Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1977


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

suzi napisaÂł/a:Skalar co Ty bredzisz 3 chce Cie widzieĂŚ w Czechowicach nie ma tak Âłatwo w Tychach nie wypiliÂśmy to teraz CI nie odpuszcze  Hehe Suzi.. zobaczymy jak sie wszystko ulozy, ale nie boj sie... jeszcze nie jednego kaca bedziemy razem leczyc  
te te te.. Âżadne takie jestes i basta bo bedziesz miaÂł ze mna do czynienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gixer, mo¿e rzucisz jak¹œ mapk¹ jak tam dojechaÌ i napisz o której mielibyœmy siê tam zebraÌ, bo ja z przyjemn¹œci¹ bym wpad³ Very Happy
no prosze jak sie MichaÂł rozkrĂŞciÂł tak trzymaĂŚ :mrgreen: Czechowice naprawde nie sÂą duÂże wiĂŞc napewno sie tam nie zgubisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, mo¿e rzucisz jak¹œ mapk¹ jak tam dojechaÌ i napisz o której mielibyœmy siê tam zebraÌ, bo ja z przyjemn¹œci¹ bym wpad³
No wiec tak:Jadac od Katowic w strone Bielska na 3 swiatlach w Czechowicach (1 przy McDonaldzie/Jetcie) skrecasz w lewo i jadac caly czas glowna przez jakies 1.5km dojezdzasz do ronda i tam juz zobaczysz MOSiR i cala ta impreze [ Dodano: 2005-08-29, 21:53 ]
no prosze jak sie MichaÂł rozkrĂŞciÂł  
I dobrze bo sie chyba nadaje na imprezy,przynajmniej nie wymieka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo, a czym sie ró¿ni ³ódzkie od np. bielskiego z podstacja w czechowicach i z doktorem szpitalem( Antonikiem) na czele :?: NICZYM albo tym ze w ³ódzkim nie pracowalam hehe Gixer, i nie pani piel¹gniareczka zgadujcie dalej :wink:Timac, oj... dobrze ¿e cie chumor nie opuszcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3 sierpnia odbedzie sie takze 52 Raj Slaski Wisly ktorego trasa biegnie drogami gminy Czechowice,beda smigac np. km od mojego domu Harmonogram czasowy OS-ow tutaj: http://www.auto-slaski.katowice.pl/2005/pl...a/zal1trasa.docTakze ja chyba sobie robie wolne w sobote i od rana na rajd a wieczorem na impreze do Czechowic na MOSiR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sierpnia odbedzie sie takze 52 Raj Slaski Wisly ktorego trasa biegnie drogami gminy Czechowice,beda smigac np. km od mojego domu Smile
:mrgreen: no wlasnie bede w jednym z zespo³ów zabedpieczajacych ten rajd, mala zmiana planow a wieczorem moze na dniach czechowic jak sie uda :wink: ale prywatnie na jakim odcinku mieszkasz to sobie sprawdze, hehe plan :mrgreen: nie no ¿artuje, Pozdro :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.