Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

mialem wypadek


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

witam was mialem wypadek i skuer idzie na sprzedaz na czesci a ja bylem na pogotowiu ale juz jest okej rence poboijane i nogi tez . jechalem z passatem combi jakies 60km/h i nagle koloes (skurwie*) skrenca bez KIERUNKOWSKAZU i ja oczywscie po hamulcach ale nic walnoÂłem mu w dupe i caÂły przud skuta i boki sa rozwalone i bylem na pogotwiu i opatrzyli mi rany i huj niby z kolesia winny ale nic zadnego odszkodowania nic poprostu jakby nicccccccccccccccccc jestem zaÂłamany bo niebede juz jedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze musisz sprzedac moto pewnie niechesz (ale niekiedy trzeba) nio bo raczej mi nie kupia juz obiecali ze jka bedzie w parcy oki to cos na 18-stke aa teraz to juz watpie:( [ Dodano: 2005-09-05, 19:40 ]ahaaa chce powiedziec uwazajcie na siebie wszyscy bo nieznacie dnia ani godzinny wszystko sie moze zdazyc i trZeba uwazac bo czasami moze jechac totalny wariat uwazajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola! o czym Wy piszecie?!Malytgb napisa³ ¿e jecha³ ZA passatem!mia³ wiêc obowi¹zek zachowaÌ bezpieczny odstêp od poprzedzaj¹cego go pojazdu (paska). Z tego co czytam to nie zachowa³ i wina jest ewidentnie po jego (Malytgb) stronie (najechanie). Wiêc z jakiego OC mia³by naprawiaÌ skuter?dodatkowo Malytgb ma lat 16 wiêc jego skuter móg³ jechaÌ max 45 km/h, a jecha³.... 60 km/h (!)Jestem ca³ym sercem z Ma³ym, i ¿yczê mu jak najlepiej, ale do cholery, szosa rz¹dzi siê swoimi prawami, któe sa opisane w Kodeksie Ruchu Drogowego (m.in.) i za kur*ê nie chcia³bym by coœ siê nagle zmieni³o! - piszê to bo okrutnie bojê siê o swoj¹ du*ê. Brak zasad na drogach spowoduje, ¿e sprzedam motocykl i kupiê orurowany pojazd opancerzony, bo w czymœ innym nie bêdê mia³ szans na dojechanie z punktu A do punktu B, przy czym pubkt B to ie kostnica lub szpital.Na koniec dodam, ze chcia³bym by ten wypadek by³ nauczk¹ dla Ma³ego, z której wyci¹gnie wnioski.Cieszy³bym siê równie¿ gdyby kolejnego skutera nie dosta³. Wola³bym by na niego ciê¿ko zapracowa³ (tak, jak mam nadziejê wiêkszoœÌ z nas). Mo¿e wtedy jego postrrzeganie rzeczywistoœci na drodze poprawi siê.Przepraszam, za przykre s³owa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au.dax, mĂłwisz prawde, jest ona bolesna jednakze prawdziwa. Ale prawdÂą jest, ze niektorzy ludzie sÂą kompletnie bez serca. Niedawno jechalam narowerze mialam czolowke z autem gosciu tylko sie spytal czy mi sie nic nie stalo i pojechaÂł, no ale jak tu myslec o rejestracji auta jak czlek w szoku. malytgb, przykro mi bardzo, ze do tego doszlo. Wiem, ze strata skutera Cie boli jednak na drugi raz to Ty powinienes tez bardziej uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi250 proszê.... przeczytaj co napisa³eœ i powiedz jaki powinien byÌ odstêp od poprzedzajacego pojazdupotem przeczytaj co napisa³ Ma³y w pierwszym poœcie (to o prêdkoœci).widzisz istnieje coœ takiego jak honor, odwaga cywilna. Pozwalaja one przyznaÌ siê do b³edu