Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TO JA AREKK75


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC WSZYSTKIM widze troche nowych sprzetow grat Prodiz Adi S16 co slychac jezdzicie co czy jeszcze Adi odpoczywasz kurde tu moto drogie a ubezpieczenie to juz zajebiscie drogie i to OC jest imienne i nie mozna na porzyczonych smigac ale jeszcze troche i F3 kupie bo ubrania znowu na moto sa taniutkie. Adi zadzwon do mnie do domu i tata powie ci kiedy po lawki mozesz podjechac 6732810 Musze wam powiedziec ze chyba zostane IRLANDCZYKIEM jest praca normalne zarobki nie jest drogo mimo to ze mieszkamy w Dublinie w najdrozszej dzielnicy i juz nie dlugo sciagam tu dzieci.Klimat jest super na drogach od zajebania motorow i kabrioletow o prace bardzo lateo wystarczy znac jezyk angielski.Adi pisz smsy bo jak dzwonisz na polski nr kom to ja place 6PLN za 1 min.jak kupie tu karte z nr kom to ci go podamPiwo maja syfiaste jak bym pil jabola z puszki kielbasa to tylko w mazeniach a reszta calkiem jadalna.Adi jak juz bede mieszkal sam to mam nadzieje ze mnie odwiedzisz z rodzinka :?: bo na razie mieszkamy u naszego pracodawcy w jego hotelu jest fajnie tylko mamy jeden pok z lazienka no i kuchnia .Sa tanie laptopy i po wyplacie kupie zaraz podlacze neta z sieci kom i bedzie mozna pogadac i piwko na gg wypic Pozdrawiam i do uslyszena piszcie bo co 2 dni siedze w kafejce internetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dobrze ze sie pozytywnie uk³ada Szkoda ze Cie tutaj nie ma, wszyscy juz sprzêty posk³¹dali i powoli (powiedzmy ze powoli) zaczynamy œmigaÌ.a jezeli chodzi o dzwonienie do polski to mój kumpel który jest w angli dzwoni przez internet i podobno¿ jest bardzo tanio.dobra spadam œmigaÌ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam.Widze ze wszystko uklada sie po twojej mysli jest dobra praca,bedzie cebra,dzieci juz na walizkach a przede wszystkim jak zawsze chumoru ci nie brak Zarabiaj kapuche kupuj sprzeta i wracaj bo trasy czekaja i ekipa nie dosc ze w komplecie to jeszcze stale sie powieksza a i moto coraz lepsze.Ja naginam od tygodnia i mino ze noga nadal boli to najwazniejsze ze psycha ok,ale z jazda na gumie dalem se spokuj.Trzymaj sie mocno chlopie i pokaz tym bladym wyspiazom jak polacy potrafia pracowac jak tylko im sie odpowiednio zaplaci.Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEÂŚĂ STARY !!! NARESZCIE NA 4UM BARDZO SIE CIESZE ZE WAM SIE WSZYSTKO ÂŁADNIE UKÂŁADA I ZE JUZ MASZ NOWE MARZENIA MOTOCYKLOWE (F-3) BO NAPEWNO NA TO ZASÂŁUGUJESZ . U NAS PO STAREMU CO SOBOTA ÂŚCIEMNIAMY DZIEWCZYNÂĄ ZE IDZIEMY DO PRACY I NAGINAMY NA MOTO ALE MOJA ÂŻONKA CORAZ GRUBSZA I NIEDÂŁUGO MOJA PASJA OGRANICZY SIE DO SIEDZENIA PRZED KOMPEM , ALE DAMY RADE W KOĂCU URODZI SIE NOWA 4UMOWICZKA JAK BĂDZIESZ MIAÂŁ KOMPA TO POGADAMY PRZEZ GG MUSZE ZACZÂĄC MYÂŚLEC O KAMERCE :!: TRZYMAJ SIE I POZDRĂW ZONKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc gratulacje S16 bedzie motomanka Jarosy ja jak tu nie bylem to tez myslalem ze tu tylko deszcze i nic poza tym ale sie przekonalem ze jest zupelnie inaczej pogoda jest naprawde zajebista tz jest cieplutko.A co do mnie to ja tu naprawde mam zamiar troche zabawic mam na mysli ladnych pare latek robote znalesc nie problem mieszkan od groma jedyna bariera to jezyk angielski ale i to da sie przeskoczyc bo jest tu tylu Polakow ze nawet pomagaja.No i zwykla pensyjka jest nie porownywalnie wieksza niz w polsce jakas srednia krajowa.Awiec kto jest chetny to niech sie nie zastanawia bo sam sie przekona ze Irlandia to calkiem fajne panstewko. Adi musze tu troche posiedziec zeby tam w polsce z czyms ruszyc bo utrzymanie moto kosztuje sam wiesz jak wacha leci.Dobra spadam bo trza jakis obiadek ugotowac a wpadlem tylko na chwile sprawdzic poczte.Adi dzwon o lawki do mnie do domu POZDRAWIAM :!: :!: :!: :!: :!: Piszcie co tam u was slychac chetnie poczytam bo narazie tylko autobusy mi zostaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fajnie, Âże Ci sie udaÂło i masz tam moÂżliwoÂśc znalezienia pracy Mam nadziejĂŞ, Âże los bĂŞdzie sprzyjaÂł Tobie i Twojej rodzinie 8) Ja i Moja kobieta tez jestesmy juÂż zdesperowani z powodu braku pracy, a determinacja jaka nas dopadÂła odnoÂśnie wyjazdu za chlebem za granice jest z dnia na dzien wieksza MyÂślimy o Norwegii, Irlandii ewentualnie Anglii Jednak trudno siĂŞ Nam zdecydowac na wyjazd na Âślepo. Mamy jakis punkt zaczepienia w Norwegii, ale nie jest to pewne wiĂŞc jakies obawy sÂą...Moja kobieta zna angielski i norweski, wiĂŞc to nas jeszcze jakoÂś przekonuje do wyjazdu do Norwegii, ale to zapewne nie wszystko:)Zastanawiamy sie tez nad IrlandiÂą, ale nie mamy punktu zaczepienia, ale mamy nadziejĂŞ, Âże cos wymyÂślimy Zycze jeszcze raz powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UK mozna kupic u turasow za 3-5 f karty do dzwonienia tzw. bananki jesli za jednym polaczeniem ja wygadasz to starcza na jakies 2 godz ciaglej rozmowy wiec nie jest to duzo,jesli dzwonisz kilkakrotnie czas sie skraca ale nieduzo,ja 8 sierpnia mykam do Szkocji to moze w jakis weekend sie gdzies ustawimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WysÂłany: 2005-07-04, 22:19        Ej no laski wydaje mi sie ze lepiej jak takie zeczy se bedziecie pisac na email badz na gg a nie na ogolnym
nie rozumiem timac ?czy to ci przeszkadza? przecierz znamy sie wszyscy przez 4um i moto !!!!jak ktoÂś nie ma ochoty to nie czyta!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ten post dotyczy ciebie i Adiego i opisuje swoje doznania jakie przezyl a reszty pewnie to niebardzo interesuje tak samo jak mnie, nieznam arekk75, takze niezasmiecajcie forum rozmowa miedzy WAMI .Macie GG czy tez emaile takze zapraszam :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba z najwiĂŞkszÂą ciekawoÂściÂą czytaÂłem bo bracik teÂż wyjechaÂł do IRLANDII a przed wyjazdem pare dni kupiÂł mi mojÂą suze za co bardzo mu dziĂŞkuje :mrgreen: nie wiem co bym bez niego zrobiÂł teraz mi mĂłwiÂł Âże peÂłno polakĂłw tam naprzyjeÂżdÂżaÂło najwiĂŞcej studentĂłw i ciĂŞÂżko z pracÂą teraz mĂłwi zĂŞ dorwaÂł sprzÂątanie i to fartem i jak narazie bedzie sie tam trzymaÂł ale napisaÂłem do arka75 czy miaÂłby zaÂłatwiĂŚ mu jakÂąs bardziej opÂłacalnÂą robote/chÂłopak sie marnuje ukoĂączyÂł technikum budowlane i studium medyczne chyab :D wiem ze dobrze masuje a i angielski zna bdb z kazdym sie dogada i pogada ) teraz czekam na odpowiedÂź z niecierpliwoÂściÂą bo jechaÂł tam miĂŞdzy innymi Âżeby uzbieraĂŚ na zxr-a (juÂż miaÂł jednego ale silnik sie skoĂączyÂł nawet nie przejechaÂł na nim kilometra ;/ koleÂś ze wsi mu go wcisÂł ;/ coÂś mu stukaÂło mĂłwi a Âże Âśrubka z czegoÂś nie dokrĂŞcona szkoda ze mnie nie byÂło przy kupnie pozdro i sory za wyczerpujÂący post :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no laski wydaje mi sie ze lepiej jak takie zeczy se bedziecie pisac na email badz na gg a nie na ogolnym
AREK TYM SIĂ NIE PRZEJMUJ ZAWSZE SIE ZNAJDZIE JAKIÂŚ UPIERDLIWY CO MU COS NIE PASUJE.TKZ. CZARNA OWCA. POZDRAWIA CIĂ I ÂŻYCZE DALSZYCH SUKCESĂW SPOKO ÂŻE SIĂ UKÂŁADA.WOLNOÂŚĂ SÂŁOWA NA FORUM DLA WSZYSTKICH. A TAK APROPO TO MNIE OSOBIÂŚCIE 90% POSTĂW I TEMTĂW NIE INTERESUJE NA TYM FORUM ALE NIKOMU O TYM SIĂ NIE ZWIEÂŻAMNO CHYBA ÂŻE NA SPOWIEDZI KSIĂDZU NA SUMIE. TEÂŻ TAK PROPONUJE ZROBIĂ!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOLNOÂŚĂ SÂŁOWA NA FORUM DLA WSZYSTKICH.  A TAK APROPO TO MNIE OSOBIÂŚCIE 90% POSTĂW I TEMTĂW NIE INTERESUJE NA TYM FORUM ALE NIKOMU O TYM SIĂ NIE ZWIEÂŻAM  NO CHYBA ÂŻE NA SPOWIEDZI KSIĂDZU NA SUMIE. TEÂŻ TAK PROPONUJE ZROBIĂ!!!!!
ZDECYDOWANIE MASZ RACJE "ÂŚWIĂTE SÂŁOWA"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.