Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co wiecie o Yamasze TDM 850?


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widaĂŚ w podpisie, powoli wyrastam z GS-a. ZaciekawiÂły mnie Yamaszki TDM 850, do 10 tys. mozna kupic z lat 91-94. Czy byÂły w nich jakies znaczÂące zmiany? Wiem, Âże obecnie sÂą to 900 ccm, ale to chyba dopiero w latach 2000. Na co zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ w tym akurat modelu, poza normalnymi sprawami zwiazanymi z kupnem.InteresujÂą mnie teÂż doswiadczenia z eksploatacji takich maszyn, a takÂże porĂłwnanie do Tenerki (to chyba XTZ?)W Bielsku w Motoboxie stoi taka:http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=55173956PodjadĂŞ jutro ja obejrzeĂŚ. Czy ktos z okolic zna ten egzemplarz? Warto braĂŚ?Dzieki z gĂłry za wszelkie info, linki i materiaÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem i widzĂŞ, to sprzĂŞt jest naprawdĂŞ udany. SzczegĂłlnie, jeÂżeli chodzi o ciĂŞÂżkÂą turystykĂŞ. ÂŚwietny silnik, motocykl bardzo estetyczny i wygodny.Mamy takÂą do sprzedania w Sosnowcu. 1998 rocznik, wydechy MIGa, scottoiler i kupa modyfikacji.SprzĂŞt nie do zdarcia. SiÂła ciÂągnÂąca powala na kolana. Polecam TDMki ze swojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byÂło mnie troche, obejrzaÂłem do tje pory 2 TDMki - uczucia mieszane. OgĂłlnie mot b. fajne, ale egzemplarze ktĂłre widzialem - wÂątpliwe.Pacza - mam juz skany z tego ÂŚM o uÂżywanych, dzieki za oferte.Na bardziej prawdziwe enduro przyjdzie czas, teraz taki szosowiec, ale wiĂŞkszy, mocniejszy od GSa. Przyjdzie mi jechaĂŚ do Niemiec, bo w kraju jakieÂś takie padaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do Tomka na Kamionce,czasem jak sie z nim ugadaĂŚ to moÂże ci poszukaĂŚ po niemczech-czĂŞsto tam jeÂździ.To bardzo wporzÂądku czÂłowiek i da siĂŞ dogadaĂŚ.Nie mam niesty numeru telefonu-jak przyjade z czech to wrzuce.aha to jest jak jedzie siĂŞ z MikoÂłoa na Kato i tam koÂło burdeliska w prawo na ÂświtÂłach,i jakieÂś 300metrĂłw i w prawo,wiem Âże ma Afrike na komisie do sprzedania.podjedz,na komiesie trochĂŞ moto tam stoi.a jest teÂż fajna Kawa Zephyr 550 z dopdatkami i w super stanie caÂłkiem nie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mieszka na Podlesiu w Katowicach. Chlop w porzadku, mozna go zobaczyc na MotoBazarze w Katowicach. Ta Africa to pewnie jego osobista, bo jezdzil Honda AT. A zephyrem550 to jestem sam zainteresowany. Musze do niego podjechac. Wiem, ze sie kiedys na allegro wystawial zephyrem 750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁoooo!Wczoraj na trasie Bytom-Gliwice mijaÂłem TDM kĂŞ 900, nĂłwka z naklejkami MOTOCYKLA. JechaÂłem autem, ale jak pokiwaÂłem, to sie zatrzymali. Motocykl robi test dÂługodystansowy, pierwszy odcinek bedzie w sierpniowym numerze. Ma byĂŚ teÂż juÂż w sierpniu, albo niedÂługo TDM jako motocykl uÂżywany. Robia siĂŞ popularne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.