Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motocykliści pomĂłzcie ! co kupiĂŚ intrudera czy vulkana ???


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszytkich zmotoryzowanych oraz mi³oœcików 2 kólek. Potrzeuje fachowej pomocy, otó¿: bede kupowa³ nied³ugo motocykl, ale nie jestem jeszcze zdecydowany, chce wejsc w posiadanie intrudrera 1400 albo vulkana 1500 z roczników 90-93 a moze wybraÌ shadow czy virago? naczyta³em sie du¿o, ofert tez jest duzo, prosze o s¹dy i opinie na temat tych motorków w³asciceli tych maszyn b¹dŸ fachowców znaj¹cych postawowe wady czy najczestsze usterki. Z góry dziekuje i pozdrawiam.P.S. Serdeczne pozdrowienia dla Yamaszki (Ulki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jednak wziasc pod uwage, ze Vulcan 1500 bierze ok 1litra/1000km oleju!!! I to nie w motocyklach zajechanych (w zadbanych tez), po ptostu ten typ tak ma i juz. Sam chcialem kupic, ale nie usmiecha mi sie dolewac co chwile oleju podczas dluzszych tras. Ja bym na Twoim miejscu powaznie wzial pod uwage Shadow 1100 z tych lat, aczkolwiek Intruz tez jest wporzo. Virago 1100 natomiast - wg mnie oczywiscie - jest troche za male jak na ta pojemnosc. Poczytaj zreszta sam:http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...&highlight=1500http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...&highlight=1500Znajdziesz tam rowniez opinie o Intruzach i wszelkich chopperkach.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTRUZ ,INTRUZ -FAJNY BARDZO CZYM JECHAĂ JEST I OSZCZĂDNA BESTIA. CHOĂ MAM SHADOW I NIE NARZEKAM WCALE-BO JEST BARDZO TRWAÂŁE.( TYLKO 600- ALE SPALANIE 3.5-4.5 POLECAM )JAK MOZESZ TO SIĂ PRZEJEDZ NA TYCH MOTO I PORĂWNAJ.PRZY KUPNIE NAJWAÂŻNIEJSZY SILNIK A NIE DODATKI I ROCZNIK.JAK SIĂ NIE ZNASZ WEÂŻ KOGOÂŚ KTO KUMA CZACZE .TO MOJE ZDANIEPOZDRO [ Dodano: 2005-09-06, 19:58 ]AAAAAAAAAAAAAAAA -OSOBIÂŚCIE PROPONUJĂ SHADOW, PĂÂŻNIEJ INTRUZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:ale rzeczywiÂście kawa bierze(kaÂżda !)  I tu sie bardzo mylisz!!!  Mi zadna Kawa nie brala oleju a mialem ZXR750R,ZX6R i ZX9R.  Zreszta u kumpli jest tak samo:zadna oleju nie brala.  Za to kazda Yamaha wciagala mi olej,nawet R1.Ale Yamahy tak maja
oj Gixer!!powiedz mi o jakiej kawie my tutaj rozmawiamy??? o vulcanie 1,5 i otym modelu jest rozmowa.a one akurat bior¹ olej!!!!!!!!!pisze to wszêdzie jako ich g³ówna wada!!!!!!!napisa³em tam cokolwiek o ninjach???nie!!,wiêc sk¹d te Twoje wnioski????co???pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.