Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

macie prawko??????


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawko kat A i BZatrzymywali mnie dwa razy przez cztery sezony raz sie zatrzyma³em a raz nie (bez ¿adnych konsekwencji, poprostu radiowóz - polonez zanim nawróci³ by³em ju¿ ...... )Rejestracji nie zaginam, bo to do nakeda nie pasuje, a w œcigach mnie œmieszy, bo ide o zak³ad, ¿e nikt mi nie zd¹¿y przeczytaÌ nr. rej. jak jade np. 160km/h wiêc po co to zw³aszcza, ¿e radary robi¹ tylko z przodu Poza tym myœlê, ¿e z t¹ policja to wiekszoœÌ przesadza, no chyba ze ja trafiam na takich spoko raz wyprzedzalem na zakrêcie na ci¹glej i policjant skierowa³ na mnie suszarke a póŸniej kiwn¹³ ¿ebym jechal a jechalem wolno max 110km/h wiêc spokojnie by przeczyta³ blache i mnie ujebal jakby chcia³ ale nie chcia³ Du¿o wiêcej mam problemów z policj¹ jak je¿d¿ê samochodem ni¿ motocyklem A co do tematu to tak jak napisa³em wy¿ej A i B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawko A i B. ale moto kupilem zaraz po zdanym egzamie wiec jezdzilem przez 3 tygodnie bez. a jezeli chodzi o zatrzymanie sie policji to jak mialem CB500 tyrko raz ucieklem, a w obecnej chwili jak na razie sie nie zatrzymuje (wczesniej nie mialem OC oraz wszystkich papierów a teraz jeszcze nie mam rejestracji) jedynie stwarzam pozór ze sie zatrzymam w³¹czam kierunek i nawet zwalniam pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spytac Pewnie!Za prowadzenie pojazdu bez uprawnien masz 500zl ! Bez zadnego haczyka! 500 i koniec!(wez pod uwage, ze motocykl musi miec przeglad i ubezpieczenie!)Ale jezeli jeszcze spowodowalbys wypadek, albo cos podobnego to Twoi rodzice maja bardzo przesrane, a Ty bedziesz mial odroczone prawo jazdy!SÂłuchaj: Policjan to tez czlowiek! Jezeli zlapie Cie bez prawka to musi: wziasc Cie na komisariat i wezwac Twoich opiekunow! Nastepnie wezwac lawete po Twoj motocykl, potem bardzo duzo papierkowej roboty! Jezeli sprawa bedzie w sadzie grockim, to sie bedzie to ciaglo dla Ciebie i dla niego! Wiem to ze bardzo duzo policjantow tez jezdzili motocyklami i tez to kochaja!I uwierz mi masz szanse sie z nim dogadac! Nie mowie odrazu o lapowce itp! Ale 50-100zl moglbys miec w podziekowaniu jemu, ze Cie puscil! Ostatnio przekonalem sie ze jednak jest duzo spoko policjantow!aaa....i kto Ci powiedzial, ze jak Cie policja zobaczy to odrazu bedzie Cie gonila? Jak bedziesz jezdzil w miare przepisowo i bez wyskokow jakis to masz szanse uniknac widoku lizaka przed Twoim motocyklem! A na dodatek wszyscy mowia, ze wiecej klopotow mieli z policja w samochodach niz na motocyklach!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.