Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Słowacja


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

JA JESTEM PRZENIESIONY W CZASIE ,TAK SIE CZUJE (ZAJEBIÂŚCIE ) ALE....ALE... MOZE TAK DAĂ SIE PONIEÂŚĂ EMOCJOM I W TAK ZAJEBISTYM SKÂŁADIE WYSKOCZYĂ ZA .........3 TYGODNIE (JESZCZE NIE URODZI) NA.........? B A L A T O N!!!!! 400KM W JEDNÂĄ STRONE , TAM WCZEÂŚNIEJ ZAREZERWOWANY PENSJONACIK NAD SAMYM JEZIORKIEK ...... POPROSTU AMERYKA.....PRFFFFFFFFFFFFFFFFF.....NIE!!!! JAPONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO WY NA to??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BYÂŁO BOMBA GDYBY NIE MĂJ KAPEĂ BYÂŁO BY CIUT LEPIEJ.WSZYSKO OK NAWET TO ZMĂCZENIE BYÂŁO ZAJ....TE.PANOWIE PACZKA NIEÂŻLE SIĂ NAM UFORMOWAÂŁA.TO TRZEBA POWIELIC JESZCZE W TYM SEZONIE.I TO SZYBKO.BYÂŁO NAPRAWDE SUPER WSPOMNIENIA ZOSTANA NA DÂŁUGO TYM BARDZIEJ ÂŻE SÂĄ SAME POZYTYWNE.!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO 4ALL. OBY DO NASTĂPNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wrzucenia fotek to nie wiem czy bedzie to wszystkich interesowalo,no dobra moja ul;ubiona ponizej ale KOWAL,S16 i Zulk maja juz wypalone plytki dla ciebie Spider juz sie robi jakos ci ja podam.Bylo zaje super spalanie 9-10l/100,wydalem na wache 500zyli ale nie zaluje.Panowie AMERYKA PRRRRRRRRRRRRR [ Dodano: 2005-07-18, 21:48 ]Wybacz Przem zapomnialem o tobie ale za to twoja dupa jest na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak¹ predkoœÌ przelotow¹ utrzymywaliœcie? Jakich zabiegów w trakcie podró¿y oprócz tankowania wymaga³y motorki?
hmm zabiegi, tankowanie i smarowanie ³aùcucha nie licz¹Ì przebiltej opony Kowala to wszystkoprêdkoœÌ przelotowa - max ile sie da³o w tych winklach a na prostych ile fabryka da³a (ponad 200) w winklach 2, 3 bieg max 4 i obroty nie spad³y poni¿ej 9-10 tysostro by³o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak¹ predkoœÌ przelotow¹ utrzymywaliœcie? Jakich zabiegów w trakcie podró¿y oprócz tankowania wymaga³y motorki?
prĂŞdkoÂśc przelotowÂą trudno stwierdziĂŚ ale zaczeliÂśmy ostro np na a4 waliliÂśmy 200-240potem winkle 90-190 drogi szybkiego ruchu 130-180 a nawet padÂło 250najwiĂŞcej byÂło winkli kaÂżdy jechaÂł jak chciaÂł albo na 5 albo tÂą samÂą prĂŞdkoÂściÂą na 2.moto wszystkie spisaÂły siĂŞ ok.ale niestety ja na jakiejÂś wiosce o 21 zÂłapaÂłem kapcia. [ Dodano: 2005-07-18, 22:25 ]no zapomniaÂłem dodaĂŚ Âże ostro byÂło no i zaje.............ie!!!!!!!!!! :roll: [ Dodano: 2005-07-18, 22:28 ]przem fota miesiÂąca. niezÂły chodziaÂż z ciebie wyglÂądasz na tej focie jak ci z poboczy tylko te buty i spodenki jakieÂś nie takie sportowe.....uuuuuuuu ameryka .............. prrrrrrrrrrrrrrrr nieee japonia!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie Przem wyglada ja ci chodziarze(trudny wyraz po 2 browcach)ktorych mijalismy,a teraz druga ulubiona fota [ Dodano: 2005-07-18, 22:47 ]

Jak¹ predkoœÌ przelotow¹ utrzymywaliœcie? Jakich zabiegów w trakcie podró¿y oprócz tankowania wymaga³y motorki?
Musze ci powiedziec ze przy tych predkosciach przelotowych,a rzczej odlotowych moje jajo palilo 9-10l/100,milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja cie....., chodziaÂż Adi czemu ja wiedziaÂłem Âże zapodasz tÂą fotke!!!!! ale co do predkosci i samej jazdy

Jak¹ predkoœÌ przelotow¹ utrzymywaliœcie?
to zale¿y tylko i wy³¹cznie od tego jakim psychopat¹ jestes ja tam tak sie dupa namacha³em ¿e maskara
Jakich zabiegów w trakcie podró¿y oprócz tankowania wymaga³y motorki?
to tak jak Spider pisze, bo jesli wszytsko jest oki, to co oprocz tankowania i smarowania ÂłaĂącucha pozostaje???no zajebiscie byÂło poprostu, kasy poszÂło ale nic a nic nie ÂżaÂłuje bo do domu wrĂłciÂłem z bananem na gĂŞbie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.