Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Adas7


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzis cynk ze Adas7 na ogolnym forum motocyklistow udowadnia ze CBR954 jest szybsza od GSXR1000 K1-K4 Ja nie wiem skad mu sie biora takie pomysly dlatego czekam na wyjasnienia bo na ogolne 4um nie wejde bo poblokowaly mi te devoty numery IP z domu i z pracy.Adas7,juz raz sie zblazniles na tamtym forum spierajac sie ze mna ze ponad 200km/h na jednym kole jest niemozliwe a teraz sam tyle jezdzisz (podobno :wink: )A Twoj pomysl lepszych osiagow Twojego Fire'a od mojego GSXR-a niezle mnie rozsmieszyl Wiec dla Twojej wiadomosci:ja w swoim spokojnie zamykam zegar przy 299 a taka predkosc twoj Fire to moze osiagnac ale chyba z przepasci :wink: A juz tak na chlopski rozum:waga podobna a moc wieksza w SRADzie o 10KM i osiagi gorsze?Chyba nie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spierajmy sie, ja tez zamykam 954 licznik - 299 i z wielka trudnosci to nie przychodzi z k3 jechalem przez 10km na A4 na wroclaw 20 metrow za nim na sasiednim pasie - sprawdzalismy vmax - i ani on mi nie uciekl ani ja nie wyprzedzilem... a spor byl o tym ze fajer Adasia ze mnienionymi zebatkami byl kurewsko szybki w porownaniu do zwyklego 954 (moj) i K3tyle mam od siebie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak bylo ale ten K3 Waszego kumpla to chyba jakis zdlawiony jest
hehe raczej zdlawiony nie jest, wydech akrapovic + K&N + lekko ponad 10 tys na liczniku - stan igla Co do vmax to raczej nie bedzie roznic bo to nie kwestia mocy tylko przelozen... a mi pokazuje dokladnie licznik tyle samo co w k3 (sprawdzone przy roznych predkosciach ) U mnie licznik pokazuje 299 a obroromierz jeszcze rosnie (ok 500obr/min) i dochodzi lekko ponad pierwsza czerwona kreske, czyli jest jeszcze troszke wiecej i tez nie bede sie spieral o te 1 czy 2 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jakies pojeby jestescie Latacie dam i z powrotem po tej A4,nie lepiej pojezdzic np. po winklach na Slowacji?Co to za frajda latac po prostej z predkoscia 300km/h :roll: Mnie to cieszylo ale tak z 5 lat temu,chyba sie starzeje :wink: A co do A4:ostatnio tam znajomy na 1000RR zaliczyl plecy przy ok.160km/h,jemu nic ale sprzet dosc konkretnie rozbity....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jakies pojeby jestescie  Latacie dam i z powrotem po tej A4,nie lepiej pojezdzic np. po winklach na Slowacji?Co to za frajda latac po prostej z predkoscia 300km/h
hehe ja nie mowie ze z taka predkoscia jezdze na codzien , w sumie testowalismy vmax i tyle, na palcach 2 rak moge policzyc ile razy jechalem tak szybko Wiem ze nie ma w tym frajdy, a po dluzszej jazdzie na drugi dzien strasznie mnie kark napierniczal Co do winkielkow to oczywiscie ze wole na nich posmigac niz tracic mase paliwa jezdzac vmax..
A co do A4:ostatnio tam znajomy na 1000RR zaliczyl plecy przy ok.160km/h,jemu nic ale sprzet dosc konkretnie rozbity....
