Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chyba czas na rower...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy w koncu ktos opublikuje wzor chemiczny na alternetywne paliwo.....Bo to ze ktos je wynalazl to nie ulega watpliwosci Mysle ze juz czas najwyzszy Bo Araby przesadzaja z cenami.....Do tej pory widmo biedy i glodu dla 1/3 swiata - kiedy ropa stala by sie bezuzyteczna skutecznie odstraszalo wszystkich Ale moze czas juz zeby ktos sprobowal.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest i tak komentarz "szybkiej i wscieklej" bozeeeeeeeeee wtorny debilizm zidiociali ludzie... powinna sie kobieta cofnac w rozwoju o jakies paredziesiat lat... a szkoda, gadac.....Ale prawda jest taka, ze mozna placic i 1 zÂł za benzyne jednak trzeba mieszkac bodajze w Iraku, Iranie kij wie gdzie... U nas ceny nie byÂły by tak potwornie drogie gdyby odjelo sie polowe podatkow, akcyz czy jak to sie tam nazywa. Kiedys czytalam, ale malo mnie to obchodzi bo auta i tak nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie nowoœÌ, od jakiegoœ czasu (jak by³em w bumerangu) œmigam tylko na rowerze, bo nie mam na paliwo,a to, ze kosztuje ponad 4 z³, to jeszcze bardziej oddala dzieù, w którym poje¿d¿ê :? roboty na wakacje nie znalaz³em, no i ciê¿ko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zatankowaÂłem 4,24 za litr 954,03 to jest jeszcze "taniocha" :?
heh, Bielsko to w ogole dziwne jest, jadac z Kato (dawno temu, jakies 2 miesiace) widzialem 95 na BP za jakies 3.85 moze, keidy w Bielsku byla, pare godzin pozniej, tez na BP, za 4.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zlobbowaÌ jakiegoœ pana co je¿dzi cystern¹ z paliwem i zrobiÌ machniom Kolega kiedyœ kupowa³ paliwo od goœcia z cysterny a tamten ró¿nice uzupe³nia³ wod¹ i dalej jecha³ na markow¹ stacje Mo¿e ktoœ ma jakieœ wejœcia albo chody ?Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee...no u mnie spotkaÂłam sie jzu z cena 4,29 wiec nic tylko KTO DA WIECEJ???... poj...... debilee... i faktycznie wiecje roverem smigam niz motorem;( masakra co za czasy glupkowate:( [ Dodano: 2005-07-21, 10:16 ]aa zeby nie byÂło u mnie wciogu dnia zmienila sie cena z 4,09 na 4,29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pewno jest to benzyna?
No tankowalem tam ostatnio auto i powiem Ci, ze spoko chodzi na tej benzynie... Jak nie raz tankowalem na innej stacji to po zgaszeniu jeszcze dostawal samozaplonu, a tu jest ok.
w naszym pieknym kraju to nigdy nie wiadomo
W naszym pieknym kraju to juz chyba na kazdej stacji jest chrzczone paliwo, bo nikt nie moze im sie dobrac do skory i pozamykac stacje. Co to dla nich jest 5tys kary. Smieszne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i co, w ostatni czwartek (28.07) pojechaÂłem do bumeranga rowerem i jakoÂś mi z tym dobrze niezanieczyÂściÂłem srodowiska spalinami, jechaÂłem powoli, czyli bezpiecznie - niekt nie mĂłwi o rowerzystach "dawca" a teraz serio, jak tak dalej pĂłjdzie, to chyba wyjmĂŞ 3 tÂłoki z silnika i bĂŞdĂŞ jeÂździÂł na jednym, 250ccm powinno mi starczyĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz serio, jak tak dalej pĂłjdzie, to chyba wyjmĂŞ 3 tÂłoki z silnika i bĂŞdĂŞ jeÂździÂł na jednym, 250ccm powinno mi starczyĂŚ
i jeszcze dwa zawory wyjmij. [ Dodano: 2005-07-30, 19:22 ]
Mysle ze juz czas najwyzszy  Bo Araby przesadzaja  z cenami.....
nie czytaÂłem wszystkich postĂłw w tym temacie(moÂże juÂż ktoÂś to npisaÂł) - nie mam czasu ale odpowiem na ten zacytowany.To nie Araby dajÂą takie ceny,polacy importujÂą te paliwo za okoÂło 70-80 groszy a caÂła reszta(ok 4zÂł) to poprostu podatki i inne wymysÂły paĂąstwa,za drogi za Âśrodowisko i za wszystko.To Âże ceny siĂŞ podnoszÂą to tylko zasÂługa politykĂłw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.