Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupie Yamahe dt 50 lub 80


grzechu722

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Widze Âże nie brakuje tu debili!!!!JesteÂście motocyklistami czy uciekliÂście z Zoo??Nie rĂłb wstydu ÂŚlÂązakÂą prosze!! Na forum.motocyklistow sÂą normalni ludzie a widze Âże tu nie ma co pisac...Przepraszam jak uraziÂłem normalnych ludzi na tym forum...Ale widziecie Âże sÂą tacy co nie wiedzÂą po co tu sÂą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary powiedziaÂłbym ci cos ale nie chce wnosic chamstwa na forum. Tylko nastepnym razem jak cos napiszesz to sie zastanow bo sie osmieszasz. Pokaz mi choc jeden motocykl zarejestrowany na karte motorowerowa. Bo jak na razie to wszystkie pojazdy wymagajace rejestracji, z ktorymi sie spotkalem byly zarejestrowane na dowod rejestracyjny. I nie badz cwaniaczek, ze ludzi od debili wyzywasz przez net. Mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy i ciekawe czy powiesz mi to w oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie sie cfaniaczkiem... I juÂż troche szukam i widziaÂłem ....... Yamahy Dt 80 i inne 80 i 70 rejestrujÂą ma motorower.... Sprowadzane z niemiec najczĂŞsciej... Nie wszytskie ale tak robiÂą .... I jak nie wiesz to sie nie odzywaj i nie rub z innych debili.... I nie chce tu z nikim zadzieraĂŚ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestrujÂą ma motorower
Zaczynasz lapac! Rejestruja JAKO motorower. Nie na karte motorowerowa. Rejestruja na dowod rejestracyjny. O to od poczatku chodzi.
I jak nie wiesz to sie nie odzywaj i nie rub z innych debili....
Akurat wiem i z nikogo nie robie debili.
I nie chce tu z nikim zadzieraĂŚ ....
To nie zadzieraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karte motorowerowÂą to chodzi o to Âżeby byÂło wolno na tej maszynie jeÂździĂŚ na karcie i nie trzabyÂło prawka :> MyÂślaÂłem Âże kaÂżdy sie domyÂśli.... ale dobra nie waÂżne widze Âże jednak nie kaÂżdy ...  jest OK  :)
kaÂżdy sie domyÂśli tylko postaraÂłbyÂś siĂŞ pisaĂŚ normalnie tak jak w 2 poÂście czy tam 3... Bo ja np nie sÂłyszaÂłem o rejestrowaniu na karte motorowerowÂą?? Gdzie to wpisujÂą w ktĂłrej rubryce?? :> Ale sÂłyszaÂłem za to o moÂżliwoÂści rejestracji na MOTOROWER. Moze nie jasno napisaÂłem jak coÂś to pisaĂŚ skargi i zaÂżalenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚlÂązakÂą
hmmmm....
Na forum.motocyklistow sÂą normalni ludzie a widze Âże tu nie ma co pisac...
to wy***.......to idz tam....
Przepraszam jak uraziÂłem normalnych ludzi na tym forum...Ale widziecie Âże sÂą tacy co nie wiedzÂą po co tu sÂą.... Embarassed
o kogo ci chodzi ?aaa o grzechu722?
grzechu722 napisaÂł/a:  rejestrujÂą ma motorower  Zaczynasz lapac! Rejestruja JAKO motorower. Nie na karte motorowerowa. Rejestruja na dowod rejestracyjny. O to od poczatku chodzi.
Kurcze troszke nie tak 80 zarejestrowana na motorower tzn: mozna na niej legalnie jezdzic posiadajac karte motorowerowa lub dowod osobisty(czyli 18lat)np. masz DT80 i w papierach wyglada tak samo jakbys mial JAWE(jawke)50
rub
blep trzabyÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak Off-Topic Tomcio z jakiej Dzielnicy Sosnowca jesteÂś?? Mr. Green
Sosnowiec MILOWICE
Tomcio napisaÂł/a:  to wy***.......to idz tam....Tomcio popieram Very Happy
Kurcze troszke nie tak Smile80 zarejestrowana na motorower tzn: mozna na niej legalnie jezdzic posiadajac karte motorowerowa lub dowod osobisty(czyli 18lat)np. masz DT80 i w papierach wyglada tak samo jakbys mial JAWE(jawke)50  Przeciez tak to napisalem... Confused
sory, moze niedoczytalem...dobra nie robmy of topica...najlepiej bedzie jak temat zostanie zamkniety pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.