czasem to nie jest ten sam gosciu co wszesniej mial kawe zx10 a teraz 1000RR czerwona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ten sam
czyli rozbil tego fajera tez :? co za gosc! motor mial chyba z 3/4 tys przejechane... a mowil ze go sie nie da na 2 na kolo dac i wogole sie boi jezdzic na gumie po przezyciach z kawy Pozniej mu tlumaczylem jak go stawiac na gume z dwojki... gosc jest przekozak i zawziaty bo juz 2 nowe z salonu motorki skasowal w przeciagu kilku miechow... a sezon sie nie skonczyl Ogolnie dobrze ze mu sie nic nie stalo, ubezpieczenie dostanie i na R1 teraz pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz 3 jego skasowany nowy motocykl.Kiedys mial CBR600 i zdarzyl zrobic na niej 74km i ja skasowal Jego ZX10R ma teraz moj kumpel.A 1000RR bedzie reanimowal,juz jakies czesci zamowil.I na pewno nie kupi R1,jak juz co to K5 :wink: Bo w sumie jak skasowal ZX10R to sie wachal czy kupic 1000RR czy K5 ale dlatego ze jest dosc wysoki to zdecydowal sie na 1000RR bo bylo mu wygodniej.Ale gdy juz ja kupil to bardzo zalowal ze nie wzial K5,sam to przyznal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sumie jak skasowal ZX10R to sie wachal czy kupic 1000RR czy K5 ale dlatego ze jest dosc wysoki to zdecydowal sie na 1000RR bo bylo mu wygodniej.Ale gdy juz ja kupil to bardzo zalowal ze nie wzial K5,sam to przyznal  :)
hm, a tak z innej beczki, to jak to jest ze wzrostem i moto sportowymi wlasnie? ja mam 195cm wzrostu i wydaje mi sie, ze na wiekszosci mogloby mi byc niewygodnie, ale w sumie sie nie przymierzalem do niczego... ile ma ten znajomy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ na tematy o ktĂłrych za wiele nie wiem ale gadaÂłem z Adasiem (z Tytusem zreszÂą teÂż) i nie sÂą to goÂście ktĂłrzy publicznie opowiadajÂą pierdoÂły.

Adas7,juz raz sie zblazniles na tamtym forum spierajac sie ze mna ze ponad 200km/h na jednym kole jest niemozliwe a teraz sam tyle jezdzisz (podobno  )  A Twoj pomysl lepszych osiagow Twojego Fire'a od mojego GSXR-a niezle mnie rozsmieszyl    
Gixer moÂże jednak zawiesiĂŚ temat do czasu aÂż Bozia pozwoli sprawdziĂŚ to doÂświadczalnie bo jak na razie to takie texty do niczego nie prowadzÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gadalem z Adasiem i Tytusem i uwazam ich za spoko gosci tylko ze czasem Adas wyskakuje z dziwnymi teoriami np. klocac sie kiedys ze mna ze ponad 200km/h na kole jest niemozliwe,wciagnal w to nawet swoja (albo nie) dziewczyne (Sarenka24).Ciagle chce sie umawiac na jakies wyscigi czy udowadniania jakich teorii... Zupelnie jak dziecko w piaskownicy...Moze Adas ma jakies kompleksy,ja nie wiem... i klocic sie z nim nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChcÂą Archa zabiĂŚ
tia, przesiadka z 50cc na 1200cc to troche w sumie duzy skok... :mrgreen:
A jakbys tak jeszcze piĂłra do ramion zapuÂściÂł i klaty nie goliÂł to nawet twĂłj 1000 ledwie 200 /h przekroczy!
eee, to co ja mam kupic z moimi ponad 50cm wlosami w dodatku? rocketa III? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, mĂłwimy tu o gosciach o podobnych umiejetnosciach. Ta Honda to nie pierwszy motocykl adasia, a ciagle sie w takich klimatach obraca - plastiki, scigi, autostrady, ta,Âże nie zesika siĂŞ, jak przekroczy 200.A napisaÂłem tyle,Âże porĂłwnujac Vmax dwĂłch motocykli masa jeÂźdÂźca teÂż sie liczy. Dlatego tak walczÂą na torze z kaÂżdym gramem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiêc wróci³em sobie z wakacji by³o fajnie itd itd.Temat widzê ¿e jest wyczerpany tutaj przez Tytusa i na forum "dewotów" przezemnie.Sprostuje tylko ¿e nie k³óci³em siê o 200 km/h na kole tylko 340 km/h. A ¿e sam jecha³em pare razy 230 (licznikowe 256km/h) na kole to nic nie znaczy, bo ma siê to nijak do 340. Wiatr, przy tych 230 tak daje ¿e juz nie starcza mi odwagi na pi¹ty bieg i nie zapodam go, motocykl przy takiej prêdkoœci i k¹cie oko³o 50° ma tak¹ bezw³adnoœÌ ¿e ciêzko kontrolowaÌ k¹t nachylenia. Dlatego teraz tym bardziej nie wyobra¿am sobie jazdy na gumie przy 340km/h.Co do umiejêtnoœci nieautostradowych. Poznaù 2:00, Brno 2:28 (seria 954). Zapraszam do wspó³zawodnictwa w odpowiedni do tego miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.