Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wczoraj w nocy mialem wypadek :(


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Niestety stalo sie...... Wczoraj wieczorem wyszedlem sobie odrobine polatac, po lukach w Pyrzowicach - kolega. Nie wiem co mnie podkusilo, ale wracalem do domu przez p******** wioche Zendek. Seria 2 zakretow zwalniam, przejezdzam je i nie przyspieszam bo czekam na kolege. Predkosc okolo 50 km/h. Nagle z pola, zza plotu wypada wielkie czarne psisko!!!!!!!!!! i wali prosto na mnie. Pomyslalem, ze chyba sie zatrzyma............Niestety nie................walnal prosto we mnie - w przod motocykla. To trwalo chyba 1 sek............. Zatrzepalo motocyklem i mna....Po kilku schimmach...polozylo mnie na prawa strone. Znalazlem sie pomiedzy motocyklem, a asfaltem. Troche sie z nim poslizgalem, a pozniej zaraz wstalem i patrzalem jak moto dalej sie slizga - to byl chyba najgorszy widok wmoim zyciu Pierwsze co pomyslalem to ratowac sprzet. Podbieglem i postawilem go, z bolem serca oceniajac uszkodzenia. Niestety CBR'a, ktora mam cale 3 tygodnie ma:- zlamany podnozek- wykrzywiona stopke hamulca- urwany kieurnek- porysowany troche tlumik GIANELLI- i najgorsze przytarte owiewki Nie wiem co mam myslec bo wladowalem w moto cale oszczednosci. A jakies g.n.oj.e. nie zamknely psa i jest dupa. Gdy dowiedzialem sie z ktorego domu to pies, to tam poszedlem. Oczywiscie nikt nie zapytal mnie czy cos mi sie stalo. Wyrzucili mnie z podworka, mowiac ze to nie ich zwierze i do widzenia. S>K>U>R>W>Y>S>YN>Y>.....Szkoda gadac.......Teraz szukaj wiatru w polu.....Teraz co sie stalo ze mna. Jak wpsominalem w innym topicu nabylem nowe kombi UTIKA. Juz wiem jak sprawuje sie na asfalcie Mialem go az 1 dzien. Caly prawy bok, ktory jechal po asfalcie mam obolaly i opuchniety, reka przecharana, w okolicach miednicy siniak wielkosci pilki do kosza. Generalnie wszystko mnie napierdala i zaraz jade na pogotowie do Piekar.Na koniec chce Was wszystkich przestrzec przed..........................wszystkim...........bo nie wiem co jeszcze moze w Polsce wybiec na droge i uderzyc w motocykl..........Uwazajcie na siebie!Teraz musze wyzdrowiec i zreanimowac moto (po wyplacie . I teraz bede juz przygotowany na caly inwentarz W nocy mialem chwile zwatpienia, ale teraz juz wiem ze moto nie sprzedam bede jezdzil dalej..................................PS Marcin sorry... Nie chcialem....Nie zlosc sie Chcialem dodac, ze poszukuje czesci do mojego moto. Glownie chodzi mi o prawy SET do CBR 600 F3 96. Jesli ktos cos takiego posiada, albo wie gdzie to dostac to prosze o wiadomosc.Dzieki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ziobu niechcia³bym byc w twojej skórze kiedy Marcin zobaczy ( lub zobaczy³ CBR'e) :m³otek2: :patyk: :krzeselko: A tak na powa¿nie, dobrze ¿e tobie siê nic powa¿nego nie sta³o. Wracaj szybko do zdrowia i reanimuj maszyne, musimy wyskoczyÌ kiedyœ na Weso³¹. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu, a zgÂłosiÂłeÂś to na policje? Wiem, Âże oni raczej nic nie zrobiÂą ale zawsze to gdzieÂś odnotowane jest i moze sie przydac np. w sadzie. Nie odpuszczaj im, niech sobie pilnuja zwierza. A jak nie dadzÂą kasy to moÂżna by im co noc pod oknem jakas przegazowe robic az im sie znudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu, a zgÂłosiÂłeÂś to na policje? Wiem, Âże oni raczej nic nie zrobiÂą ale zawsze to gdzieÂś odnotowane jest i moze sie przydac np. w sadzie. Nie odpuszczaj im, niech sobie pilnuja zwierza. A jak nie dadzÂą kasy to moÂżna by im co noc pod oknem jakas przegazowe robic az im sie znudzi
