Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja ścigacz w Bytomiu


Łysy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoœ mo¿e s³ysza³, bo ja dopiero ostatnio przeczyta³em, ¿e Bytomska Policja dorównuje g³upot¹ Bielskiej i tak¿e zamierza prowadziÌ akcjê przeciwko motocyklistom. Ka¿dy ³ami¹cy przepisy podobno bêdzie mia³ w³asn¹ teczkê z danymi swoimi i swojej maszyny(typ, model, kolor), chce tak¹ Do tego zachêca obywateli do kablowania na nas i zapewnia anonimowoœÌ.P.S. W Bielsku przynajmniej mo¿na coœ wygraÌ za fajne fotki, a tu :?: Nie popisali sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deejay24h, wiesz jak to u nas jest, wszystko musi przejœÌ d³ug¹ droge biurokracji, a jak dojdzie ju¿ co do czego to jest po fakcie (czyt. koniec sezonu), dla nas to i nawet lepiej, tylko po co wy¿ucaÌ pieni¹dze na marne, no chyba ¿e maj¹ ich za du¿o i nie maj¹ co z nimi robiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WziĂŞli siĂŞ za motory, bo zima idzie. Jak ludzie przestanÂą jeÂździĂŚ to odtrÂąbiÂą sukces, Âże poskromili "szaleĂącĂłw". Nie naleÂży teÂż wykluczaĂŚ, muszÂą sobie poprawiĂŚ statystykĂŞ pod koniec roku bo im zostaÂły puste tabulki do wypeÂłnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym juÂżbyÂło na poczÂątku seoznu, jesteÂście w tyle z informacjami, pisaÂłem na forum kiedyÂś o tymkom. Surowiec chciaÂł to zrobiĂŚ, ale chyba mu nie wyszÂłokaÂżdy motocykl zarejestrowany w bytomiu miaÂł mieĂŚ swojÂą teczkĂŞ (wÂłaÂściciel motocykla) i jeÂśli miaÂłby jakieÂś wykroczenia, to byÂłyby one zapisywane do specjalnej teczki udotĂŞpnianej oczywiÂście organom Âścigania w caÂłym krajupomysÂł upadÂł i dobrze z resztÂą ja i tak nie mam Âścigacza wiĂŞc mogÂą mi naskoczyĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myœlê czy nie og³osiÌ konkursu na foto mundurowego poli jak kupuje flachê , rzyga pod drzewko lub czali siê w krzakach z radarem jak czeczeùski partyzant.kilkakrotnie widzia³em ostatnio autko z napisem policja wyprzedzaj¹ce na trzeciego lub maj¹ce miêdzy ko³ami podwójn¹ ci¹g³¹ oczywiœcie bez zapalonych kogucików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZapomniaÂłem wam napisaĂŚ gdy byÂłem spisywany na komendzie w sprawie potrÂącenia jeden z policjantĂłw kazaÂł przekazaĂŚ kolegom motocyklistom ÂłamiÂącym przepisy i nie zatrzymujÂącym siĂŞ na wezwanie iÂż bĂŞdÂą mieli spisywane numery i Âże bĂŞdÂą ,,tĂŞpieni i gnojeni ‘’ takÂże speÂłniam proÂśbĂŞ policjanta z Bytomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.