Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

lekki dzwon ...


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

No i kurde znowu gleba... mialem juz plany zeby se gdzies wyjechac na wakacje na moto no i chyba bedzie ciezko. Kierunkowskazy polamane (pokleilem i naszczescie swieca ) wiec i tak musza isc na wymiane, tylny klosz z lampy zlamany no i oczywiscie rysy ... najbardziej dobija mnie to ze nie mozna tego przewidziec. Jak by byla ewidentnie moja wina to wiadomo ze bym sie nie czepial... skrecam powoli w prawo no i czuje jak przednie kolo odjezdza no i jeb... do cholery !! czemu na tych naszych drogach jest tyle ciulstw?! nie wiem czy to piasek czy kurz ale poszedl jak na lodzie... takie rzeczy czlowieka moga dobic... :x juz sie nauczylem omijania bialych pasow, chamowania przednim w pochyle, ostroznej jazdy na mokrym itd. czy zawsze musi czekac mnie jakas kolejna nowa historia z tej serii?! naszczescie nie ma zle ani ze mna ani z moto... Pierwszy raz sie spotkalem ze koles w puszce sie zatrzymal i spytal czy ze mna wszystko w porzadku!! Pozdrawiam go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrecam powoli w prawo no i czuje jak przednie kolo odjezdza no i jeb... do cholery !! czemu na tych naszych drogach jest tyle ciulstw?! nie wiem czy to piasek czy kurz ale poszedl jak na lodzie... takie rzeczy czlowieka moga dobic... :x juz sie nauczylem omijania bialych pasow, chamowania przednim w pochyle, ostroznej jazdy na mokrym itd. czy zawsze musi czekac mnie jakas kolejna nowa historia z tej serii?!
No to nie Ÿle!!! :? Popieram na naszych drogach jest #####!!! Np. to poni¿ej!!! :wink: Wdepn¹³ w dziure!!! Staramy sie nie przeklinac pozatym ro sie pisze przez CH // Pchela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...autem teÂż .......a staÂło sie to wszystko 20m od mojego domu! 4 noce naprawiali tory tam i raz widzialem jak przytargali przyczepkĂŞ piasku i wysypali na nie....jak na drugi dzieĂą szedÂłem do sklepu i przejechal tramwaj to byÂło kurzu, Âże go widaĂŚ nie byÂło! JuÂż anwet enduro nie wyrabia przy naszych drogach i ich opiekunach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.