Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

O Władzy


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem moze znacie ale dam troszke kawalow o naszych ulubionych Policjantach Nowo wybrany szef policji postanawia wprowadzic zajecia na temat zachowaù seksualnych ludzi i w tym celu zaprasza do komisariatu wybitnego specjalistê seksuologa, który jako pierwszy temat wybiera rozwarzania o "mi³oœci francuskiej". Na zorganizowanym spotkaniu seksuolog wije sie i opowiada ze szczegó³ami wszystko na temat mi³oœci francuskiej. Zajê³o mu to ze cztery godziny. Zadowolony ze swego wystêpu na zakoùczenie pyta sie czy s¹ jakieœ pytania. Jeden nieœmia³o podnosi rêke i mówi:- Panie doktorze, my to w³aœciwie wszystko rozumiemy i wiemy, ale czy nie mozna by tak innym jêzykiem wyt³umaczyÌ?Doktor siê zdenerwowa³ i mówi:- No do jasnej cholery ch³opaki... Ca³ujemy tam, gdzie sikamy. A na to policjant: - No to, to wiemy, ale w kibel czy w dechê? Dwóch policjantów na patrolu obserwuje turyste jedzacego jab³ka. Patrz¹ i zastanawiaj¹ siê dlaczego tamten wk³ada ogryzki do kieszeni. Zniecierpliwieni podchodz¹ i pytaj¹. - "Dlaczego chowie pan te pestki ?" - "Wiecie panowie policjanci: jak mi sie nudzi to wyd³ubuje pestki z ogryzek, zjadam je i jestem m¹drzejszy." Policjanci jako ¿e s¹ têpi i g³upi postanowili odkupic od turysty ca³y wszystkie ogryzki. -"Sprzeda nam pan te ogryzki?" - pytaj¹. - "To bedzie kosztowa³o du¿o hajsu"- odpar³. -"Damy panu po 50 z³, mo¿e byÌ?" -"ZGODA!" - odpar³ turysta. Po dokonaniu transakcji policjanci zaczeli zajadaÌ peski... Nagle jeden mówi: "qrfa Roman za te 100 z³otych to 100kg jab³ek byœmy mieli..." Na to turysta: - "Panowie, zaczê³o dzia³aÌ!.!.!.!.!.!" Koles kupi³ sobie nowy samochód i jedzie go przetestowaÌ... 50 km/h 100 km/h 200 ... nagle zatrzymuje go policjant. ... panie co pan zg³upia³ jak se pan ma tak jezdzic to do Hiszpani tam drogi równe. No dobra pojade do Hiszpanii JEdzie w Hiszpanii 200 ... zatrzymuje go policjant panie co pan do niemiec jak pan ma tak jezdzic oni tam po 300 jezdza. Dobre pojade do niemiec ... W niemczech to samo jedzie 200 zatrzymuje go glina ... panie do rosji jak masz pan tak jezdzic co pan oni tam hajsu na radary nie maja . EEE no dobre pojade do Rosji Jedzie po Rosji zatrzymuje go policja. Panie co pan se wyobra¿a ... przekroczy³ pan predkosc .. A ma pan dowód ..? MISZAA schodz z drzewa. Z drzewa zszed³ koles. Misza jak jecha³ pan . Misza: ZIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU a jak powinien: PRUP PRUP Policjant zatrzymuje kierowcê. -Panie kierowco musi pan dmuchn¹Ì w balonik. -Koniecznie muszê? -Któryœ z nas musi, ale jak ja dmuchnê to na pewno straci pan prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.