Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieczka objazdowa na Jure 26 czerwca


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Nio to sie ciesze ze wszystko ustalone,dziekuje ludzie ze mi pomogliscie w zorganizowaniu tej wycieczki 8) sama bym sobie rady nie daÂła Tylko heh jest jeden maÂły-moze raczej duzy problem,a mianowicie z kolegÂą z ktĂłrym miaÂłam jechac niestety sie nie zabiore,gdyz wypadÂło mu cos waznego i teraz dupa bo nie mam z kim jechac Wiec chÂłopaki po raz ostatni Was prosze,nich mnie ktos ze soba zabierze -juz Wam wiecej razy gÂłowy nie bede truÂła Pozdrawiam [ Dodano: 2005-06-25, 20:29 ]No ludzie ale teraz same konkrety.kto jedzie :?: :?: :?: Bo spotykamy sie w umĂłwinych miejscach i o umĂłwionych porach,tylko mam nadzieje ze w tych umĂłwionych miejscach ktos sie pojawi :!: :!: :!: Prosze o szybkÂą odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rybnik teraz u Bronxa na grillu siedzi :| ale mam nadziej,ze jak przyjedziecie to siĂŞ zmobilizujecie tak jak mr.offroad pisze bo przecieÂż nasze kochane panie sÂą najwazniejsze,w szczegĂłlnoÂści Madzie, juz pokazaliscie jacy jesteÂśmy dobrzy, to niech ktoÂś to jeszcze raz potwierdzi tÂą naszÂą dobroĂŚ i zabieÂżcie dzioÂłchy.Przeciez one taki sympatyczne sÂą,zĂŞ aÂż z nimi siĂŞ chce smigaĂŚ 8) Natomiast co do mojeje jzady to jest gorzej chyba nie pojade,ale po juÂżw wszyscy na 18 stawiĂŚ siĂŞ prosze na zamku na festiwal bÂłot, o ktĂłym pisaÂł Maciek i tam poimprezyjemy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego Co mi wiadomo to jej akurat nie ma bo jest na imprezie wic Ci mozemy napisaÌ dok³adnie gdzie po ni¹ byœ móg³ podjech¹Ì) [ Dodano: 2005-06-25, 22:36 ]A mam inne pytanie moze ktoœ nie jedzie,a ma sprzeta do porzycznie, to by by³o jedno miejsce dla plecaczka ja wiem,ze sie majtek skarpetek i motocykla nie porzycza,ale czasme mnie nachodz¹ takie dziwne pomys³y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,Zrobmy tak. Adrian - czy mozes jeszcze jechac z Twixem? Jesli tak to ja po Madzie podskocze. Tylko gdzie  :cry:  Rybnik? Katowice?  Dajcie znac co i jak
nie wiem bo twix nie odpisuje. WIec raczej z toba podjae tak jak wczesniej gadalismy :roll: [ Dodano: 2005-06-25, 22:42 ]No z twixem raczej nie pojade. Bo on cos pisal ze ma plecak pare postow wczesniej wiec jak Ziobu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,Widze ze miejsca na zdupku ma wiecej osob. Mr Offroad i ja np. wiec dla Adriana.moto spod M1 miejsce sie na pewno znajdzie.Do Rybnika mam z 80 km, ale spoczko przynajmniej sobie gumy rozgrzeje przed wycieczka Napisalem do Madzi na gg......ale je nie ma. Jakbyscie wiedzieli jak to dajcie znac Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.