Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Światła awaryjne Drag Star - jak zrobic ??


slawekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam a przydalyby sie zeby dziekowac kierowca za ustapienie drogi.Czy ktos z was robik samodzielnie lub adoptowal z innego sprzeta jakis przerywacz do swiatel awarryjnych a moze oryglinalny od drag starow z 2004 lub 2005 mozna zamontowac ?? No chyba ze kosztuje gore pieniedzy i sie nie oplaca? Jesli macie jakies schematy, pomysly, rady bede super wdzieczny Pozdrawiamslawekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc o dal wiczer dobre jest.mozesz tez z kazdej zaroweczki poprowadzic przewodami do przerywacza i wlacznik , osobna - tylko niemozeszz wtedy wlaczyc jednoczenie migacza i awaryjnych.ale toco podaje gosc z linku wichera jest lepszym rozwiazaniem , mniejsze przerobki ( bo w statecznosci wylatujemy 2 kabelkami z wlacznika na kierownice do wlacznika awaryj. nietrzeba niszczyc oryginalnego uchwytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Znalaz³em opis jak zrobic œwiat³a awaryjne w VZ 800 Marauder Wydaje mi siê,¿e instalacja tego motocykla niewiele rózni sie od Twojej(mo¿e kilka szczegó³ów), ale powinieneœ cos sp³odziÌ w/g tego opisu http://kemotek.no-ip.org/kemotek/awaryjne.html
Dziekuje bardzo, to rozsadne sie wydaje wiec rozpoczynam poszukiwania ww przerywacza do kierunkow zobacze ile kosztujeslawekk [ Dodano: 2005-07-26, 23:56 ]No i przydalby sie schemat elektryczny dragstara, moze ktos z was posiada ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ci schemat ?? rozkrecasz wlacznik kierownkow wyprowadzasz dwa przewdoy i po klopocie , a przerywacz moze byc i taki z maluszka kosztuje cos ok 4-5zl
to ciekawe jest, wprowadzam je do wylacznika i gdzie sie koncza ??wydawalo mi sie ze potrzeba tez umiescic dodatkowy wylacznik do awaryjnych.A ten przerywacz z malucha ma zastapic oryginalny w dragu czy tylko ma byc dodatkowym przerywaczem do awaryjnych ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dak dokladnie , ten przerywacz jest dodatkowy i robi jako tylko awaryjne (musi byc z taka opcja bo pamietam ze chyba nie wszystkie mialy)wyprowadzasz z wlacznika kieronkow kabelki i lecisz na przerywacz, z przerywacza na przekaznik , a przekanik wlanczasz wlasnie dodatkowym wlacznikiem (tym do awaryjnych) a obwod bedzie sie zamykal przez przerywacz swiatel awaryjnych.chodz mozesz tez zastapic orygianlny przerywacz ale to juz wiecej zabawy... pisaC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam wiec prosbe, czy jesli to takie latwe to mozesz narysowac mi to jakos. Idealem byloby gdyby byl akumulator, obecny przerywacz, wylacznik i 4 zarowki w jednym kolorze i innym kolorem dwa nowe kabelki, nowy wylacznik i nowy przerywacz do awaryjnych, mysle ze wtedy reszte sobie znajde Dzis pytalem o przerywacz ale w sklepie byl tylko taki do seicento za 19zl. [ Dodano: 2005-07-27, 22:02 ]i do tego jest jeszcze kontrolka kierunkowskazow ktora swieci w pzreciwnych cyklach niz kierunkowskazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz ,,,, niedostalem ani razu powiadomienia ze ktos tu cos napisal , jasne ze moge narysowac schemat , ale powiedz czy chesz awaryjne czy tak jak bolo pisze , bo jak chcesz mrognac 2-3 razy awaryjnymi to kupi sie kostke podlaczy i juz , a przerywacz oryginalny takie krotkie przeciazenie powienien wytrzymac jak chesz aby nastrugac ten chemat to wal na pw bo zas niewiem czy temat mi sue podczas podrozy na gg nie zgobi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.