Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZACZNIJMY KOCHANIE


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

ON: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usi¹dzmy sobie wygodnie.ONA: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to siê robi? Tyle o tym s³ysza³am od kole¿anek.ON: Najpierw wez go do rêki.ONA: Ale obleœne...ON: Zapewniam Ciê, nie ma w tym nic obleœnego. ChwyÌ go za g³ówke jedn¹ rêk¹.ONA: Tak? I co dalej?ON: Tak, a pózniej poci¹gnij drug¹ rêk¹.ONA: Ach tak...ON: No wlaœnie, widzisz jak dobrze idzie?ONA: I co teraz?ON: Teraz possij.ONA: No Ty chyba ¿artujesz?ON: Nie, nie ¿artujê. Zacznij ssaÌ.ONA: Obleœne. Naprawde ludzie tak robi¹?ON: Tak.ONA: Jesteœ pewny?ON: Tak, mówi³em Ci, ¿e jestem doœwiadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz. Uwierz mi. Possij chwilê.ONA: Hmmmmm... (ssie)ON: No, co uwa¿asz?ONA: S³onawy w smaku.ON: No, to chyba dobre nie?ONA: Nawet nie g³upie. I co teraz?ON: Teraz rozsuwasz nó¿ki.ONA: Co, co Ty powiedzia³eœ?ON: Rozsuwasz nogi.ONA: Tak mia³eœ na myœli?ON: Tak, tylko musisz bardziej odgi¹Ì nogi, bo bêdzie ciê¿ko dojœÌ. Poka¿e Ci.ONA: A, rozumiem...ON: W³aœnie. I znowu bierzesz go w r¹czkê.ONA: Hmmm...ON: Jak go ju¿ wyci¹gniesz, to wsadzasz go do buzi.ONA: Taaak...ON: O, w³aœnie tak.ONA: A co zrobiÌ z tym ¿ó³tawym? To te¿ sie po³yka?ON: Zale¿y od upodobania. Mo¿na po³kn¹Ì, jak siê chce.ONA: Spróbuje. Hmmmm... pycha...ON: Hmmm, no nie g³upie.ONA: Hmmm...ON: Popatrz teraz na mnie. Spróbujê wyci¹gn¹Ì to ró¿owe palcami.ONA: Ooooo?ON: Czasem s¹ ma³e problemy. Mo¿na sobie wtedy pomóc ustami.ONA: Hmmmm...ON: Mo¿na te¿ trochê possaÌ, to czasami pomaga.ONA: Hmmmm...ON: Aaaa... teraz posz³o.ONA: Taaak, czu³am.ON: I jak? Smaczne by³o?ONA: Muszê siê przyznaÌ, ¿e nieg³upie.ON: Chcesz wiêcej?ONA: Tak, chêtnie. Powiedz mi tylko, czy to musi byÌ tak cholernie skomplikowane?ON: No kochanie, ja Ci nic na to nie poradzê. Tak siê je raki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.