Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieczka objazdowa na Jure 26 czerwca


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale z Was sÂą organizatorzy jak jasny ciul :| Rozumiem gdybyÂście jechali do odlegÂłego kraju, a tutaj takie komplikacje, Âżeby siĂŞ zgadac na maÂły wyjazd po jurze i jeszcze nie ma kto zabrac Madzi itd :| Niech mi ktoÂś napisze o ktĂłrej bĂŞdziecie w olsztynie, to Was odwiedzĂŞ Jak coÂś to moÂże ktosik zadzwoni do mnie 506-469-739MiÂłej traski zycze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdomu pierwszy, wiec moze krotko streszcze jak bylo.Organizacja.....no fakt - raz jest lepiej, a raz gorzej ;(Pogoda.... niestety....W sumie jechalo 6 motocykli...Wyciaczka zostaÂła skrocona, gdyz jak tylko minelismy Dabrowe Gornicza to zaczelo padac i bylo mokrusienko na drodze. Trzeba bylo strasznie uwazac na winklach - zero przyjemnosci.Dojechalismy do Ogrodzienca, a tam wczoraj jakies Techno-Party czy cos bylo....i same lyse drechy, ktorym wlasnie kapa schodzila... Na szczescie obylo sie bez incydentow - oprocz nazwania na MOTORZYSTAMI Po odwiedzeniu zamku byla krotka narada w karczmie, na ktorej uczestnicy postanowili zawrocic ze wzgledu na niesprzyjajace warunki atmosferyczne Ja juz jestem w domu, ale.................... Sa dwie dobre wiadomosci:1. Reszta ekipy pojechala odwiedzic Madzie w Rybniku, zeby jej nie bylo smutno 2. Trasa jest naprawde super, wiec zdecydowalismy powtorzycwycieczke za tydzien, jezeli tylko bedzie dobra pogoda.Do zobaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie ja nie wiem co checie do organizacji,ale przeciĂŞz Âładnie byÂło wypisane co gdzie kiedy i o ktĂłrej, oraz jakÂą trasÂą jechaĂŚ 8) tylko problem wynikÂł iloÂści ludzi jadÂących i chyba troszke z pogody,ale mam nadizje,ze nastĂŞpnym razem bĂŞdzie lepiej.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta juz tez dojechala z wycieczkowiczow Szkoda ze pogoda nie dopisala bo mielibysmy wiele ciekawych miejsc do zwiedzania... ziobu zrobil podsumowanie wiec ja tylko dodam ze podjechalismy po Madzie ktora zaprosila nas na rynek na herbate za 5 zl> :mrgreen: . Beda foty jedyne co mozna zarzucic to to ze Rybnicka czesc forum dala plame... Biedna Madzia specjalnie wstala wczesniej z nadzieja ze sie znajdzie jakis wybawca no i klapa... mam nadzieje ze chwilowa wizyta poprawilismy Ci humorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello ! ja juz tez od chwili jestem w domu, Ziobu juz przedstawil mniej wiecej jak bylo w ogrodziencu, najbardziej rozbawila nas panna blond na zejsciu z tripa amfetaminowego ktora nazwala nas MOTORZYSTAMI a SAMSUNGA mylila z SIMSONEM Boze, jakie tam ryje krazyly... tragedia !jak juz wiecie z Ogrodzienca postanowilismy sie ewakuowac bo pogoda byla parszywa. w drodze powrotnej dolaczyl do nas Browarny (jak nas odnalazl to tylko On wie ! 8) ) i stwierdzilismy ze Madzi pewnie serduszko peknie ze Rybniccy MOTORZYSCI tak dali dupy i jej na wycieczke nie zabrali. wiec skierowalismy sie do Rybnika. po Rybniku poruszalisy sie czasem nawet chodnikami hihi, smiesznie bylo... Madziula chyba siem z naszego widoku ucieszyla.WAZNA RADA : nie zamawiajcie w rynku w Rybniku herbaty - kosztuje 5 PLN !!!! uwiecznilismy ten fakt na zdjeciu, mam nadzieje ze niedlugo zsotanie odo zamieszczone. w sumie zrobilismy okolo 200 km , jechalo sie bardzo przyjemnie.moze wybierzemy sie dzis jeszcze do Chodowa na festiwal Blota, pozdraiwam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Wszystko fajnie pieknie, tylko pogoda :[ Mimo to dzien bardzo udany i sympatyczny. Tak jak byÂło mowione, trase ponawiamy w najbliÂższy sÂłoneczny weekend, i mam nadzieje ze bedzie nas znacznie wiecej Tu kilka fotek z OgrodzieĂąca i Rybnika:http://thebest3a.freestarthost.com/ogrodzieniec/Pozdro dla caÂłej ekipy Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoÂże za 2tydnie pojedziemy :?:
No mowie, ¿e w najblizszy sloneczny, a to nie znaczy ze w najblizszy za tydzien :wink: A pozatym onet twierdzi ze za tydzien bedzie mokro zaloze sie o flaszke ze jeszcze w ciagu tego tygodnia 5 razy beda zapowiadac slone a 7 razy deszcz i burze Mo¿e byÌ za 2 tydnie, moze byc za 3... ale pogoda musi byc bankowa, nie lubie mokn¹Ì Ziobu zapodawaj fotki spod zamczyska i inne pozdro, 3majta sie Zimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.