Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wczoraj w nocy mialem wypadek :(


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

znalaz³em dzisiaj na onecie:Kraków: Policja œciga³a konie w centrum miastaTrzy konie, które uciek³y z podmiejskiego gospodarstwa, wdar³y siê w sobotê wieczorem do centrum Krakowa. Podczas próby ich schwytania jedno ze zwierz¹t kopnê³o policyjny radiowóz.Poœcig trwa³ ponad godzinê - poinformowa³a PAP w niedzielê Katarzyna Pad³o z biura prasowego ma³opolskiej policji.Konie uciek³y z gospodarstwa w podkrakowskich Mydlnikach. W centrum miasta przy ul. Królewskiej pêdzi³y prosto na wysiadaj¹cych z tramwaju pasa¿erów. Policjanci, którzy próbowali schwytaÌ zwierzêta zatarasowali ulicê radiowozem. Jeden z koni kopn¹³ samochód i uszkodzi³ karoseriê.Poœcig za zwierzêtami trwa³ ponad godzinê. Uczestniczy³o w nim czterech policjantów i przechodnie. Jeden z koni zosta³ z³apany przy pêtli tramwajowej w Bronowicach, dwa kolejne w Cichym K¹ciku."W³aœcicielka zwierz¹t odpowie za niedochowanie nale¿ytej ostro¿noœci przy trzymaniu zwierz¹t. Za wykroczenie to grozi 250 z³ grzywny i nagana. Kobieta bêdzie obci¹¿ona tak¿e kosztami naprawy radiowozu" - powiedzia³a PAP Pad³o.tak wiêc "niedochowanie nale¿ytej ostro¿noœci przy trzymaniu zwierz¹t" jest wykroczeniem za które w³aœciciele psa powinni odpowiedzieÌ. koszty naprawy motocykla te¿ powinni ponieœÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo,OK tylko to jest wioska jak h**. Tam nikt nie bedzie chcial gadac ani z toba, ani z Policja. Po prostu moga powiedziec, ze to nie ich pies i do widzenia. Tam zaden sasiad drugiego nie zakabluje......Troche ich postraszylem i wyciagnalem tyle ile oszacowalem bedzie mnie kosztowac naprawa metodami domowymi.Poza tym znam odrobine prawa i ja moglbym ich skarzyc jedynie z powodztwa cywilnego. Jesli wynajma pierwszego lepszego prawnika to powie im zeby nie przychodzili na rozprawe ... i przez rok spokoj. I co ja nie bede moto przez rok naprawial? Bo jesli juz naprawie moto.... to bede musial miec rachunki za naprawe, zeby odzyskac kase A na naprawe w serwisie nie mam kaski...........Takie jest juz nasz kraj piekny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Ziobu, wspolczuje !!! szczescie tylko ze sie za mocno nie poobijales. takie sytuacje sa najgorsze, przeciez moj ostatni dzwon tez byl nie z mojej winy tylko z winy pieszego ktory mial 2,5 promila we krwi. I tez szukaj sprawiedliwosci w polu - chlopek ma 300 pln miesiecznie zasilku i z tego sie podobno utrzymuje... jako odszkodowanie musialbym chyba wyciac mu nerke (watrobe ma za bardzo przepita) i sprzedac.jak bys chcial tych wlascicieli pieska przycisnac to powiedz tylko slowo a zrobimy wyprawe i kazemy im tego psa na surowo wpieprzyc, pozdraiwam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu wspolczuje:( kurde sprzeta masz zajebistego... i naprawde mnie dobila ta informacja zwlaszcza ze niedawno razem smigalismy ... co do tych pierdo**nych psow to wiedzialem ze w koncu przez ktoregos jeden z nas ucierpi!! szkoda ze to akurat przytrafia sie znajomym... ja bym tego bydlaka ukatrupil!! tak jak maciek pisal mozna sie skoczyc z nimi "podyskutowac" zdrowiej i zbieraj srzeta do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spoko ze dostaÂłeÂś chociaz tyle ja kiedyÂś potrÂąciÂłem przechodnia nie na pasach jeszcze podpitego i nie dostaÂłem nawet zÂłotĂłwki i jeszcze na dodatek chcieli na mnie wine zgoniĂŚ a ja miaÂłem szczescie ze nic nie jechaÂło po przeciwnym pasie bo wyleciaÂłem w powietrze i znalazÂłem sie na drugim pasie ale nic mi sie powaznego nie staÂło.Ale bedzie miaÂł nauczke 7 miesiĂŞcy spedziÂł w gipsie. Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sprzêtu, kombi i Twojego zdrowia.Pies jak to pies jest tylko zwierzêciem, ale w³aœcicielowi to w siê w pysk nale¿y za podejœcie do sprawy.Ja zaliczy³em œmieszna glebê 04.07.2005. praktycznie bez strat bo i predkoœÌ by³a bliska zeru, obtarty obci¹¿nikkierownicy prawy, klamka chamulca prawa delikatnie t³umik i odkrêci³o siê lusterko a ja siniak na lewym przedramieniu i na kolanie te¿ lewym dziwne vbo przewróci³em siê na praw¹ stronê.Wypadek wygl¹da³ nastêpuj¹co, mój chrzeœniak sta³ sobie simsonkiem a ja chcialem zatrzymaÌ sie przed nim nacisn¹³em za mocno heble bo myœla³em, ¿e w niego udzerzê nestety by³o trochê piasku na asfalcie i kierownicê mia³em minimalnie skrêcon¹ no i gleba.A pisalem kisdyœ jakie to bulldog ma fajne heble i dozowalne.Poprostu je¿d¿ê 4-sezon i myœla³em, ze ju¿ trochê umiem jeŸdziÌ a tu prawie przy zerowych prêdkoœciach le¿e :roll: Cz³owiek ca³e ¿ycie sie uczy i g³upi umiera Ale gleba sie przyda³a dla mnie zawsze to udawadnia czlowiekowi, ¿e jeszcze musi troche zbiorników z benzyn¹ spaliÌ ¿eby jeŸdzi³ dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mia³em slizga przy 120 w zakrêcie-a to dlatego ¿e to by³a MZta i mia³a za ma³¹ przyczepnoœÌ oponek i œlizg³o mi siê przednie kó³eczko o szerokoœci okonyok 80mm.och pamiêtam jak turla³em siê przez d³ugi odcinek po nowiutkim asfalcie i patrzy³em jak wszystko siê w sprzêcie urywa i trze o asfalt.Rezultat:kurtka,bluza,koszulka i trochê skóry przetarte,spodnie oczywiœcie te¿,po³amane liczniki w etli,lusterko i inne pierdó³ki.A tobie wspó³czuje bo o ile mi siê nic powa¿nego nie sta³o a i maszyna za 100 by³a cacy to w twoim przypadku ca³kowicie nie z twojej winy ucierpia³eœ na zdrowiu i maszyna te¿;(wspó³czujeAha w zesz³¹ niedzielê znajomy mia³ wypadek na KTMie-bez prawa jazdy,bez ubezpiecznia i przegl¹du uderzy³ z jego winy w now¹ alfê 156-koszta s¹ niebagatelne jak na jego budzet.kupi³ go miesi¹c temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.