Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może tak FAZER 1000?!!!


S16

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powazny problem ! Jezdze FAZEREM 600 i przy ponad 200km/h nic sie nie dzieje kumpel ma CBR F4 i nie moge go dogonic ,zachorowaÂłem na FAZERA 1000 podobno jest to R1 w budzie fazera! jezeli tak to jest to istny potwĂłr !!! :mrgreen: Ale ta pozycja :? nie jestem pewien czy przy tej mocy (143ps) bedzie sie daÂło w pozycji siedzÂącej wykorzystac jego osiÂągi , gÂłownie chodzi mi o to czy nie bedzie go stawiaÂło na gume na 3 biegu moze ktos z was miaÂł okazje tym potworem poÂśmigaĂŚ i podzieli sie spostrzezeniami . Z gĂłry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO,NO KUBA WIDZE ÂŻE MUSZĂ ODPUSZCZAĂ TROSZKĂ BO ZA BARDZO SOBIE WZIOÂŁEÂŚ DO SERCA NASZE WOJAÂŻE!!! NIE MARTW SIĂ JADĂ DO SERWISU ZDÂŁAWIĂ TROSZKĂ MOJÂĄ HONIDZNKE TAK 0 20 KM TO BĂDZIEMY SZLI RĂWNIUTEĂKO.TO BYÂŁ ÂŻARCIK CHODZ WIEM ÂŻE TROSZKĂ DOPIECZE. ALE NO CĂÂŻ.A TAK NAPRAWDE TO RAZEM BYNAMNIEJ MI JEÂŻDZI SIĂ SUPER Z TOBÂĄ, ÂŁUKASZEM1 ,ÂŁUKASZEM 2, NO I Z PRZEMEM. CZYLI Z SAMYMI FAZERAMI, TAK SOBIE MYÂŚLE ÂŻE TO JA POWINIENEM ZMIENIĂ NA FAZERA ÂŻEBY INACZEJ(PLASTIKOWO) PRZY WAS NIE WYGLÂĄDAĂ.NO I JESZCZE JEDNO NA WINKLACH PO ROZGRZANIU ...... ACH TEN MODEL OPON.I TU MASZ PRZEWAGĂ.Z POZDROWIENIAMI I OBY TYLKO DO SOBOTY: ROBIĂ CO W MOJEJ MOCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK NAPRAWDE TO NIE CHODZI MI TYLKO O MOC ALE O CÂŁÂĄ KONSTRUKCJE FAZERA , 600KA OPARTA JEST NA THUNDERCACIE MA SÂŁABÂĄ SKRZYNIE I JEST TROSZKE DLA MNIE MAÂŁA ALE TO SÂĄ SZCZEGĂÂŁY , A 1000KA TO R1 I JEST NOWSZÂĄ KONSTRUKCJÂĄ (NO I POLECI 270) JESTB TEZ ODROBINE WIĂKSZ (TAK MI SIE WYDAJE ) ALE POZYJEMY ZOBACZYMY A MOZE VFR? [ Dodano: 2005-06-24, 21:03 ]

NO,NO KUBA WIDZE ÂŻE MUSZĂ ODPUSZCZAĂ TROSZKĂ BO ZA BARDZO SOBIE WZIOÂŁEÂŚ DO SERCA NASZE WOJAÂŻE!!! NIE MARTW SIĂ JADĂ DO SERWISU ZDÂŁAWIĂ TROSZKĂ MOJÂĄ HONIDZNKE TAK 0 20 KM TO BĂDZIEMY SZLI RĂWNIUTEĂKO.ZOBACZYMY JUTRO NA TRASIE, MAM ASA W RĂKAWIE I MYÂŚLE ZE JAK TO DOBRZE ROZEGRAM TO DO 3 BIEGU WÂĄCHASZ SMRODY  TO BYÂŁ ÂŻARCIK CHODZ WIEM ÂŻE TROSZKĂ DOPIECZE.  ALE NO CĂÂŻ.A TAK NAPRAWDE TO RAZEM BYNAMNIEJ MI JEÂŻDZI SIĂ SUPER Z TOBÂĄ, ÂŁUKASZEM1 ,ÂŁUKASZEM 2, NO I Z PRZEMEM. CZYLI Z SAMYMI FAZERAMI, TAK SOBIE MYÂŚLE ÂŻE TO JA POWINIENEM ZMIENIĂ NA FAZERA ÂŻEBY INACZEJ(PLASTIKOWO)  PRZY WAS NIE WYGLÂĄDAĂ.NO I JESZCZE JEDNO NA WINKLACH PO ROZGRZANIU ...... ACH TEN MODEL OPON.I TU MASZ PRZEWAGĂ.Z POZDROWIENIAMI I OBY TYLKO DO SOBOTY: ROBIĂ CO W MOJEJ MOCY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.