No wÂłasnie dobrze piszesz Blade ...idz na policje niech spisza co jak i kiedy ...juz bedzie jakas notka w razie czego ...no a co do wieÂśniakĂłw od psa hmmm ciĂŞÂżka sprawa no ale moze sie z nimi dogadasz ..a jak nie to daj znac to zbierzemy ekipe i "maÂła" przygazĂłwka pod ich oknami moze cos pomoze :wink: :wink: ..widok kilkunastu maszyn napewno by im daÂł do myÂślenia Szybkiego powrotu do zdrowia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - policja. powinieneœ to zg³osiÌ (sprawdŸ jaka tam jest dopuszczalna prêdkoœÌ - pewnie zapytaj¹ jak szybko jecha³eœ). jeœli nie bêd¹ chcieli przyj¹Ì twojego zeznania (brak œwiadków itp.) to pamiêtaj ¿e masz prawo s³o¿yÌ zeznanie, doniesienie itp. krawê¿niki s¹ leniwe i nie zawsze chc¹ to przyjmowaÌ, ale rozmowa z prze³o¿onym powinna za³atwiÌ ca³¹ sprawê (ju¿ to kiedyœ przechodzi³em). tak czy siak nawet najmniej wa¿na nota z³o¿ona na komisariacie powinna pomóc (zaszkodziÌ nie powinna, no chba ¿e jecha³eœ niedozwolon¹ prêdkoœci¹ i siê do tego przyznasz).co do kosztów s¹dowych to sie nie martw - strasz¹ tym wszystkich a koszty te wcale takie wysokie nie s¹ (zale¿y o jak¹ sumê chcesz sie s¹dziÌ)powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajo, na tych zakrĂŞtach jest ograniczenie do 40, a on jeechaÂł 50, z tego co pisaÂł a doniesienie, to nie takie proste, musi udowodniĂŚ teraz, ze to jest pies tej osoby, a nie innej i Âże go nie dopilnowaÂła :? wiecej bieganiny i papierkĂłw nizby siĂŞ mogÂło zdawaĂŚ ziobu, wracaj szybko do zdrowia a wÂłaÂścicielowi psa sklep michĂŞ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,Jednak jakas sprawiedliwosc jest na swiecie. Gosc jednak przyznal sie ze to jego pies. Otrzymalem od niego 400 PLN gotowka. Co powinno wystarczyc zeby moto doprowadzic do uzywalnosci.Nie jest to zbyt wiele, ale lepsza kasa od reki i moto poskladane za tydzien niz, proces, i czekanie na kase rok.Takze od Poniedzialku biore sie za sprzet intensywnie Rabbit - nic sie nie martw troche zdolnosci plastycznych sie ma W Poniedzialek jade kupic naklejki i doprowadze Cebredo takiego stanu w jakim byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uwaÂżasz, ale 400 zÂł to jak na mĂłj gust zdecydowanie za maÂło. no ale nie przejmuj siĂŞ - waÂżne Âże tobie nic specjalnego siĂŞ nie staÂło.PSmierzĂŞcice, zendek - fajne okolice do Âśmigania (czasami tamtĂŞdy przejeÂżdÂżam )kudÂłaty: doniesienie ma prawo zÂłoÂżyĂŚ KAÂŻDY, tylko nie kaÂżdy o tym wie. jeÂśli miaÂłby zakÂładaĂŚ sprawĂŞ cywilnÂą to dobrze byÂłoby siĂŞ czymÂś podeprzeĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ JA NAPISZE :mrgreen: Na pocz¹tek oczywiœcie szybkiego powrotu do formy ¿yczê i rozwi¹zania sprawy z moto.Mia³em kiedyœ podobny przypadek tylko ze samochodem. W moim przypadku sprawcy czyli w³aœciciele psa mieli grunty uprawne czyli w praktyce byli ROLNIKAMI. A to wiele zmienia bo nie wiem czy jest to obowi¹zkowe ale oni mieliWYKUPION¥ NA GOSPODARSTWO ROLNE POLISE OCJa wezwa³em policje, spisa³em z ludzmi (po krótkiej k³ótni) oœwiadczenie i zrobi³em auto na ich OC.Zorientuj siê jak tam u nich sprawa wyg³¹da, bo to jest najkorzystniejsze rozwi¹zanie.Pozdrowienia i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ JA NAPISZE  :mrgreen:  WYKUPIONÂĄ NA GOSPODARSTWO ROLNE POLISE OC
Niestety to nie byli rolnicy O tym pomyslalem juz na samym poczatku.Samopoczucie na drugi dzien po glebie mam mieszane. Raz jest dobrze, raz gorzej. Mam dosyc powazne stluczenie prawego uda, naderwane wiezadlo kolanowe, stluczona kosc miednicy wiec przez kilka dni bede musial polezec w domu........Wole sobie nie wyobrazac co by sie moglo stac gdybym jechal szybciej... Any way .... Ide spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia i na trasê ¿yczê! Te¿ czasem tam latam. Droga w Zendku w pewnym momencie zmusza do ostro¿nej jazdy, w¹skie zakrêty i pe³no piachu na bokach. A jeœli chodzi o psy to dziwnie reaguje na mnie pies mechanika, któy naprawia³ mi moto. Kiedy nie siedzê na motocyklu jest ok. Kiedy maszyna stoi z zapalonym silnikeim te¿. Ale jak siê si¹dzie i chce kawa³ek odjechaÌ zaraz skurczybyk próbuje gryŸÌ po nogach. :? A podobno motocykliœci rozumiej¹ siê z psami (tymi wystawiaj¹cymi g³owê z samochodu podczas jazdy) Pozdro Ziobu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.