Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daj znac Arczi o ktorej rano w sobote zamierzacie wyjechac z Rybnika, bÂądz z Jastrzebia od BOA6? Chetnie zabralbym sie z wami.o ktorej wy Motomanka zamierzacie jechac? Moze jesli moja lepsza polowa nie chciala jechac tak wczesnie, dolaczylibysmy do was..... [ Dodano: 2005-06-30, 13:01 ]SkladniÂą to widze przebijam wszystko - miaÂło byc oczywiscie: "........nie BĂDZIE chciaÂła........"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcz enic nie wiemrybka, jak ebde cos wiedziec to dam napewno znac:) teraz by³am w kantorze i w³¹snie obada³am ze nie 30 a 40 z³ trza przygotowac na wjazd :)NIESPODZIANKA1!! ale napewno sie ebdziemy kontaktowac bo my z mojo po³owko jeszcz enie mamy 100% pewnosci z ejedziemy narazie to ejst 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiêc na 99% ja te¿ jade...sam... wiêc jak ktoœ jest 100% hetero (u mnie nie ma uchwytów do trzymania z ty³u wiêc trzeba mnie macaÌ), jest facetem (obieca³em mojej kobiecie) i ma namiot (no bo spanie w jednym we dwóch facetów to przesada) mo¿e siê ze mn¹ zabraÌ....Jade z DG na Sosnowiec , K-ce i dalej, ale mogê podjechaÌ, no problem....PrêdkoœÌ tzw. japoùska wiêc raczej ktoœ, kto mi siê nie zerzyga ze starchu przy xxxkm/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok jakies miejsca spotkan juz so wyznaczone/?.. czesc rybnika startuje juz o 10 i przez cieszyn zasuwa czyli domyslam sie ze na granicy sie spotykamy z podbeskidziem cyz ktos gdzies jeszcze jakos/?.. [ Dodano: 2005-07-01, 09:34 ]rybka, trza sie umowic gdzie sie spotykamy i razme mykamy my o 10 wyjezdzamy i prostona cieszyn )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki co do spotkania to wiadomo Âże na granicy w Cieszynie o 11.00 .......tak sobie mysle Âże ekipa z Rybola jak pojedzie to chyba przez moja wioske Jastrzebie wiĂŞc tam siĂŞ podepne tylko trza ustalic jeszcze miejsce i czas ale licze tak koÂło 10.20 jakby byliÂście to zdaÂżymy z jajem ...........moja propozycja to spotkaĂŚ siĂŞ pod minimalem w Jastrzebiu .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.