Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Konichiwa ! =)


Tidus

Rekomendowane odpowiedzi

Bleh, mo¿e jeszcze nie jestem szczêœliwym posiadaczem dwóch kó³ek, ale zamirzam to zmieniÌ. Przed sezonem zamirzam zrobic prawko kat. A no i oczywiœcie kupiÌ motor. Na pocz¹tek chcê zacz¹Ì od Hondy NSR 125. Rocznik ok. 98. Mam paru znajomych w Wrocku co jezdza i powiedzieli mi, ¿e jak na pocz¹tek to dobry motor. W sumie wpad³em siê tylko przywitaÌ . No i tyle chcia³em napisaÌ.o Mnie:Wiek: W sam raz !Pochodzenie: ZabrzeGG:5334359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam A co do moto to jeœli masz prawko A to lepiej jeœli kupisz jak¹œ 500 np GS Ja mam cbr 125R z 2004r 4suw jak narazie dobry sprzêt lecz ja nie mam A ani A1 :mrgreen: Wiêc muszê tym œmigaÌ a co do NSR i tych wszystkich 2 suwowych 125-tek to lepieju sobie daruj szaybko siê rozlatuja silniki. Bo to wszystko jest wyrzy³owane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidus, wydaje mi sie ze 125 to bedziesz mial zaslabe.  Szybko ci sie znudzi i bedziesz chcial cos mocniejszego .
Hmmm... powiem ci ze na tym motorze chcia³em sie nauczyÌ jezdzic, 1 sezon max 2 i zmieniam. Poprostu bojê sie wsi¹œÌ na dzieù dzisiejszy na coœ mocniejszego. Motor bedzie jak sluzyl do celow bardziej turystycznych (nauka jazdy) niz ekstrymalnych =]. No chyba ze przekonacie mnie ze motory 500-600 cmm nie sa takie straszne i nie zabije sie na pierwszej prostej. Czekam na wasze zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ogladalem teraz 500-600 i podzielam zdanie niektorych ze mam zaczac od takiej pojemnosci. Tylko zostala jeszcze sprawa jaki ? Rocznik ? Model ? Cena ?. Ze swojej strony dodam ze szukam w miare lekkiego motoru bo taki ze mnie strongman jak z mandaryny piosenkarka =D.btw.pacza te koty twoje ? bo ja mam 3 =D [ Dodano: 2005-09-06, 22:52 ]No fakt ogladalem teraz 500-600 i podzielam zdanie niektorych ze mam zaczac od takiej pojemnosci. Tylko zostala jeszcze sprawa jaki ? Rocznik ? Model ? Cena ?. Ze swojej strony dodam ze szukam w miare lekkiego motoru bo taki ze mnie strongman jak z mandaryny piosenkarka =D.btw.pacza te koty twoje ? bo ja mam 3 =D Update.Jakis problem z dodaniem tego posta mialem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw.pacza te koty twoje ? bo ja mam 3 =D
Kotki moje.... A co poradzenia sobie z moto, to ja ÂśmigaÂłem na Jawie 350ts(ok 180kg) w wieku 15 lat miaÂłem 55 kg wagi i 170cm wzrostu...i byÂło spoko. Kumpel byÂł jeszcze mniejszy...ani jednej wywrotki, tylko przy stawianiu na centralnÂą polegÂł....bierz moto, zakÂładaj crashpad-y( wÂłaÂśnie by nie byÂło strat na tzw. parkingowych) i jazda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidus, ja za 8000zl w tamtym roku kupilem sobie Yamahe FZR 600 pojezdzilem nia sezon i do zyda.Uzbiralo sie troche mamony i zas nowszy sprzecik sie kupilo.teraz musisz sie rozgladnac za tym co cie interesuje a dokladnie typ motocylka choper, scig czy jakis enduras.Wiadomo ze za ta kase niekupisz nic nowego ale mysle ze z rocznika 91-93 co sie da wyrwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.