i chodziÌ póŸniej z podniesionym czo³em.Prawda jest taka, ze nikt mu prêdkoœci nie sprawdzi. Podobnie , Suzi250, gdyby ktoœ Tobie wjecha³w dupê to te¿ ten z ty³u by³by winny, a nie TY, podobnie z wymuszeniem pierwszeùœtwa - wyje¿d¿a Ci samochód z podpo¿adkowanej i nikt nie wnika w to z jak¹ prêdkoœci¹ Ty jecha³eœi nie ma pieprzenia ¿e goœÌ w samochodzie jest winny bo ma zamiast 2, 4 kó³ka.a o prawie Kalego to poszukaj sobie w googlach, bêdzie to po¿yteczna lekturaa i jeszcze! go¹œciowi w pasku te¿ nikt nie udowodni ze kierunku nie wrzuci³¿yczê samozadowolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach... looz ja bym jakoœ to za³atwi³ zawsze mo¿na naœciemniaÌ je¿eli by³by to 2 motocykl to przyznaje sie bez niczego ale moje zdanie o katamaraniarzach jest jedno (wiêkszoœÌ takich jest) zajeb*** chu** trzeba ich wytêpiÌ czuj¹ sie gorsi i chc¹ pokazaÌ ¿e s¹ lepsi..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malytgb napisaÂł Âże jechaÂł ZA passatem!
Au dax ty sie naucz czytac zanim cos napiszesz. Maly Tgb napisal ze jechal Z Passatem. Passat wymusil pierwszenstwo i jegfo wina, nie musisz zmieniac kodeksu........ Po prostu uwaznie czytaj!!!!!!!!!!!Maly spoko ja tez ostatnio wyrznalem....i jest Gitarka. Sprzeta zrobisz i bedziesz smigal dalej.......Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu tu jest problem bo starsi jzu nie chca robic skuter tylko go sprzedac i tu jest najgroszy problem uwazaj ze to wiekszosc mojej winny i ze pewnei jechalem bardzo szybko itp.sa poprostu namnie wkurwi*** sorki za przeklestwa ale jestem zaÂłamany wkurzony i wogule zdoÂłowany jak go rozwalilem to jzu neicheialem go do domu zaporwadzac bo wiedzialem co mnei czeka (ale ejjj starsi mnei nie leje bez takich heheh)tylko poprtostu gadaja i gadaja a to czasem ciezko jest wytrzymac jak cczlowiek sie doluje to on ijescze bardziej zdoluja (mowie o straszych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e niech najpierw Ma³y sprecyzuje jak by³o dok³adnie. Ja te¿ zrozumia³em ¿e wjecha³ katamaranowi do dupy, nie wiem sk¹d Ziobu masz teoriê ¿e dosz³o do zajechania no ale faktycznie opis niejasny.Ad rem: je¿eli Ma³y jecha³ za gostkiem i nie wyhamowa³, to sorry ale katamaraniarzowi nale¿¹ siê podziêkowania i szacunek ¿e nie wezwa³ glin, nie ¿¹da³ kasy na ewentualne szkody w aucie i tak dalej.Suzi250, zanim coœ napiszesz co lepiej dwa razy pomyœl bo nie wszystkim takie texty smakuj¹.A na koniec: Ma³y kondolencje, grunt ¿e nic Ci nie jest. A staruszkom pewnie przejdzie i nie bêd¹ stali na drodze Twojej pasji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki juz wam psize jak to bylo jechal z ziomkiem moze z 60 a nawet mniej bo to pod gurke bylo i odleglosci z mzoe 4 metry ;/;/;/ i nagle koles chcial skrecic i skreca i sie zatrzymuje na drodze i ja walnolem w jego dupe ale tak bardziej w skos dupy i tarÂłem o asfal kilka metrĂłw i skuti tez koles podbiegÂł do mnei i spytaÂł czy nic mi nei jest ja nie w szoku byÂłem kask zdioÂłem zanim podniosÂłe skuta koles pojechaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.