Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha R6 Rossi


blade

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przegaldalem zdjecia tej yamaszki i trafilem na to: http://www.bikepics.com/pictures/362887/Czy wszystkie nowe 600 sie krêc¹ do 18000 obr/min?? To musi miec niezlego kopa... Przy jakich obrotach to osiaga pelna moc? Jest jakis sportowy motor, ktory sie wkreca wyzej? [ Dodano: 2005-06-26, 16:21 ]A i zobaczcie przy okazji to "coœ" na stronie g³ównej www.bikepics.com - jak TYM jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakich obrotach to osiaga pelna moc?
Moc silnika (DIN) 126 KM (92.7 kW) przy 13000 obr/minMoment Obrotowy Silnika (DIN) 6.99 kgm (68.5 Nm) przy 12000 obr/minÂŹrĂłdÂło: http://www.yamaha-motor.pl/motors/dt_motor...s.php?p=yzfr6vrTe 18000 to chyba tylko dla oka a nie dla silnika
A i zobaczcie przy okazji to "coœ" na stronie g³ównej www.bikepics.com - jak TYM jezdzic?
SÂądzÂąc po napisie na wachaczu tym sie lata nie jeÂżdzi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18000 przydaje sie po zamontowaniu PowerCommandera ktory nie ma odciecia zaplonu a na dodatek wersja III z wejscie USB pozwala na "wlasnoreczne" wgrywanie map zaplonowych sciagnietych z internetu lub mozna taka mape samemu zaprojektowac jezeli ktos czuje sie na silach i liczy sie z konsekwencjami. Dodatkowo silnik ten jest przystosowany do modyfikacji pod tor wyscigowy a wtedu uzyskuje sie wieksze obroty i moc blizej nieokreslona :mrgreen: takie PowerKity mozna zamawiac w GYT-R 2 razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHehee! Dzis gadalem z twixem podczas postoju na switalach na Zalezu. Ja niestety z pozycji katamaraniarza  :(  Piekna ta r6 oj piekna (ale i tak wzialbym zx6r). Twix poszedl spod swiatel jadowicie do przodu.Pozdrawiam!!!Twix!!! Sprzet naprawde miodzio.
Siemano ...swiat jest jednak maÂły ...jak to sie mĂłwi ...Nastepnym razem to chce Cie widziec na jakims moto ...zebysmy razem z pod swiateÂł"jadowicie do przodu" poszli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia jadowicie bym posmigal! Niestety nie w tym sezonie. Juz niedlugo na swiat przychodzi moj pierworodny, w zwiazku z tym musze wykazac sie jako "odpowiedzialny" ojciec i glowa rodziny (hehehe sam sie z tego smieje ) .Nie moge zafundowac sobie moto bo bedzie mnie przeciez odciagac od dziecka, w sytuacji gdy jestem najbardziej potrzebny jemu i jego Mamie. Na nastepny sezon nieodwolalnie kupuje motocykl. Zona juz sie z tym pogodzila i przyjela to z nalezyta dla dziejowej koniecznosci pokora. Jestem chory na motocykl i to nieuleczalnie!!! Do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl bedzie kupiony !!! Co do tego nie mam najmniejszych watpliwosci. Kasa nie stanowi najwiekszego problemu, chodzi bardziej o czas. Dzieciak na poczatku wymaga najwiekszej uwagi i zanagazowania ze strony przede wszystkim Matki (cyc). pozniej bedzie lepiej. Poza tym bede go od poczatku do moto przyzwyczajal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moj plan. Ma byc chlopak, takze motocyklowa przyszlosc jest mu pisana. jak bedzie Âśpik podrosniety to dostanie jakiego kx50 i niech wymiata. Ktos musi w koncu zloic tylki wlochom, hiszpanom i amerykancom w MotoGP. Acha widzialem posciel Kawasaki dla dzieciaka. Przydalyby sie pieluszki w stylu Rossi (motywy ksiezyca i slonca a na przodzie 46 i reklama guluazow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeÂż miaÂłem okazjĂŞ przyjÂżeĂŚ siĂŞ R46 Twixa. Raz w Czechowicach i w Rybniku. MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże wspaniaÂła maszyna. Mam pytanie: ta limitowana edycja jest duÂżo droÂższa od seryjnej :?: Nie pytam o dokÂładnÂą cenĂŞ No ale gdyby ktoÂś byÂł Âłaskaw podaĂŚ to bym siĂŞ nie obraziÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeÂż miaÂłem okazjĂŞ przyjÂżeĂŚ siĂŞ R46 Twixa. Raz w Czechowicach i w Rybniku. MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże wspaniaÂła maszyna. Mam pytanie: ta limitowana edycja jest duÂżo droÂższa od seryjnej :?: Nie pytam o dokÂładnÂą cenĂŞ No ale gdyby ktoÂś byÂł Âłaskaw podaĂŚ to bym siĂŞ nie obraziÂł
Cennik znajdziesz na pierwszej lepszej stronie yamahy np.www.myamaha.pl ps.wersja VR jest drozsza od zwyklej wersji ale niema zbytnio kolosalnej rĂłznicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.