Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Umowa przedmałżeĂąska dla kobiet


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

UMOWA PRZEDMAÂŁÂŻEĂSKA DLA KOBIETJa, niÂżej podpisana kobieta, wyraÂżajÂąca zgodĂŞ na propozycjĂŞ ma³¿eĂąstwa, akceptujĂŞ poniÂższe postanowienia:1. JeÂśli nie bĂŞdĂŞ miaÂła orgazmu zaraz potem jak pijany wdrapiesz siĂŞ na mnie i po "peÂłnych" piĂŞciu minutach pompowania i sapania jak starzec z astmÂą, bĂŞdĂŞ grzecznie udawaĂŚ, Âże mam.2. BĂŞdzie to mistrzowska gra aktorska, zawierajÂąca moje okrzyki np. "WiĂŞc tak wyglÂąda brudny sex!" oraz zobowiÂązujĂŞ siĂŞ takÂże do wierzgania i jĂŞczenia jak kot kÂłuty pinezkÂą.3. Nigdy nie bĂŞdĂŞ prosiĂŚ o dÂłuÂższÂą grĂŞ wstĂŞpnÂą!4. CaÂłkowicie rozumiem, Âże rola kobiety w kaÂżdym zwiÂązku to branie winy na siebie. WiĂŞc jeÂśli przytrzaÂśniesz sobie palec drzwiami lub przegra Twoja ulubiona druÂżyna, zgadzam siĂŞ aby to byÂła moja wina. Nawet jeÂśli mnie tam nie byÂło.5. Zawsze kiedy wybiorĂŞ siĂŞ na spotkanie z przyjació³kami na plotki bĂŞdĂŞ mĂłwiÂła, Âże masz wiĂŞkszego czÂłonka niÂż himalajski jak, a kaÂżdy sÂłoĂą mĂłgÂłby zazdroÂściĂŚ Ci genitalii.6. BĂŞdĂŞ czĂŞsto wspominaĂŚ o Twojej seksualnej potencji i tych cudownych, dÂługich godzinach w sypialni.7. I bĂŞde to takÂże powtarzaĂŚ Twoim kumplom. CzĂŞsto.8. Po seksie (ktĂłrego nigdy nie nazwiĂŞ "uprawianiem miÂłoÂści") nie bĂŞdĂŞ oczekiwaĂŚ, Âże bĂŞdziesz mnie tuliÂł tak dÂługo, aÂż odpadnie Ci ramiĂŞ. Nie bĂŞdĂŞ CiĂŞ teÂż denerwowaĂŚ, wpychajÂąc Ci moje wÂłosy w twarz.9.Nigdy, przenigdy nie bĂŞdĂŞ nazywaĂŚ Twojego czÂłonka Âśmiesznymi zdrobnieniami.10. W ³ó¿ku bĂŞdĂŞ wci¹¿ nalegaĂŚ na nowe pozycje. ZwÂłaszcza te, w ktĂłrych Ty sobie spokojnie leÂżysz, a ja robiĂŞ ca³¹ resztĂŞ.11. BezwzglĂŞdnie posÂłucham wszystkie moje koleÂżanki i jeÂśli ktĂłreÂś bĂŞdÂą miaÂły skÂłonnoÂści biseksualne, to zaproszĂŞ je na obiad. A potem schowam ich kluczyki do samochodu, aby zmusiĂŚ je do zostania na noc.12. ZobowiÂązujĂŞ siĂŞ do codziennego uczĂŞszczania na dwie godziny aerobiku, aby utrzymaĂŚ moje ciaÂło w idealnej kondycji i figurze. Nawet wtedy, gdy piwo ktĂłre pijesz, sprawi Âże bĂŞdziesz wyglÂądaĂŚ jakbyÂś byÂł w dziewiÂątym miesiÂącu ci¹¿y.13. ObiecujĂŞ nigdy nie wypominaĂŚ Ci Âłysienia ani brzuszka, czy oklapÂłych poÂśladkĂłw.14. ObiecujĂŞ ogoliĂŚ kaÂżdy "moÂżliwy" centymetr mojego ciaÂła oraz Âże zawsze bĂŞdĂŞ kochaĂŚ TwĂłj tygodniowy zarost.15. Po tym jak siĂŞ rozejdziemy nigdy nie przeÂśpiĂŞ siĂŞ z Âżadnym z Twoich przyjació³ czy znajomych. Ani z nikim innym, kogo kiedykolwiek znaÂłeÂś. Nawet jeÂśli widziaÂłeÂś tĂŞ osobĂŞ tylko jeden