Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieczka objazdowa na Jure 26 czerwca


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecaÂłam zamieszczam propozycje wycieczki objazdowej w niedziele,tj. 26.06 do Jure.Zapowiada sie fajna pogoda wiec mozna by byÂło gdzies wyskoczyc :hooah!: Macku nie mozesz mnie zawiezc :wink: licze na Ciebie i TwojÂą kobiete 8) W zwiazku z tym ze to jest moja ostatnia wycieczka wiec ludziska zbierajcie sie i smigamy A co do spotkania to tak jak juz wspominalismy to umawiamy sie na godz.10,heh tylko gdzie,dajcie jakas propozycje :mrgreen: Nio to czekam na Wasza odpowiedz,mam nadzieje ze liczna Pozdrawiam :up:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NO BA !ja siem deklaruje na 100%, ktos cos mowil o pogodzie..? hehe....jezeli przy 1 stopniu i marznacym sniegu z deszczem nie daje dupy to napewno nie dam w niedziele ! 8) ENDURO RULEZ ! a male dziewczynki bojace sie deszczu niech zostana w domu na kanapie i ogladna przygody reksia ! prosze organizatora (a wlasciwie organizatorke ) o jasne okreslenie miejsca i godziny zbiorki oraz wytyczenie trasy i wymienienie wszelakich atrakcji ktore na nas czekaja w celach ogolnomarketingowych! :roll: moja kobitka wyrazila dzis wole pozdrozowania z nami (!?) ale jak z nia gadalem byla po drugim piwku, balowala w knajpie ze znajomkami a ja wpadlem tylko "kontrolnie" na 2 minutki wiec calkiem prawdopodobne ze do niedzieli jeszcze 1736394 razy zmieni zdanie ale mnie to lotto, ja jade na bank, pozdro600, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tojak w koncu wiadomo cos czy nie ??bo ja tam sie pisze na kazda wyprawe, jesli tylko w terminie moto odbiore czyli jutro 8) [ Dodano: 24-06-05, 00:22 ]

Polecam Olsztyn, MirĂłw, Bobolice, ZÂłoty Potok i Ogrodzieniec Na niedzielnÂą wycieczkĂŞ powinno Wam wystarczyc MoÂże spotkamy sie gdzies na szlaku Udanej wyprawy zyczĂŞ
jak tam WICHER zdroofko bo czytalem ze nie ciekawie. miaÂłem pobodne (tam sÂądze) objawy jakieÂś 3 lata temu ale sie wylizaÂłem :wink: trasa jak dla mnie idealna bo daleko nie mam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie zdrówko jako tako Jestem w trakcie konsultacji i drobnych badaù, ale chyba nie bêdzie Ÿle Nie moge paliÌ, ale z rzuceniem palenia jest ciêzko Trasa jest moim zdaniem nawet ciekawa Dla kazdego znajdzie sie cos mi³ego Dohan, a gdzie Ty w tej Czestochowie mieszkasz, bo ja regularnie bywam na Pó³nocy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie zdrówko jako tako Jestem w trakcie konsultacji i drobnych badaù, ale chyba nie bêdzie Ÿle Nie moge paliÌ, ale z rzuceniem palenia jest ciêzko Trasa jest moim zdaniem nawet ciekawa Dla kazdego znajdzie sie cos mi³ego Dohan, a gdzie Ty w tej Czestochowie mieszkasz, bo ja regularnie bywam na Pó³nocy ??
jesli powiesz ze na polnocy na jednosctce A u kobietki bywasz to sie zdzwie troche :wink: , ale tak powaznie mowiac to tak czy siak daleko do mnie nie masz :mrgreen: POLNOC rulez :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jazda równie¿ stoi pod znakiem zapytani nie che was wszystkich obci¹¿aÌ powoln¹ prêtkoœci¹,a zarazem katow¹c swojego sprzêta, Ale ¿e to ostatni wspólna wycieczka z Kawabus¹ no to nie mo¿na tego tak zostawiÌ 8) wiêc dope³nie wszelkich staraù co by siê tam pojawiÌ :DMo¿e ktoœ bêdzie mia³ woln¹ tyln¹ kanape to bym sie przesiad³ z mojego pierdzi kó³ka No i nie zapomnijcie jak bêdziemy jechaÌ, co by miejsce dla Madzi ktoœ mia³ bo przeciez Ona najwazniejsza w tej wyprawie. PozdrawiamP.S podajcie jakieœ miejsce spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :mrgreen:  to dawno temu chyba rozmawialismy na GG  jeszcze jak sprzedawales GSXra (chyba jakos tak)  :mrgreen:  jesli to ty to swiat jest na prawde maÂły  :mrgreen:  pozdrowionka bo ide spac  :wink:
Tak sprzedawaÂłem cosik takiego Kurde faktycznie ten Âświat jest maÂły To moÂże ÂŻywiec dziÂś wieczorem ?? :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-24, 09:03 ]Saint nie gadaj bzdur Nie jedÂżcie droga numer 1 od Katowic, tylko spotkajcie sie pod Bumerangiem i grzejcie przez Tarnowskie GĂłry Mocniejsze sprÂżety na tej dziurawej trasie bĂŞda musiaÂły zwolniĂŚ, a endurowcy bĂŞda cieszyĂŚ siĂŞ skokiem swoich zawieszen :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to teraz coÂś ode mnie Nie wiem czy wiecie, ale zamek w Bobolicach stoi na prywatnym terenie i wÂłaÂściciel sobie zrobiÂł most zwodzony i pobiera opÂłaty (zupeÂłnie jak na Podzamczu) a co do reszty trasy, to spoko!MĂłdlcie siĂŞ teraz o to, zebym miaÂł za co z wami pojechaĂŚ, chyba, ze nie chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mysle ze Wicher podaÂł konkretnÂą propozycje miejsc do zwiedzania i mam nadzieje KudÂłaty ze damy rade zagadac z wÂłascicielem mostu i przekonac go do tego abysmy nie musieli nic mu pÂłacic-ja swoim urokiem osobistym to zaÂłatwie A co do zbĂłrki to moze ludziska z Rybnika umawiamy sie jak zwykle na Placu Wolnosci o godz. 9:30 a z resztÂą grupÂą chetnych mysle ze gdzies w okolicach Katowic na jakiejs stacji benzynowej(tylko ja nie wiem coz tam sa za stacje wiec niech ktos da jakiegos pomysÂła :wink: ) tak ok godziny 10:30 8) Heh wiec czekam na zapisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie jechal. Jak mnie ktos wezmie na moto (sporotwe hehe ) oczywiscie do paliwa sie dozuce to jade.  :mrgreen:  WIEC JAK KTO MNIE ZABIERZE JAKIS CHETNY hewheh  :)
Lepiej z jak¹œ lask¹ kombinuj zeby CIe wzie³a jako tobo³ek, bo to zdrowy mix a tak z facetem, to wyglada jak Parada Równoœci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.