronie, potem utargowa³em trochê a nastêpnie okaza³o siê ze sprzeda mi je jeszcze taniej bo gdzies wyszpera³ ¿e da radê. W cale nie musia³ tego robiÌ bo nawet bym sie nie kapn¹³ ale ¿e jest wporzo to prawie 100 z³ mia³em na brynê 8) Bardzo polecam ten sklep wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.