Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdrada


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

Pilne pytanie. Proszê o pomoc. Potrzebujê wyczerpuj¹cej odpowiedzi. Z góry dziêkujê. Jakis czas temu zacz¹³em podejrzewaÌ swoj¹ dziewczynê o zdradê. Sk¹d siê dowiedzia³em. No bo zachowywa³a siê typowo dla takich sytuacji. Gdy odbiera³em telefon w domu, po drugiej stronie odk³adano s³uchawkê. Mia³a czêsto spotkania z kole¿ankami, niespodziewane wyjscia na kawê czy po ksi¹¿kê. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych siê spotyka", odpowiada³a, ¿e s¹ to nowe przyjació³ki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkê, któr¹ ukochana wraca do domu, jednak ona wysiada kilkaset metrów wczesniej i resztê drogi idzie na nogach, tak ¿e nigdy nie widzê jakim samochodem przyje¿d¿a i z kim. Kiedys wzi¹³em jaj komórkê, tylko aby zobaczyÌ która godzina. Wtedy ona po prostu dosta³a sza³u i zakaza³a dotykaÌ jej telefonu. Przez ca³y ten czas nie mog³em siê zdecydowaÌ, by porozmawiaÌ z ni¹ o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedzia³bym siê prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy moja dziewczyna niespodziewanie gdzieœ wysz³a. Ja siê zainteresowa³em, ¿e cos nie tak. Wyszed³em na zewn¹trz. Postanowi³em schowaÌ siê za naszym samochodem, skœd by³ doskona³y widok na ca³¹ ulice, co pozwoli³oby mi zobaczyÌ, do jakiego samochodu wsi¹dzie. Kucn¹³em przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauwa¿y³em, ¿e tarcze hamulcowe przy przednich ko³ach maj¹ jakieœ brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszê mi odpowiedzieÌ, czy ja mogê jezdziÌ z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je przetoczyÌ? Je¿eli natomiast trzeba ja wymieniÌ, to czy mo¿na zamontowaÌ taùszy zamiennik, a nie oryginalne, a je¿eli tak, to które najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.