Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca na wakacje


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

qrde i przyszÂły ju te posrane wakacje wrr...i trza cus robic jak sie chce motor kupic a chce sie i to bardzo wiec mam pytanko cyz ktos ma moze jakies propozycje/?.. gdzies jakies wtyki wie gdzie mozna sie udac ??..albo pewne zrĂłdÂło zagraniczne <--bo rozzwazam mozliwosc wyjazdu za granice :? :><:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukam pracy PoczyniÂłam dzisiaj pierwsze kroki i pojechaÂłam do sanepidu zaÂłatwiac ksiazeczke zdrowia, jednak na miejscu sie dowiedzialam, ze oni nie prowadza badan i musze jechac do innego miasta Kij mi ta ksiazeczka da, no ale lepiej miec niz nie miec A za granica, do szukania jakos szczescia nie mam. Agatko mozesz szukac na www.londynek.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motomanka, gdyby Cie interesowa³a tez praca w Polsce, to polecam pojechaÌ do Ochotniczych Hufców Pracy i poczytac oferty pracy tymczasowej Tu http://www.slaska.ohp.pl/ohpl/index.jsp?pl...ut=1&page=text& masz adres jak tam trafiÌ. Ofertami na www siê nie sugeruj,bo rzadko s¹ uaktualniane,ale oni zawsze maj¹ tablice z wywieszonymi ofertami w swoich filiach ( ja tak mam w Katowicach Te¿ chcia³am znaleŸÌ robote i zarobiÌ na moto....ale plany posz³ynw ³eb....znalezienie w miare dobrze p³atnej pracy po maturze graniczy z cudem..... :| No a jak mozesz jechaÌ za granice,to o wiele lepiej ¯ycze powodzenia! Ps.Warto zajrzeÌ na www.pracuj.pl i www.gratka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja laska wyje¿d¿a za 1,5 tygodnia do Anglii do pracy. Robota pewna, bo znajoi byli tam rok temu. A co do iloœci pracy w UK, to jest tak ¿e jak siê nie zna jêzyka to czêsto ciê¿ko coœ znaleŸÌ, A Londyn jest juz tak okupowany przez Polaków ¿e faktycznie znalezienie czegoœ graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przelotu, to bezposrednio do Dublina bedzie latac od jesieni z Karakowa Sky Europe. Z tego co wiem to ceny oscyluja w okolicach 500-600PLN w obie strony z oplatami.Jesli chodzi o przeloty do Londynu i z tamtad np do Dublina to tez jest problem bo bilety do Londynu w najblizszych miesiacach sa koszmarnie drogie...;( Natomiast z Londynu mozna cos tanszego do Irlandii trafic, zlaezy od szczescia.Oczywiscie mozna leciec np do Liverpool'u, a dalej promem do Irlandii - i to jest chyba najtansza opcja obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilety do Londynu w najblizszych miesiacach sa koszmarnie drogie...;
Drogie? A przeciez tak sie reklamuja te tanie linie ze za grosze sie przeleci...
Sa tanie....ale jakbys chcial zakupic teraz bilety na Listopad... :wink: A pozniej ceny szybko rosna w gore.... im blizej wylotu tym drozej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnie jakie sa ceny, ale moze cos sie uda znalezc tam gdzie pracuje
Czyzbys pracowal na lotnisku ? Bo tam w MierzĂŞcicach chyba jest jakies? To jak mozesz zorientuj sie jakie sa ceny... Jak tylko kumpla namowie na wyjazd to jade zarobic na dwa kolka
Zgadze sie... Na lotnisku...a w dodatku w "taniej" linii Napisz mi co, jak, gdzie i kiedy...Nic nie obiecuje... ale moze sie uda znalezc cos taniego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.