Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga!!!Kradna moto na Slasku!


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiœcie nie wierze w ¿adne zabezpieczenia... nie ma si³y zeby z³odziej nie potrafi³ ukraœÌ... teraz mojego skutiego trzymam w domu i przynajmniej wiem ¿e nic mi sie z nim nie stanie ale na dniach sie przeprowadzam do bloku i tam ju¿ bêdzie problem z trzymaniem go co ja wtedy zrobie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie siê dzisiaj przyda¿y³a doœÌ dziwna sytuacja, pomykam sobie tras¹ z Katowic do Gliwic z zamiarem natychmiastowego nawrotu przy Gliwicech z powrotem do Katowic, a tu koleœw srebrnym autku z rejestracj¹ zaczynaj¹c¹ siê na WD...... siedzi mi od d³u¿szego czasu na dupie. PrêdkoœÌ oko³o 180 - 200 km/h!!!! Ju¿ myœla³em ¿e to gliny i przy koùcu autostrady da³em w ostatniej chwili migacz w lewo i nawrót, a pajac za mn¹, myœlê curwa na pewno gliny, no to ogieù. Gliny by nie goni³y przy prêdkoœci 240 km/h a pajac za mn¹, no to myœlê zjadê na Zabrze-Ruda, a pajac za mn¹, myœlê pojadê na centrum Zabrza, a pajac dalej za mn¹!!! No to myœlê wa³ ci w dupê jadê w pierwsz¹ w lewo i zobaczymy, ale gostek odpuœci³. Mo¿e to zbieg okolicznoœci i facio po prostu chcia³ przejechaÌ siê z Zabrza do Gliwic i z powrotem, a mo¿e chcia³ przyuwa¿yÌ gdzie gara¿ujê??? Nie wiem. Mo¿e jestem przewra¿liwiony ale zwracajcie uwagê na srebrny katamaran wygl¹du Toyoty Yaris ale raczej trochê wiêkszy z rejestracj¹ WD.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah no yariska przy 170 juÂż chyba pĂŞka w SZWACH  a silnik chce juÂż wystrzeliĂŚ tÂłokami jeszcze jak ktoÂś napisze Âże to byÂł silnik 1,1 to tu padne
No to pĂŞkaj !! Ja jeÂżdÂże Yaris 1.4 Disel i rozbujaÂłem jÂą do 192 km/h. JeÂżeli ktoÂś nie wierzy to zapraszam na przejaÂżdÂżkĂŞ. W firmie jeÂżdÂża 1.3 benzyna i teÂż jadÂą koÂło 190. Szkoda byÂło by CiĂŞ Suzi250 jakbyÂś pĂŞkÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendel, nie bede ciÂągnoÂł tego dalej bo to przecieÂż nie ma sensu ps. ale alektroniczny wyswietlacz w nowej kawie ciulaÂł aÂż o 12-czy 15 km nie wiem dokÂładnie gdzies to w jakiejÂś gazecie czytaÂłem:) Faktem moja TZR biegaÂła 90km/h a z gĂłrki 8) pokazaÂł 102km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider, suzi250,  sie nabijacie to nowe silniki sÂą "maÂło palÂą szybko jada"  
Jasne, jechaÂłem tÂą nowÂą YariskÂą i przy 170 km/h zÂłoÂżyÂły mi sie lusterka. Wiec to chyba jednak nie byÂł Yaris [ Dodano: 2005-09-09, 19:41 ]
hah no yariska przy 170 juÂż chyba pĂŞka w SZWACH  a silnik chce juÂż wystrzeliĂŚ tÂłokami jeszcze jak ktoÂś napisze Âże to byÂł silnik 1,1 to tu padne
No to pĂŞkaj !! Ja jeÂżdÂże Yaris 1.4 Disel i rozbujaÂłem jÂą do 192 km/h. JeÂżeli ktoÂś nie wierzy to zapraszam na przejaÂżdÂżkĂŞ. W firmie jeÂżdÂża 1.3 benzyna i teÂż jadÂą koÂło 190. Szkoda byÂło by CiĂŞ Suzi250 jakbyÂś pĂŞkÂł
Ja wÂłasnie jechaÂłem 1.3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzê ¿e wiêkszoœci przyda siê szkolenie z czytania zakres 3 klasy podstawówki, chodzi o czytanie ze zrozumieniem!!! Po pierwsze napisa³em ¿e to by³o auto podobne do Yarisa, po drugie napisa³em ¿e nie mia³em zamiaru uciekaÌ, po trzecie napisa³em ¿e dojecha³ mnie na zjeŸdzie z autostrady gdzie puszcza³em innych u¿ytkowników drogi. Po wtóre ca³y odcinek ma oko³o 8 kilometrów od zjazdu do zjazdu wiêc gdzie mia³em znikn¹Ì???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.