dzieĂą. A jeÂśli jakiÂś facet bĂŞdzie chciaÂł ze mnÂą choĂŚ pogadaĂŚ, od razu szczerze przyznam, Âże Âżaden nie bĂŞdzie mĂłgÂł mnie tak zaspokoiĂŚ jak Ty to robiÂłeÂś.16. Rozumiem, Âże wszelkie mechaniczne urzÂądzenia, takie jak: samochody, gry komputerowe, a nawet pilot od telewizora sÂą poza kobiecym umysÂłem. ZrobiĂŞ z siebie idiotkĂŞ, jeÂśli bĂŞdĂŞ chciaÂła ktĂłreÂś z nich uÂżywaĂŚ, wiĂŞc jeÂśli coÂś jest mechanicznego, to Ty siĂŞ tym zajmujesz.17.OczywiÂście poza pewnymi wyjÂątkami, takimi jak: Âżelazko, zmywarka i suszarka, piecyk, lodĂłwka, pojemnik na Âśmieci, odkurzacz, pieluchy i sedes.BĂŞdÂąc zdrowÂą na umyÂśle i ciele wstĂŞpujĂŞ w ten zwiÂązek ma³¿eĂąski i zobowiÂązujĂŞ siĂŞ do bezdyskusyjnego przestrzegania powyÂższego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomniano dodac:18. Gdy ty moj najdrozszy najukochanszy mezu bedziesz chcial pojechac na kilkudniowy zlot, to ja w tym czasie zobowiazuje sie znalezc sobie zajecia w kuchni, nie przeszkadzac, nie wypominac, itd.19. Obiecuje rowniez utrzymywac Twoje moto w nienagannej czystosci, abys nigdy sie za nie nie wstydzil.i musialbym jeszcze wiele wymyslec azebym sie zgodzil na malzenstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wybieraĂŚ odpowiednich facetĂłw
To bardzo s³uszna i trafna uwaga :wink:Pinki co Ty na to :?: Na otarcie ³ez Pamietnik Matki Polki Poniedzia³ekPosz³am do doktora, a¿eby mi co da³, bo na wiêcej dzieci nas z Zenusiem nie staÌ. Najpierw spyta³, jak mi siê uk³ada wspó³¿ycie. Ja powiedzia³am, ¿e normalnie: ja siê uk³adam, a Zenek se wspó³¿yje. Doktor da³ mi ró¿ne takie tabletki i gumkê dla Zenusia. Potem poleci³ kalendarzyk ma³¿eùski. Chcia³am kupiÌ w kiosku, ale mieli tylko orbisowski. Aha! Doktor za³o¿y³ mi tak¹ fikusn¹ spralkê.... WtorekZenuœ se pofolgowa³. Tylko z roboty wróci³, od razu siê za folgê chwyci³. Œmiechu mia³am co niemiara, bo przy folgowaniu spirala puœci³a i tak siê zasprê¿ynowa³a, ¿e Zenusiem o tapetê cisnê³o. ŒrodaDziœ jak siê Zenuœ zabra³ do folgowania, to siêgne³am po prezerwatywê. Nie spodoba³a mu siê ona. Mo¿e trzeba by³o wyj¹Ì ze sreberka??? Teraz mnie uwiera i przy chodzeniu zgrzyta. CzwartekDoktor kaza³ mi dok³adnie liczyÌ do 28 wzglêdem dni p³odnych. No tak jak wieczorem Zenuœ folgê wyj¹³ i zleg³ na mnie, zaczê³am liczyÌ ...doliczy³am do 7 i zasnê³am, bo jak cz³owiek z trzeciej zmiany wróci to jest taki utyrany, ¿e tylko by spa³. Pi¹tekWziê³am tabletkê. Zlecia³a mi po ciemku na dywan. Zaczê³am szukaÌ, a ¿e siê przy tym szukaniu wypiê³am, Zenuœ na nic nie czeka³. Zaszed³ mnie znienacka od tylu, skorzysta³ z wypiêcia i pofolgowa³ se do woli. Co