Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NO TO SIĂ� PRZEJECHAŁEM


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

WybraÂłem siĂŞ dzisiaj kupiĂŚ nowÂą bateryjkĂŞ do mojego Diversiona (znaczy siĂŞ akumulatorek) - bo stary byÂł juÂż do d.... CaÂły szczĂŞÂśliwy wracaÂłem do domu bo wÂłaÂśnie skoĂączyÂły siĂŞ moje kÂłopoty z prÂądem, aÂż tu nagle co widzĂŞ... stoi sobie pod sklepem nowy Intruderek M800, i jak myÂślicie co zrobiÂłem ? Zgadza siĂŞ - od razu po hamulcach i dalej do goÂścia, Âżeby mnie przewiĂłzÂł. Na szczĂŞÂście goœÌ byÂł spoko i zabraÂł mnie na pokÂład. TERAZ JUÂŻ WIEM , Âże kupiĂŞ sobie wÂłaÂśnie takiego.GIXER - masz klienta, tylko muszĂŞ spieniĂŞÂżyĂŚ mojego DiversionaAha, na poÂżegnanie obdarowaÂłem goÂścia firmowym browarkiem, bo musicie wiedzieĂŚ, Âże TYSKIE PONAD WSZYSTKIE i wymieniliÂśmy siĂŞ telefonami, aby w najbliÂższej przyszÂłoÂści wybraĂŚ siĂŞ na jak¹œ wycieczkĂŞ, czy teÂż wÂłaÂśnie browarek WIELKIE DZIĂKI DLA JACKA - pierwszego posiadacza M800 w TYCHACH i okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raty jakoÂś mnie nie przeraÂżajÂą, ale ta skÂładka ubezpieczenia na caÂły rok (pakiet oc/ac/nw 1800 zÂł). Oni upadli na gÂłowĂŞ
To i tak masz dobrze ze jest pakiet.Ja za swojego GSXR1000 zaplacilem samego AC 3000zÂł Nie moge miec pakietu bo moto mam sprowadzane a nie kupione w Polsce,poza tym ma juz 3 lata i 3 miesiace a pakiety sa dla motocykli do 3 lat....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz min.50% znizek w AC to placisz 5.2% wartosci moto,jesli nie to 8% wartosci.I procenty nie rosna tylko doliczaja Ci za wiek.Ale powyzej 3 lat wieku motocykla pakietu nie ma wiec zawsze placisz ten sam %.Bo dopiero po 3 latach nastepuja zwyzki za wiek np. wiek motocykla 3-5lat:wzrost skladki o 10%.Jedynie cena pakietu Ci spada bo wartosc motocykla maleje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoÂże ktoÂś zamĂłwiÂł niebieskiego i bĂŞdziecie go mieli przez chwilĂŞ (chĂŞtnie obejrzĂŞ w takim przypadku) ?A swojÂą drogÂą, ciekawe kto w Suzuki wybraÂł takÂą czerwieĂą dla tej maszyny?(na, ale o gustach siĂŞ nie dyskutuje)Ciekawe ile czerwonych siĂŞ sprzedaÂło do tej pory ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.