Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

HEJKAA ;-))))


Midanium

Rekomendowane odpowiedzi

Leo, " moto GP, moto cros, autka tez Need for speed- Underground"... itd. Na kompie to juz wszystko mam opcykane wiec trzeba sie przerzucic na REAL bo cyberki mnie nie rajcujÂą :? [ Dodano: 2005-08-04, 11:19 ]zukiSu, oni i tak nie bedÂą wiedzieli o co chodzi, co jest co [ Dodano: 2005-08-04, 11:30 ]

no co do wymiarow myslalam ze juz tu zapodasz liczbami i chlopcy uruchomia swojoo wyobraznie Smile
Liczby nie pokazuja rzeczywistosci, poza tym piszÂąc moge skÂłamac a po co A wydaje mi sie,Âże teraz facetom bardziej gra wyobraznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukiSu, bez wyksztalcenia nie ma pracy a bez pracy nie ma przyjemnosci, wiec trzeba wszystkie te rzeczy po³¹czyÌ w ca³oœc ¿eby czlowiek byl usatysfakcjonowany :? niestety to ze bede marzyla o zajebistym moto nie sprawi ze pojawi sie on przed moim domkiem i bede sobie na nim smiga³a A facet, hmmmm........ obecnie nie mam ksiecia ktory by przyjezdzal na czarnym rumaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jesteÂście naprawdĂŞ wspaniaÂłe. Do ideaÂłu faktycznie brakuje Wam tylko wÂłasnych maszyn choĂŚ wtedy to do szczĂŞÂścia nie bĂŞdÂą potrzebni Wam faceci a to juÂż mnie troszkĂŞ martwi. OsobiÂście nie mam nic przeciwko tak Âślicznym plecaczkom jak Wy wiĂŞc nie musicie siĂŞ aÂż tak spieszyĂŚ z moto. No chyba Âże od czasu do czasu nas zabierzecie na swoje moto w roli plecaka aaaaaaaale ja niestety jestem strachliwy i chyba bardzo mocno bym siĂŞ musiaÂł trzymaĂŚ . W sumie mogÂło by byĂŚ ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukiSu, naprawdĂŞ jestem strachliwy wiĂŞc wtuliÂł bym siĂŞ w Ciebie z caÂłych siÂł. ................ Dziewczyny kupujcie szybko motory :!: CoÂś mi siĂŞ zdaje Âże wielu facetom spodobajÂą siĂŞ Wasze tyÂłeczki 8) a na forum bĂŞdÂą zapisy ktĂłry kiedy siĂŞ tuli A Âżeby nie byÂło Âże odbiegam od tematu to witam wszystkie niewiasty na tym zacnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.