Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie na temat CB450s


Rafal_akros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoœ czasu poszukujê jakiegos moto bo piŸdzik jest ok do jazdy na ryby na staroœÌ Ostatnio przyszla do mnie oferta takowej hondy rocznik `89 przebieg ok 30000 jest realny sta³a pare ³adnych latek pierwszy lakier niebyla bita szlifowana do wymiany to co zauwa¿y³em to opony bo s¹ zbutwia³e (przednia chyba nawet fabryczna) uszczelniacz w prawej czesci widelca no i standardowo oleje, rozrz¹d itp... Koleœ chce za ni¹ 3000zl czy jest to dobra cena za ten rocznik czy mo¿e pmeczyÌ sie jeszcze pare latek na piŸdziku zbieraj¹c forse na bandita, horneta no ewentualnie XJ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo dobra. Sprawdz przed kupnem jak zapala bo w tych hondach lubi sie piepszyĂŚ "sprzegieÂłko rozrusznika" a to jest kosztowan impreza.Jak chcesz info o tym modelu to zagadaj do Lukasz'a, on ma takowÂą i wie o niej co nieco.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby sprzĂŞgieÂłko juÂż byÂło na wykoĂączeniu to nadal cena jest dobra.Stan zewnĂŞtrzny nieistotny bo to moÂżna poprawiĂŚ maÂłym nakÂładem kosztĂłw. Bardzo waÂżna jest spokojna praca silnika na zimno bez rzĂŞrzenia wewnÂątrz karterĂłw. Stukanie kosza sprzĂŞgÂłowego jest standartowe i niegroÂźne.Za te kasĂŞ wart wyrzeczeĂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StukĂłw niesÂłyszlalem, silnik chodzi rĂłwno, sprzegielko jest ok. Po jezdzie testowej troche zrazila mnie jej niewielka moc ( itak wieksza od piÂździka ale to jeszcze nie to) do 120 jest ok ale dalej to juz tylko zwiekszanie predkosci :| Lakiernik by sie sprzydal bo wiadomo co czas robi z lakierem a niebyla nigdy malowana. Na poczatku mieliÂśmy problem z odpaleniem potem sie zalala ale jakos zaÂłapaÂła myÂślĂŞ ze wystarczy synchronizacja gaÂżnikĂłw ogĂłlne ich czyszczenie oraz regulacja zaworĂłw i bedize chodziĂŚ jak zegarek.Dzieki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo moje stare marzenie!Bardzo fajny motocykl! Troche starawy z wygladu, ale za ta kase... JRK ma racje, bo nie tylko CB 450 ÂŁukasza taty ma problemy ze sprzegielkiem rozrusznika bo takze znajomy,ktorego kiedys poznalem mial ten sam problem!Ja bym na Twoim miejscu go bral z miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi koluje forse (co tak szybko nienastapi) i biore jÂą, chyba ze ktos mnie wyprzedzi i to bede szukal dalej.
No co ty ! Na tym dorum sie takich swinstw nie robi. PS napisz adres tego goscia co chce sprzedac ja . OK? Ps. Zbieraj szybko kase na nia bo oszczedzisz ok 1000 zl ( na allegro jeden gosc chce sprzedac za 5500 :!: , a wiekszosc ofert oscyluje w granicach 4000 zl )pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.