Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

włam


rumpel

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczÂątek zgÂłoÂś na policjĂŞ prĂłbĂŞ wÂłamania/kradzierzy. Powinni w Twoim rejonie pojawiaĂŚ siĂŞ czĂŞÂściej i legitymowaĂŚ dziwne postacie.TO co pisze to wcale nie przewraÂżliwienie - prawdopodobnie twoja padaka kosztowaÂła CIĂŞ gĂłrĂŞ kasy, nerwĂłw, pracy, wiĂŞc nie odpuszczaj, bo z kaÂżdego piwa ktĂłe wypijasz paĂąstwo zabiera gĂłrĂŞ szmalu w formie podatkĂłw koncesji akcyz, ktĂłry idzie na tych pataÂłachĂłw policjantĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au.dax, juz kiedys miaÂłem wlam do garazu, iinym razem ukradli mi auto, a w zeszlym roku dwa razy w ciagu 2- tyg. wlam do auta i za kazdym razem zglaszalem i g*** to dalo. Moje auto sie znalazlo ale zostalo doszczetnie obrobione w garazu policyjnym przez wladze tak wiec tego nie zglaszam bo szkoda nerwow.Arch, ten garaz jest kumpla a miesci sie w poblizu pl. Wolnosci, motp wstawiam do siebie (15km od domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema moze to byÌ œmieszne ale je¿eli to twój gara¿ to wmuruj sobie jakiœ s³up taki okr¹g³y ¿eby z jednej strony wystawa³ a z drugiej do ziemi za³atw po¿¹dny ³aùcuch najlepiej 2 sztuki k³udki po 40z³ najmniej przypnij i ju¿ jakieœ minimalne zabezpieczenie masz ja jak kupi³em mój sqter to 1 dzieù trzyma³emw gara¿u jak jeszcze nikt nie widzia³ potem na bezczelnego menele i z³odzieje je*** podchodzili sie pytaÌ ile kosztowa³ po prostu POGRATULOWAà INTELIGENCJI!!!!! teraz moto trzymam w domu :? nie mam co ryzykowaÌ teraz przynajmniej choÌ troche czuje ze jest bezpieczne .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja tez swoje moto trzymalem w domu (w bloku dokladniej, w garazo-piwnicy, ktora tu mamy)... kolo Placu Wolnosci mieszka moja znajoma, w tzw. PIKu, ale nigdy nie slyszalem, zeby tam sie do czegos dopieprzali... no ale jezeli cynk mieli... no i nie zapominajmy, ze tam Zaleze juz o krok :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.