Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CBR 1000rr 2006


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh, a myslelem ze wymysla cos kosmicznego wlasnie jak 954 bo modele od roku 2004 wogole mi sie nie podobaja i parametrami nie blyszcza Moze jeszcze cos sie zmieni do oficjalnej premiery, choc watpie Troche dziwne takie zachowanie hondy zwlaszcza ze k5 wynioslo poprzeczke bardzo wysoko a tu tylko 170PS hmmm Wizualnie nie jestem w stanie na pierwszy rzut oka stwierdzic czy to model 04/05 czy 06 Napewno malowanie ma ladniejsze a to sie juz chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu dokladniej nowego modelu dochodze do wniosku ze wprowadzili troche zmian ktore sa na + i teraz widze roznice Podoba mi sie bardziej teraz zwlaszcza w malowaniu czarno czerwonym zmiany niedzy innymi to:kompresja zwiekszona, moc wieksza (na kole tez) kreci sie wyzej do 12,200 (wczesniej 11,650) , moment inny, glowka ramy pod innym katem, wydech zmienione, owiewki inne, przednie swiatla troche inne, przednia tarcze wieksza, rozstaw mniejszy, lzejszy o ok 3Kg siedzenie wygodniejsze podobno...itd Ciekawe jak w praktyce to bedzie wygladalo Dla porownania daje stay i nowy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie przynajmniej w wygladu niewiele sie zmienilo,moc nie wzrosla...Cos mi sie wydaje ze producenci przystopowali :roll: Zobaczymy co Suzuki zrobi z 1000 w 2007r. bo jednak miedzy modelem k4 a k5 jest przepasc:calkiem inaczej wyglada i ma 13KM wiecej.Ale dzieki temu ze inni producenci nie wprowadzaja zadnych rewelacji K5 bez problemu utrzyma sie w czolowce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, ja tam chetnie przetestuje "suzi" zeby nie by³o ze jestem jednostronny " only honda" to kiedy mam wpaœÌ do suziki w BB ?moze zmienie zdanie ale najbrardziej to bym sie przejecha³ na K3 ale K5 tez moze byÌ :mrgreen: a co do wygl¹du to kazdy z nas ma swoje gusta ...Adrian.moto, a ty czym jezdzisz ze sie tak wypowiadasz na te 3 modeleGSX-R , R1, CBR ??? [ Dodano: 2005-09-10, 09:51 ]chyba ze chodzi o "Tylko" wygl¹d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.