Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

niezbyt drastyczny. bardziej drastyczne by³o miejsce gdzie sie wydarzy³, a raczej odleg³oœÌ od domu (jakieœ 1500 km). ale najbardziej drastyczny to by³ serbski szpital, gdzie wszyscy tylko po serbsku... pamiêtajcie, ¿eby zawsze jeŸdziÌ w kurtce i niczego nie wieszaÌ na szyi, bo mo¿na sie nieŸle nadziaÌ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na szyji wieszam ukochan¹, tzn ona sam siê wiesza i, tak, jest to niebezpieczne - od szyji do kieszeni (portfela) blisko po serbsku na szczêscie nie mówimy a wieszamy siê zwykle w domu, wiêc do ³ó¿ka zawsze bliskoTak wiêc Jajo napisz o co chodzi bo nie chce jeŸdziÌ w kurtce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Œmiejecie siê a Jajo chyba zemdla³ i zd¹¿y³ jeszcze na klawiturze nacisn¹Ì....... Jajo jak dojdziesz do siebie to opisz szczegó³y tego wypadku, bo ja jak w kawale o ¿abie i lekarzu - nic nie qmam z twojego postu Albo inaczej qmam do ... i ciekaw jestem co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo jak dojdziesz do siebie to opisz szczegó³y tego wypadku, bo ja jak w kawale o Âżabie i lekarzu - nic nie qmam z twojego postu  Albo inaczej qmam do ... i ciekaw jestem co dalej?  :)
ja do siebie doszed³em chwile po zdarzeniu, ale gorzej z pasa¿erk¹ - ci¹gle nie jest dobrze. nie jest to przyjemne uczucie patrzeÌ na to wszystko.jeœli chodzi o szczegó³y to by³o to mniej-wiêcej tak. jechaliœmy na wakacje do jugos³awii (serbia i czarnogóra). po drodze wêgry (pare dni nad balatonem), boœnia i hercegovina i czarnogóra. tam mieliœmy spêdziÌ trochê czasu i "zahaczyÌ" przy okazji o albaniê.wszystko sz³o dobrze, chocia¿ przy tamtejszych "kierowcach" nie raz udawa³o siê "na gruboœÌ lakieru", ale spoko.kiedy postanowiliœmy ju¿ kierowaÌ siê na pó³noc - do chorwacji (dubrownik, hvar), w miejscowoœci bar (czarnogóra), chc¹c zobaczyÌ "na szybko" stare miasto zjechaliœmy z magistrali adriatyckiej w boczn¹ drogê. tego dnia by³o wyj¹tkowo gor¹co, dlatego nie mieliœmy na sobie kurtek. jako, ¿e by³a to boczna droga - nie jechaliœmy szybko. niestety - na ostrym zakrêcie (90 stopni) uœlizgnê³o siê przednie ko³o. motocykl by³ bardzo za³adowany (jechaliœmy "z ca³ym dobytkiem") i niestety nie uda³o mi siê go wyprowadziÌ.ja szybko sie pozbiera³em, ale moja pasa¿erka tak nieszczêœliwie upad³a, ¿e du¿y aparat fotograficzny (zawieszony na szyi) wbi³ jej siê w ¿ebra. poza tym ude¿y³a przodem g³owy o krawê¿nik (kask nolan n40) wbijaj¹c sobie okulary s³oneczne w czo³o. poza tym potrzaskane/obdarte d³onie, ³okcie i nadgarstek.jak dotarliœy do szpitala, okaza³o sie ze trzeba bedzie zostaÌ. w sumie spêdziliœmy tam trzy dni, ale d³ugo bêdê je pamiêta³ ("odka¿aÌ ranê? po co? mo¿na pod kran i myd³em", do picia woda z kranu)poza tym na naszej sali le¿a³ jeden koleœ z kosowa po wypadku motocyklowym, co jecha³ bez kasku. w sumie same problemy - z jebanym polskim konsulem, z naszym towarzystwem ubezpieczeniowym itp.niestety do dzisiaj nie wiadomo co agnieszka tak naprawdê ma uszkodzone (ból i gor¹czka utrzymuj¹ sie od miesi¹ca)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.