te ch³opy w tym widz¹??? SobotaWetknê³am se takie dwie œmieszne pianki. Dwie - na wszelki wypadek. Ale siê Zenuœ przel¹k³!!! Jak siê speni³y, to pomyœla³, ¿e to jaka choroba, albo ¿e tymi piwami pryska, co ich wczeœniej osiem wypi³, bo go po wódce suszy³o. NiedzielaW telewizji pani pose³ Labuda mówi³a o minionym okresie. Szczêœciara!!! A mnie siê spóŸnia. Poniedzia³ekDoktorzy znaj¹ swój fach! Ten mój mówi³, ¿ebym wzglêdem kontroli zasz³a do niego za tydzieù. Tydzieù min¹³ no i zasz³am, tylko ¿e nie do doktora, ale jak zwykle. Co ja teraz pocznê? Zenuœ mówi, ¿e pewnie ch³opaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Pracujesz tam i dostanĂŞ jak¹œ specjalnÂą zniÂżkĂŞ?  :ph34r:
Dla Ciebie WSZYSTKO :wink: Nawet darmowy kurs parzenia herbaty dla KOBIET 1. Postaw kubek na stole 2. Nie Tak! Dnem do do³u, a otworem do góry 3. Nasyp herbaty do kubka 4. Nie ca³y kubek! Wystarczy ³y¿eczka 5. Aha, masz herbatê w torebkach? I po co rozrywasz torebeczkê? Jak ju¿ jest tam herbata, to niech bêdzie. Po prostu w³ó¿ torebeczkê do kubka. 6. Nie Tak! Ten kartonik na koùcu nitki trzeba wyj¹Ì! 7. Zak³adam, ¿e wiesz, co to jest czajnik i jak zagotowaÌ wodê. Zaraz, zaraz! Po co ci ta ksi¹¿ka kucharska. Tam naprawdê nie ma nic o gotowaniu wody! 8. Zagotowana? W porz¹dku. WeŸ czajnik do rêki i nalej wody do kubka tylko nie czubato bo siê wyleje i siê poparzysz.9. Poczekaj chwilkê, a¿ siê zaparzy i nastepnie pos³udŸ sobie. uwa¿aj nie za du¿o, bo bêdzie za s³odka, oko³o 2 ³y¿eczek, wkrój plasterek cytryny. 10. Teraz zamieszaj i gotowe. Smacznego!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinki, widaĂŚ obracasz siĂŞ w zÂłym towarzystwie, Âże Ci taka umowa potrzebna trzeba wybieraĂŚ odpowiednich facetĂłw 8)
Przepraszam bardzo, a jacy to Ci odpowiedni faceci? Wszyscy sÂą tacy sami przecieÂż :wink:
jak tojacy forumowicze oczywiÂście
No tak, Âżaden facet nie powie, Âże jest tym niewÂłaÂściwym :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂśli Ty tak parzysz herbatĂŞ, to gratulujĂŞ, pewnie zaczynasz rano, by mĂłc napiĂŚ siĂŞ wieczorem  :ph34r:
ZapomniaÂłem dodaĂŚ, Âże to kurs dla KOBIET JuÂż poprawiÂłem :wink:A teraz troszke o pracach domowych kobiet :wink:W tym tygodniu jestem w domu sama... moja mama wyjechaÂła sÂłuÂżbowo i zostawiÂła mi listĂŞ rzeczy do zrobienia... ÂŁatwizna... ToÂż to buÂłka z masÂłem...Popatrzmy... 1) POÂŚCIELIĂ ÂŁĂÂŻKAPo co marnowaĂŚ niepotrzebnie czas i siÂły... PrzecieÂż wieczorem i tak trzeba bĂŞdzie to rozkÂładaĂŚ... Bez sensu...Punkt pierwszy mogĂŞ odhaczyĂŚ... 2) POSPRZÂĄTAĂ PSIE KUPY W OGRODZIEOstatniej nocy tak sypnĂŞÂło Âśniegiem, Âże ja tam nie widzĂŞ Âżadnych psich odchodĂłw...Punkt drugi odhaczony... 