Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotoradary nielegalnie w polsce


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to bywa w Naszym popierdzielonym kraju, ale nie spodziewa³em siê, ¿e taki meksyk jest je¿eli chodzi o fotoradary Dobrze,¿e ktoœ sie tym zaj¹³, bo uwazam,¿e takie ci¹g³e prznoszenie radarów jest bezsensowne. Powinny staÌ tylko i wy³acznie tam, gdzie zachodzi taka koniecznoœc i to na sta³e, a do tego przed radarem powinna bys odpowiednia tablica ostrzegaj¹ca. Takie nagminne ³apanki przez radary to totalny bezsens i bezprawie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to polska....przeniesiesz wage w sklepie to wpier... ci mandat za kilkaset zl !!!!policja dala ciala , lub ktos odpowiedzilany za przepisy dal dup... ale tak jak piszecie , nie udowodnisz ze to bylo bezprawne bo .....ech ... no ale jak na razie to niepwoem zlego na policje ( 3majta sie .....chopaki ... na GS )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto im to udowodni, ze akurat wtedy kiedy bylo zrobione zdjecie nie mieli legalizacji. Z nimi nie ma sie co klocic...
WÂłasnie tutaj chodzi o to, zeby bic sie o swoje. Najgorzej jak dasz sobie wejÂśc na gÂłowĂŞ i na wszystko przytakujesz. To tak samo, jak z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jak im powiesz, Âże dojdziesz swojego, to szybko mieknÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem ciekawy jakby to wygladaÂło i jakie miaÂłbym szanse na unikniĂŞcie pÂłacenia, gdybym prĂłbowaÂł im wmĂłwiĂŚ Âże akurat ten fotoradar w tym miejscu nie miaÂł legalizacji, dla mnie to poprostu bzdura i sprawa w Âżadnym wypadku nie bĂŞdzie do wygrania
Zgadzam sie w 100% totalna bzdura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wÂłasnie Nasze spoÂłeczeĂąstwo Jak sie okaÂże, Âże to nie miaÂło legalizacji, to zaraz tÂłumy rusza Âżeby wyjasnic sprawĂŞ, ale dopiero wtedy kiedy okaÂże siĂŞ to pewne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz mnie zakrzyczycie, ¿e jestem jakiœ inny.Ja uwa¿am, ¿e Policja jest od tego, ¿eby egzekwowaÌ (trudne s³owo) przepisy, i niewa¿ne czy robi to przy u¿yciu fotoradaru czy suszark¹ "w krzakach". Rozwalaj¹ mnie teksty typu Policja to z³odzieje bo potrafi¹ tylko staÌ w krzakach z suszarkami. No có¿ tak¹ maj¹ ch³opaki robotê, a co maj¹ zrobiÌ - rozwiesiÌ transparent, ¿e 2 km dalej robi¹ pomiar prêdkoœci. A teraz druga kwestia.Taka ju¿ natura Polaków, ¿e jak robi¹ coœ z³ego, ale ich nie przy³api¹ to jest wszystko ok. Ale niech tylko zostan¹ z³apani "na gor¹cym uczynku", to kto jest winny... nie, nie, nie ten co robi coœ z³ego (czyt. kierowca), ale ten co go przy³apa³ (czyt. policjant).I ¿aden kierowca nie powie, ¿e Ÿle robi przekraczaj¹c dozwolon¹ prêdkoœÌ - przecie¿ on wcale nie stwarza zagro¿enia, a te ograniczenia s¹ wogóle g³upie (oddaj¹c prawdê sam bym kilka zlikwidowa³), ale ktoœ widocznie uzna³, ¿e powinny tam byÌ - kierowca mo¿e nie znaÌ wszystkich przes³anek, którymi siê kierowa³ ten co stawia³ znaki.I nie ma siê tu co czepiaÌ Policji - taka ju¿ ich robota. P.S. Tylko nie myœlcie, ¿e ja zawsze stosujê sie do wszystkich ograniczeù i zakazów Ale jak mnie przy³api¹ to wiem, ¿e sam jestem sobie winny.pozdrawiam i ¿yczê jak najmniej "sesji zdjêciowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam siê z Dragon'em Taka ch³opaki maja robote ¿eby wy³apywaÌ tych co przekraczaj¹ prêdkoœÌ. Ja œwiêty nie jestem, kilka mandatów za przekroczenie juz dosta³em. Parê razy dziêki rozmowie uda³o mi siê unikn¹Ì lub przynajmniej zmniejszyÌ mandat. A co do kwestii miejsc gdzie s¹ robione fotki fotoradarem, to co za sens mia³oby ustawianie fotoradaru, a 2 km. wczeœniej tablicy informacyjnej ¿e jest wykonywany pomiar prêdkoœci. Przeciez na stronie komendy wojewódzkiej jest lista punktów w których mo¿e byc wykonywany pomiar, je¿eli ktos chce to mo¿e sobie ja wydrukowaÌ, i przy ka¿dym z tych punktów zwolniÌ. Pozdrrawiam, wszystkich mniej lub bardziej przepisowych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos z was zna przypadek ze fotoradar uratowal komus zycie?
Mi uratowa³ Na przejœciu dla pieszych w Woszczycach Drepta³em na lekkiej baùce i ju¿ mia³em wejœÌ na pasy, ale stuk³em czacholem w fotoradar i siad³em na dupkê I dobrze, bo akurat TIR œmiga³ i by³by mnie z dupki gara¿ zrobi³
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.