3) WRZUCIĂ ZAMOCZONE KOSZULE DO PRALKI I WÂŁÂĄCZYĂ (WSZYSTKO USTAWIONE)Eeeee przecieÂż mam wakacje... nie potrzebujĂŞ ich... Niech siĂŞ lepiej porzÂądnie wymoczÂą...Odhaczamy trzeci... Tyle zamieszania z takimi prostymi rzeczami... PĂłjdĂŞ chwilkĂŞ pogadaĂŚ sobie na Gadu-Gadu... 4) NAPRAWIĂ DRZWICZKI I POSPRZÂĄTAĂ W SZAFCE W PIWNICYOooo w koĂącu coÂś powaÂżniejszego... Taaa... Jakby tak dobrze dopchn¹Ì... Do tego Power-Tape na drzwiczki...Taaaak to w zupeÂłnoÂści zaÂłatwia sprawĂŞ...Czwarty odhaczony... 5) UMYĂ PODÂŁOGĂ W KUCHNITen cukier co siĂŞ rozsypaÂł podczas Âśniadania zlizaÂł ze smakiem pies... JuÂż bardziej czysta ta podÂłoga chyba nie moÂże byĂŚ...Odhaczamy piÂąty... A dobry piesek pĂłjdzie na spacerek... ZnĂłw chwilka wolnego czasu. ZadzwoniĂŞ do koleÂżanki 6) ZNALEÂŹĂ JAKIEÂŚ FAJNE ZAJĂCIE DLA DZIECITamta folia aluminiowa z mikrofali jest doskonaÂła do zabawy...SzĂłsty odhaczony...I tak oto coraz wiĂŞcej czasu przede mnÂą na pogaduszki przez internet.... 7) ODKURZYĂ DYWANYHmmm... CoÂś ciĂŞÂższego... - Hej dzieci chcecie jeszcze coÂś fajnego do zrobienia??I po siĂłdmym... 8) DAĂ DZIECIOM ÂŚNIADANIE-Hej dzieci, a moÂże chcecie odwiedziĂŚ swoich kolegĂłw lub koleÂżanki z klasy w drodze do szkoÂły?Jeeeeessssssssss...Ăsmy odhaczony!!! 9) POSPRZÂĄTAĂ ÂŁAZIENKĂHmmm... Znowu ciĂŞÂżkie... A gdyby tak po prostu zamkn¹Ì drzwi? Co z widoku to z umysÂłu! A to moÂżna wsun¹Ì pod szafkĂŞ... Taaak...DziewiÂąty zaÂłatwiony... 10) SPRAWDZIĂ CZY PRALKA SKOĂCZYÂŁATo nie problem... Nawet siedzÂąc przy komputerze sÂłyszĂŞ Âże skoĂączyÂła...DziesiÂąty przeszedÂł o historii... 11) POSKÂŁADAĂ PRANIEDobra... UstawiĂŞ tylko "Zaraz wracam" na GG... I poradziÂłam sobie z jedenastym... 12) PODLAĂ CHOINKĂUps... Dobrze Âże ten dywan taki puszysty i wchÂłania wodĂŞ...Dwunasty odhaczony...ÂŁatwizna... Zastanawiam siĂŞ dlaczego mĂŞÂżczyÂźni zawsze skar¿¹ siĂŞ na prace domowe??? 13) ZROBIĂ ZAKUPY, PAMIĂTAĂ O PAPIERZE TOALETOWYMMoÂżemy przecieÂż wykorzystaĂŚ te stare gazety... Taak... Nasza rodzina musi zacz¹Ì dbaĂŚ o ekologiĂŞ...Ciekawe kto jest w tej chwili "dostĂŞpny" na GG... A co mi tam... Mam duuuuÂżo czasu... Odpalamy... 14) ZROBIĂ OBIADÂŁatwizna... - Hallo... - Za ile moÂżecie dostarczyĂŚ tÂą pizzĂŞ??Czternasty zatopiony!!! 15) POSPRZÂĄTAĂ BUDĂ PSAPo co? PrzecieÂż i tak Âśpi z nami w ³ó¿ku...PiĂŞtnasty odhaczony!!! ÂŚwietnie!!! CaÂła lista odhaczona!!! Wszystko wzorowo zrobione!!! A czasy wystarczy jeszcze na Gadu-Gadu i krĂłtkÂą drzemkĂŞ... Prowadzenie domu to Âłatwizna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.